Old Spice Cologne İnceleme
herkezin bildiği o klasik kolonya bugun elime geçti bu kolanyayı babam kullanırdı elime döker dökmek kokusu etrafa saçıldı çok güzel bir koku hacı yağı gibi değil karanfil tarçın ağırlıkda ben sevdim ama şişesi plastik ve kucuk geldi 125 ml olmasına ragmet ozellikle kapağı çok kullanıssız kokunun birazını kalem sprey e boşaltıp öle kullanmayı düşünüyorum

tabac ile kıyaslarsak kokuyu tabacın sabununu köpürtmedim fakat kokladıgım kadarı ile old spice daha iyi gibi geldi aftershave ile kıyaslarsak old spice 1000 basar tabac ın afterına

hepsiburada.com dan aldıgım için müşteri hizmetlerine özellikle sordum orjinalmi diye evet dediler amerikan ithal ediliyormus 100% orjinaldır dediler kargo ile birlik 44,50 tuttu genç kızların beğeneceği bir koku değil daha çok orta ve üst yaş grubuna hitap ediceğini düşünüyorum ben sevdim tavsiye ederim kullanmayanlar için..

u06qw.jpg
tabac sabun elimde var old spice kolonyada kullandım kolonyanın kokusu tabac dan çok daha güzel ama tabac sabununda kullanım performansı kayganlık koruyuculuk nemlendirme köpük 1. sınıf herkesin kullanmasını tavsiye ederim iki ürünüde
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(17/12/2012, Saat: 22:06)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabac sabun elimde var old spice kolonyada kullandım kolonyanın kokusu tabac dan çok daha güzel ama tabac sabununda kullanım performansı kayganlık koruyuculuk nemlendirme köpük 1. sınıf herkesin kullanmasını tavsiye ederim iki ürünüde

performansını bilemem cünkü kullanmadım daha ama koku olarak old spice daha hoş tabacı alıcam uygun bir vaktimde

ayrıca sizlere bir sorum olucak size göre en iyi tütün kolonyası hangisi?

tütün kolonyası ile saf vanilyayı karıştırıp araba kokusu yapmayı düşünüyorumda
daha önce söylediğim gibi esmen tütün kolonyası balıkesir üretim pişman olmazsınız
(17/12/2012, Saat: 22:22)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: daha önce söylediğim gibi esmen tütün kolonyası balıkesir üretim pişman olmazsınız

internetten alabileceğim bir link varmı
burda gözüküyor. http://www.sabunum.com/Esmen,LA_206-3.html
Inceleme için teşekkürler. Bulduğum, bildiğim gördüğüm bütün tütün kolonyalarini denedim, esmen favorimdir.
Liktekine baktım, bildiğim kadariyla o şişe küçük. Kendi sitelerindeki milli kuvvetler caddesindeki bayiyi arayin, havale gönderirseniz muhtemelen kargolar size (şansınızı deneyin). Ben merkezde degilim, hiç de işim düşmüyor yoksa alıp yollardım. 400 ml plastik şişe 4-5 lira civarındaydı en son.

http://www.esmenkimya.com/?page=satis
(17/12/2012, Saat: 23:42)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Liktekine baktım, bildiğim kadariyla o şişe küçük. Kendi sitelerindeki milli kuvvetler caddesindeki bayiyi arayin, havale gönderirseniz muhtemelen kargolar size (şansınızı deneyin). Ben merkezde degilim, hiç de işim düşmüyor yoksa alıp yollardım. 400 ml plastik şişe 4-5 lira civarındaydı en son.

http://www.esmenkimya.com/?page=satis

afyonda özdilek avm de satılıyormus bi bakmak lazımm
Ulucanlara Cezaevi müzesi

XkQ0RD.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: