Ekipmanını seç
(07/07/2013, Saat: 14:32)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama üstad onlar da olmadan ne anlamı var tıraş olmanın. Aslında yazmadığım diğer şeylerin çoğu esmer, sarışın ve diğer renklerden oluşuyordu Big GrinBig Grin

Aman hanımlar duymasınRolleyes
(07/07/2013, Saat: 15:16)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='mornetto' pid='49409' dateline='1373193144']
Ama üstad onlar da olmadan ne anlamı var tıraş olmanın. Aslında yazmadığım diğer şeylerin çoğu esmer, sarışın ve diğer renklerden oluşuyordu Big GrinBig Grin

Aman hanımlar duymasınRolleyes

Havuzdan geldi, uyuyo. psssss çaktırma Big GrinBig Grin
Şu videoyla 89 almaya karar vermiştim. Adama nasıl imreniyorum anlatamam. 89 bir başka benim için Smile Bu alet 89 değil. Aynısından bulamadım tabi Smile
http://www.videojug.com/film/how-to-get-...mmendation
Anladım lıjun hocam o zaman 34 c yi bir mercek altına alayım ej 89 un 1 tık üzeri elbette daha verimli olur günlük tıraşta.
geleneksel tıraş hakkında sağlam bilgi sahibi olmamı foruma, dolayısı ile üstadlarımıza boçluyum.Benden sonraki katılımcı dostlarımıza da faydalı olabildiysem bu da benim sevincim, ne ala....
Stoklarım tükendiğinde yurt dışı sabun/krem alırmıyım bilmiyorum...Huh
[/quote]

Alırız üstadım. Türkiyede kaliteli sabun yok malum. Arko yüzü gerim gerim geriyor. Krem deseniz hiç biri bana göre 5 para etmez. Açıkça söylüyorum. Türkiyede kaliteli tıraş kremi yok, sanki insanlarla alay eder gibi mal üretiyorlar. Ciddiyetsiz, lalettayn.. Sözümün arkasındayım her zaman.
progress ile biraz once tiras oldum unutmusum haksizlik etmisim alete satmayi bile dusunmustum bir ara ama tovbe cikarilmaz bu alet elden tezgahtaki tum aletleri kaldirdim hasret giderecegim progress ile kesinlikle tek alet olsa bunu secerdim, 34C de severim ama sakal bir hafta olru mu 34C de zorlanir ama progress biraz ayar buyultur yine ustesinden gelir progress candir can Smile

sabun/krem icinse tobs olsun camurdan olsun jermyn'in kokusu guzel tek olcaksa bu olsun

firca ise daha denemedigim pek cok cesit var semogue soc 2 bandden umitliyim ama hali hazirda denediklerim arasinda fs chubby oldukca tatminkar

jiletse ben ucuzcuyum beyaz rapira hosuma gidiyor biraz once progress ile 1 haftalik sakali supermax blue diamond ile oldum cok hosuma gitti bir kac tiras daha olup stok yapmayi dusunuyorum bile calismaya baslayinca eminonune zor ugrarim gibi geliyor Sad

as ise rebul balm beni memnun ediyor f/p ciyiz neticede daha pahalilari denemedigimden elbet vardir iyileri ama rebul de guzel hala bitiremedim Smile

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta
Yumuşak Finest
Tallow sabun
Ikon OSS
Yeşil Astra/Gillette Super Platinum
(18/07/2013, Saat: 15:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yumuşak Finest
Tallow sabun
Ikon OSS

ikon oss konusunda kafam çok karışık Huh
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Dünde çelik ustura istiyordunuz Smile
Büyüyünce büyüyünce Smile

(18/07/2013, Saat: 15:47)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Tallow sabun
Ikon OSS

çelik ustura hala istiyorum ama uğraşması zor geliyor vaktim yok Smile

ikon oss tam benlik ama o paraya değmez gibi geldi bana Smile

(18/07/2013, Saat: 15:50)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dünde çelik ustura istiyordunuz Smile
Büyüyünce büyüyünce Smile

(18/07/2013, Saat: 15:47)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Tallow sabun
Ikon OSS

Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haftalık Olarak Tıraş Ekipmanını Seçmek Dragon 3 3,122 01/02/2018, Saat: 18:55
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: