Hayırlı bayramlar. Bayram tıraşı olalım ve bayramlaşalım.
Heart 
b1c2c673.jpg

Her şeye kadir olan Yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Kurban bayramınızı en içten sevgilerle kutlar nice hayırlı bayramlara dilerim.

---
Bayram günü sabah öyle bir sinek kaydı tıraş olacam ki bırakın sineğin kaymasını sörf yapacak sörf
Fakat çok dikkatli tıraş olmam lazım. Kesiksiz ve kızarıksız. Bayram günü nokta nokta kanamaya bile tahammülüm yok. Onun için çok iyi bir ön hazırlık yapacam ve jileti yüzümde ağır ağır sakin sakin gezdirecem. Özellikle duştan çıkar çıkmaz sakallarım en nemli seviyedeyken cella ile köpürtüp olacam.

Asıl beni düşündüren hangi jileti taksam. Tama feather sineğe sörf yaptırır ama kanama olacak diye tırsıyorum. Featherın affı yok 4 tıraşda bir kızarıklık veya kanama oluyor. Elimde çok jilet var karar vermek sıkıntı oluyor. Büyük ihtimal perma-sharp veya rapira takarım gibi ama bu gece bir daha düşünecem.

ilk perdeye futurun 2.ayarında başlayıp her perdede bir kademe artıracam ve 6. ayara kadar çıkacam. Zaten 4 perdede sineğe sörf yaptırırım.

Siz nasıl bir bayram tıraşı düşünüyorsunuz. Özellikle jilet olarak hangisini kullanacaksınız.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
amin.
tüm geltir'cilerin kurban bayramlarını en içten dileklerimle kutlar herkes için hayırlara vesile olmasını dilerim.

bugün ankaraya geldim ve bütün teçhizat yanımda değil .
futur + slim
irem porsuk
WS tas sabun ve arko
jilet ise yanımda açılmamış olarak sadece shark ve derby var. onun haricinde halihazırda 1-2 traş olduğum goal ve permasharp var.

makine futur kullanacağım sanırım, en sevdiğim o makinelerim arasında
jilet olarak heralde sıfır bi derby açarım gibi geliyor.
sabun olarak da WS kullanırım sanırım. en favori sabunum o diyebilirim.

Saygılar
herkese hayırlı bayramlar
iyi bayramlar herkese, ben bayram boyunca tıraş olmamayı yüzümü dinlendirmeyi düşünüyorum Smile ama sabredebilirsem
aaa bayramda tıraşsız mı gezeceksiniz hocam Smile
(05/11/2011, Saat: 20:56)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi bayramlar herkese, ben bayram boyunca tıraş olmamayı yüzümü dinlendirmeyi düşünüyorum Smile ama sabredebilirsem
Herkese iyi bayramlar..
2 hafta bırakıp dinlendirmekten yanayım bende,akabinde test için jiletleri deniyeceğim bu sakala (:
bayramınız mübarek olsun arkadaşlar...
Herkese iyi bayramlar. Fazla yormayın cildinizi sinek kaydı olacağım diye. Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
bayramınız kutlu olsun Smile
Tüm arkadaşlarımın kurban bayramlarını kutlarım.

Saygılar ve Sevgiler.
Tüm dostlarımıza iyi bayramlar iyi tıraşlar
bayram hediyesi niteliğinde büyük bir üstadımızın 3 asırlık mekanını paylaşıyorum
gaziantebe yakın olanlar illaki bir uğramalı...

siteleri

video
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hep Birlikte Bayram Tıraşı Oluyoruz ! DelikanliTiras 52 24,704 26/05/2020, Saat: 10:13
Son Yorum: Tolga Yurdaer
  Hayırlı ramazanlar BigHillMe 0 3,425 19/07/2012, Saat: 03:19
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: