Askere gidiyorum
Emir hoş geldin
Askerde tıraş olmayı unuttuysan ''acemiler için tıraş tekniklerinden'' başla Big Grin
Tesekkurler arkadaslar herseye sifirdan baslayacagim cidden kibrisin askeriyesinin cesmesinden akan tuzlu su ile tiras olmak, kopuk vs cok kotu tiraslarin ardindan birkac gun dinletecegim sakallara cellalar prorasolar porsuk fircalar vuracagim. Askeriyenin yoklugunun getirdiklerinden sonra suanki olanaklar cildirtiyor insani Smile
hayırlı olsun, atlattınız bitti Smile
kaliteli tıraşlara diyelim...
Geçmiş olsun emir hocam hoşgeldin
Gecti cok sukur hocalarim rahatladim yeni bir hayat basliyor boylelikle Smile

Lijun hocam bende diyordum kim bu detay adli kullanici bir anda forumda pek cok urunu gordum demek sizmissiniz Smile hobulduk tekrar ve tekrar herkese Smile
Emir geldin madem asker maaşını harcıyalım Big Grin
Birer semuoge fırça alalımSmile
hoş geldin dostum nasıldı kıbrıs?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(16/05/2013, Saat: 00:01)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acisiyla tatlisiyla bir askerlik donemi gecti bitti ilerleyen gunlerde bilgisayar basina gecip girecegim siteye yaprak jilet-sabun-firca ile tiras olmayi cok ozledim tek soyleyebilecegim bu simdilik. Herkese merhaba Smile

Hocam geçmiş olsun ve hoşgeldiniz Smile Darısı başımıza artık Smile
tamerkamisli.blogspot.com
(16/05/2013, Saat: 01:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emir geldin madem asker maaşını harcıyalım Big Grin
Birer semuoge fırça alalımSmile

Hiç harcamıyıp biriktirdim hocam haziranda da maaş yatacakmış yatsın otomatik bir saat alayım diyorum. Ömürboyu güzel bir askerlik hediyesi olur diye düşünüyorum, usturayı çok iyi kullanabilsem ustura yapardım ama Smile

(16/05/2013, Saat: 01:38)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoş geldin dostum nasıldı kıbrıs?

Hocam Kıbrıs'ta ne buluyor insanlar bilmiyorum, İstanbul'dan kalkıp gidilecek bir yer değil. Sadece kumar ve sudan ucuz içkileriyle dikkat çeken bir yer tabi birde night club'larını unutmamak lazım. Yoksa Lefkoşa güzel bir yere benzemiyor hele yerel halka mevcut asker sayısı yüzünden acıdım. Halk askerler yüzünden kendi şehirlerinde misafir yaşıyorlar, kızlar askerin çarşı izni bittikten sonra şehre salıyor kendini yoksa bir grup azgın askerin arasına girdi mi attıkları laf olsun delici bakışları olsun dünyaya geldiklerine pişman oluyorlar. Girne de küçük bir liman kentiydi turist çok olduğundan asker sayısını kaldırabiliyordu ama asker heryerde giyimiyle, adap ve kültürüyle kendini belli ediyordu tabi. Kısacası yaşanılası bir yer olarak göremedim bir daha zorunlu olmadıkça gideceğim bir yer değil maalesef :/

Alıntı:Hocam geçmiş olsun ve hoşgeldiniz Smile Darısı başımıza artık Smile

Hocam bir an evvel yapın günün birinde bedelli çıkar diye bekliyorsanız siz bilirsiniz ama hayat önünde bir engel maalesef. Kısa dönem askerler arasında okulu bitirir bitirmez giden az sayıda kişilerdendim 30una merdiven dayamış arkadaşlar erken gelmemize baya içerliyorlardı "keşke" diyip duruyorlardı. Gelincekse vaktinde gelmeli yoksa bir şekilde engelin üzerinden atlamalı hocam
Hoşgeldin Hürgeneral Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Askere Gidiyorum eggman 60 35,741 25/04/2019, Saat: 14:37
Son Yorum: Sofistike
  Ben de askere gidiyorum blaster 14 14,469 04/05/2013, Saat: 14:24
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: