Askere gidiyorum
(11/12/2012, Saat: 00:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı tezkereler Emir Üstadım

kırık konusunda eminseniz ,ısrarcı mı olmak lazım,bir daha mı gitseniz
as. hastaneye

selamlar

Sadece odemle bu vaziyette olamam hocam bir anormallik var orada. Taksimdeki ilgi ile buradaki ilgi arasida daglar kadar fark vardi. Bunun adi muayene olamaz elini surmedi bana adam. Manisada basima guzel seyler gelse bari
canınızı sıkmış olmayayım
bacağı 10 cm kısa ve bariz topallayan birine 2 ay askerlik yaptırdılar,revir yüzü göstermeden

şikayet kutusu yok ki yazıp atasınTongue

(11/12/2012, Saat: 00:48)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/12/2012, Saat: 00:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı tezkereler Emir Üstadım

kırık konusunda eminseniz ,ısrarcı mı olmak lazım,bir daha mı gitseniz
as. hastaneye

selamlar

Sadece odemle bu vaziyette olamam hocam bir anormallik var orada. Taksimdeki ilgi ile buradaki ilgi arasida daglar kadar fark vardi. Bunun adi muayene olamaz elini surmedi bana adam. Manisada basima guzel seyler gelse bari
Kıbrıs için eğitimi zor, denetimi çok, katı diyorlar ama en azından mis gibi çarşına çıkarsın sıcak yerde. Ballı seni. Smile

Hayırlı tezkereler ve geçmiş olsun. Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Geçmiş olsun emir, hayırlı tezkereler...
Çok geçmiş olsun Emir hocam
Şimdiden hayırlı tezkereler.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Herkese tesekkur ederim arkadaslar sizin gibi guzel insanlarla dialog kurdugum icin cok mutluyum. Guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim umarim gonlumce devam eder gelismeler
Gecmis olsun abim, insallah enkisa surede dønersin, hayirli teskereler dilerim.
(11/12/2012, Saat: 02:14)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecmis olsun abim, insallah enkisa surede dønersin, hayirli teskereler dilerim.

Tesekkur ederim hocam
Emir
hayırlısıyla seni yeniden aramızda görmeyi diliyorum. Allah'a emanet ol, kendine dikkat et.
Saygılarımla
Emir hayırlı teskereler.Ben de acemiliği Denizli'de,ustalık dedikleri dağıtımdan sonraki kısmı Manisa'da yapmıştım.O yıllarda doğu-batı kışla vardı (şimdi ne durumda bilmiyorum),ben batı kışla 9. bölükte yapmıştım.Denetleme bölüğü olduğunu çok sıkı olduğunu söylüyorlardı,nitekim de öyleydi ama diğer bölüklere göre daha temiz ve düzenliydi.Benim gittiğimde kısa dönem 8 aydı ve o yıl 6 aya düşürdüler 2 ay erken terhis olduk;çok ballıydık yani.Korkma sonuçta güzel anıların ve arkadaşların da olur ve bir bakmışsın ki geçmişte bir anı-hayal olarak kalmış.'Ne zaman bitti' diyeceksin;son iki gün hariç..(geçmiyor çünkü)Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Askere Gidiyorum eggman 60 34,815 25/04/2019, Saat: 14:37
Son Yorum: Sofistike
  Ben de askere gidiyorum blaster 14 14,329 04/05/2013, Saat: 14:24
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: