Yaprak Jileti Kaç Defa Kullanıyorsunuz?
Hocam ballistol diye bir yag markasi var. Urunleri her yuzey icin kullabilir hatta cilt tahrisinde bile. Temizleme harici bakim amaci ile her seye kullaniyorum. Tavsiye ederim.

ballistol-spray-50ml.jpg
Polsilver 5 tıraş. Hafta içi her gün tıraş olan biriyim. Haftada 1 jilet yeniliyorum. Hatta 2. tıraştan sonra çok daha keyifli hal alıyor. 5. tıraşta bile gayet keskin ve konforlu.
polsilver 5 6 7 ye çıkıyor kurutmama bağlı

perma sharp 4 5 ama ilk tıraşı yakıyor Sad

yeşil mavi astra 2 yi geçmiyor zaten artık kullanmıyorum

diğer aldığım jiletleri hala denemedim denesem mi bilmiyorum çeşit çeşit rapira lar feather lar boş boş duruyor....

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İlk mesajım buraya kısmetmiş Geltır'da.  Big Grin
Ben de kullan at yapanlardanım. İlk zamanlar Wilkinson'u 2 defa kullanırdım ancak o çizik ve savaş alanı görüntüsü yüzünden tek sefere düştüm.
"A Samurai always wears two swords."
Genelde bir jileti keyifli olarak 3 kere kullanabildigimi farkettim.
4 u denemeye artık gerek duymuyorum.
Daha 4-5 jilet çeşidi deneyebildim. En fazla direnebilen voskhod oldu. 4. tıraşta "benden bu kadar" dedi o da. 3 ideal 4 zorlama yani. Rapira, derby vs tek kullanımlık, 2 tıraşı bile eziyet.
Rapira nin 4-5 cesidi var. Hangisi?
(28/04/2018, Saat: 15:15)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapira nin 4-5 cesidi var. Hangisi?

Rapira Super Stainless (mavi-siyah-pembe)
Cumartesi, pazar hariç hahta içi 5 gün her sabah tıraş oluyorum yeşil astra 5 tıraş çıkarıyor haftada 1 jilet yetiyor
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
İlk defa Voskhod kullandım bu hafta, 5 oldu bugün ve hala giderim diyor. Kaça ulaşacak merak ediyorum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: