Geofatboy
Komşularım yeni gördüğüm bir video, benim için yeni bir bilgi oldu, paylaşmak istedim. Tıraş hızı önemliymiş Smile

İlginç bir tavsiye. Yavaş tıraş olmadığım için fark etmediğim bir olay
Köpüğü tıraş fırçası ile yüze uygulama yöntemleri:

https://www.youtube.com/watch?v=Jlz5l8GCfvk&t=16s
So far so good..
Bu adam sayesinde bir sürü yeni şey öğrendim.Geleneksel tıraş üzerine çok video var.Yabancıların içinde en sevdiklerimden biri sadece ürüne odaklı sunum yapıp dikkat çekmek için değişik hareketler yapmıyor.
(23/08/2019, Saat: 22:30)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu adam sayesinde bir sürü yeni şey öğrendim.Geleneksel tıraş üzerine çok video var.Yabancıların içinde en sevdiklerimden biri sadece ürüne odaklı sunum yapıp dikkat çekmek için değişik hareketler yapmıyor.

Diğerleri hobi gozuyle anlatıyor bazen bayiyor, geofatboy üstad pazarlamacı ruhuyla tam olarak duymak istediğimiz yerlere dokunuyor bence bu yüzden benim hoşuma gidiyor
(24/08/2019, Saat: 11:57)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğerleri hobi gozuyle anlatıyor bazen bayiyor,   geofatboy üstad pazarlamacı ruhuyla tam olarak duymak istediğimiz yerlere dokunuyor bence bu yüzden benim hoşuma gidiyor

Aynen dediğiniz gibi komşum.
Bizde hobi olarak baktığımızdan sadece ürünü tanımak istiyoruz haliyle diğer söylenenler hikaye geliyor insana.
Bu tip videolarda sunumlar sade ve ürün odaklı olmalı.
Selamlar...

Adamın biri tıraş malzemesi satan yerlere geofatboy ağzından yazıp beleş ürün isteyip kendini adresini yollamış. Şirketler de durumu ayıkıp geofatboy a mail atmışlar. Ürünleriniz çok iyi görünüyor 50binden fazla abonem var yollarsanız incelerim falan demiş çakal. Big Grin
(29/12/2019, Saat: 19:11)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Adamın biri tıraş malzemesi satan yerlere geofatboy ağzından yazıp beleş ürün isteyip kendini adresini yollamış. Şirketler de durumu ayıkıp geofatboy a mail atmışlar. Ürünleriniz çok iyi görünüyor 50binden fazla abonem var yollarsanız incelerim falan demiş çakal. Big Grin

Sabah izlemiştim sasilasi bir durum
(29/12/2019, Saat: 19:19)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabah izlemiştim sasilasi bir durum

Kendini çok çakal sanıyo bir de açık adres yollamış. Türkiye'de olsa neyse de Amerika'da sıkıntı bence bu tarz şeyler.
(29/12/2019, Saat: 20:21)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendini çok çakal sanıyo bir de açık adres yollamış. Türkiye'de olsa neyse de Amerika'da sıkıntı bence bu tarz şeyler.

Anthony xd

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: