Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura
Komsum simdi okudum cok gecmis olsun. Belli can acıtan bir kesik olmus ustune dikisiyle. Elde cok sinir vs oldugu icin cok normal, Allahtan daha ciddi birsey olmamıs.
Cok gecmis olsun.
çok teşekkürler @dikdik_s üstadım, acildeki hemşirenin söylediği ile tırnağa kadar gelmediği için şanslıymışım. Haklısınız sinir açısından parmak uçları yoğun olduğu için dikiş atılırken özellikle fazla canım yandı. Akılsız başın cezası oldu işte benimki, bununla atlatmış olayım diyorum.
@Dr.Fahrenheit özel bir malzeme bulamazsanız parmağınızı sıkıştırmamak kaydıyla ameliyat eldibeni takın, bilek kısmına da bir iki paket lastiği geçirip hiç yoktan bir 15-20 dakika zarar vermeden idare eder gibi geliyor.
@Dr.Fahrenheit üstadım çok çok geçmiş olsun.
Bende yüzüme dikkat edeyim derken elimi kesmiştim. O gün bu gündür yorgunken elime shavette almam ritüeli adım adım takip ederim. Maalesef bu işte bir hasar oluyor. Biran önce iyileşme dileği ile Acil şifalar diliyorum komşum.. Mutlu bayramlar

@Dr.Fahrenheit, çok geçmiş olsun komşum. Tez zamanda iyileşir inşallah.
Geçmiş olsun iki dikişle ucuz atlatmışsınız jilet bu Allah korumuş daha kötü olabilirdi.
Çok geçmiş olsun. Bu usturaların beni en çok korkutan yönleri zaten bu jileti ittirme işi. Parker SR1 gibi bir shavette ile kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.
@pilotic komşum bu önerinizi de değerlendireceğim. İlk pansumanı bir bekleyeyim önce dedim. Sonrasında eczaneye bakacağım.

@Tahir, @FurkanErdem, @tam35 ve @kokopelli komşularım çok teşekkür ederim. Usturalara bakarken yüzümü çizmekten korkardım, meğer jilet takmak daha büyük riskmiş Smile Ben de Feather Artist Club SS'e ilgi duymaya başladım komşum. Bakalım paypal ve vergi işini çözebileceğim bir Capanis çıkarsa ebay'de karşıma almayı düşünüyorum.
@Dr.Fahrenheit komşum dilimin ucundaydı bende size tam Feather SS shavette önerecektimSmile
pro guard jiletle kullanıyorum hem ustura keyfi veriyor hemde nispeten daha güvenli geldi banaSmile Yanılmıyorsam impa da hala mevcut..

Tahir abime katılıyorum, zira daha oncede biryerde dedigim gibi, bu ali bıyıklı gibi olan shavetler koruma barlı bir DE de kullanılmak icin yapıldıgından incecik jiletler, ısırma batma olasılıgı cok yuksek jiletler. Komsumun basına geldigi gibi takması cıkarması bile tehlikeli.
Feather veya diger SE tarzı jilet kullanan shavette lere gecis yaparsanız, o jiletler daha kalın yapda oldugundan hem kullanımı daha rahat olacaktır hem hissiyatı normal usturaya daha yakın olacaktır.
Forumumuzun satılıklar bolumune bazen feather dusuyor, ara ara takipte olun. İmpada getirdi diye hatırlıyorum, bir bakarsınız.
Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 110,446 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,305 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 1,026 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,735 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,884 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,663 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Sedef usturanın geçmişi Eunus 3 2,376 25/09/2021, Saat: 20:15
Son Yorum: Eunus
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 63,119 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,546 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,960 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: