Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura
@Dr.Fahrenheit komşum geçmiş olsun umarım kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
@Dr.Fahrenheit üstat çok geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Ben de geçenlerde Feather SS Kamisori tipi ustura edindim ve dediğiniz gibi daha rafine oluyor tıraşı. Ucuz yapısını göz ardı ederseniz, bir de AliExpress'ten Antelope shavette'lerden aldım. 6cm jiletleri ile çok konforlu oluyor.
Kurbanlıklar bir bir ortaya çıkıyor Big Grin.

Ben de bugün bayram, bir değişiklik yapayım diyerek Alı Bıyıklı usturamı aldım elime tıraş için. Dr.Fahrenheit'in başına gelenden sonra pür dikkat jileti taktım. Tıraşa başladım. Usturaya biriken köpüğü elime alırken elimi kestim. Benimki 3-4mm lik yüzeysel sayılabilecek bir kesik ama kanı akıttık Smile.
Çok geçmiş olsun, bir iki gün de aşıya bağlı ağrı olur. Yine de ucuz atlatmışsınız
@pilotic komşum sizede çok geçmiş olsun .. An itibarı ile Ali bıyıklı usturamı ilk fırsatta berberime hediye ediyorum..

@Tahir teşekkür ederim benimki ciddi birşey değil iki damlayla atlattım. Ali Bıyıklı'nın kabahati yok. Yalnız tıraşta bugün hayatımın tahrişlerinden birini yaşadım. Bu ustura ile 3. tıraşımdı. Bir DE bir ustura daha teknikler tam oturmadan özellikle ustura kısmı pek tat vermiyor. Ya inat edip şöyle bir ay falan DEye hiç el sürmemek gerekiyor, ya da usturayı ele alınca çok çok dikkatli olmak.
@Dr.Fahrenheit komşum çok geçmiş olsun.Geleneksel tıraş kendince bir disiplin istiyor.Ben de bugün aceleyle tıraş olurken DE aletle iki üç çizik attım yüzüme.
de te fabula narratur.!
(01/09/2017, Saat: 21:12)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir teşekkür ederim benimki ciddi birşey değil iki damlayla atlattım. Ali Bıyıklı'nın kabahati yok. Yalnız tıraşta bugün hayatımın tahrişlerinden birini yaşadım. Bu ustura ile 3. tıraşımdı. Bir DE bir ustura daha teknikler tam oturmadan özellikle ustura kısmı pek tat vermiyor. Ya inat edip şöyle bir ay falan DEye hiç el sürmemek gerekiyor, ya da usturayı ele alınca çok çok dikkatli olmak.

@pilotic komşum benim ilk ustura deneme çalışmalarım Zazor la oldu (safety barı olan ve DE jilet kullanan bir tutucu) impada mevcut. Bir inceleyin derim..
Shavette tıraşında açı, kısa çekiş ve konsantrasyon.. Yorgun ve zihin doluyken hiç dokunmamak lazım Sad
Tekrar çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 109,374 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,159 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 974 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,571 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,634 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,626 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Sedef usturanın geçmişi Eunus 3 2,331 25/09/2021, Saat: 20:15
Son Yorum: Eunus
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,365 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,270 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: