Yaprak Jileti Kaç Defa Kullanıyorsunuz?
Mıknatısa tutturmanızın özel bi sebebi varmı ? ben ikinci kullanım için kurulayıp kağıdına geri sarıyorum.
Kağıda koyarken ister istemez kağıdın kenarlarına sürtüp köreltiyormuşum gibi geliyor bana.
Rotasyonda makinalar oldugu icin ben bir makinayı el alıskanlıgı da olsun diye 2 kere kullanıyorum. İlk kullanım sonrası, jileti makinanın ustunde oldugu gibi bırakıyorum. Ufleyip havlu ile kabasını alıyorum. Elimde palm strop gibi elimin yagınla makinanın ucundaki jileti avucumda 5-10 kere kayıslama hareketi yapıp, makinayla askıya asıyorum. 2ci tırasta oldugu gibi kullanıp, jileti atıp makinamı temizleyip kaldırıyorum.
Hocam ballistol diye bir yag markasi var. Urunleri her yuzey icin kullabilir hatta cilt tahrisinde bile. Temizleme harici bakim amaci ile her seye kullaniyorum. Tavsiye ederim.

ballistol-spray-50ml.jpg
Polsilver 5 tıraş. Hafta içi her gün tıraş olan biriyim. Haftada 1 jilet yeniliyorum. Hatta 2. tıraştan sonra çok daha keyifli hal alıyor. 5. tıraşta bile gayet keskin ve konforlu.
polsilver 5 6 7 ye çıkıyor kurutmama bağlı

perma sharp 4 5 ama ilk tıraşı yakıyor Sad

yeşil mavi astra 2 yi geçmiyor zaten artık kullanmıyorum

diğer aldığım jiletleri hala denemedim denesem mi bilmiyorum çeşit çeşit rapira lar feather lar boş boş duruyor....

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi