Gifts and Care
Biraz karışık yazmışım takibi nerden yapıyorsunuz diyecektim. Teşekkürler Smile
Şu sıralar sipariş vermeyi düşünenler zaten sitede görecektir ama genel bilgi olarak buraya da yazayım, taşındıkları için 25 Ocak'a kadar siparişleri kargoya veremiyorlar.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Pakedin üzerine, tutardan daha düşük fiyat yazıyor mu bu site?
İstediğin takdirde yazıyorlar komşum
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bana çok uzun bir takip kodu gönderdiler. Yabancı siteden kontrol edebiliyorum ama PTT sayfasında işe yaramıyor. Siparişim ülkeye girdiğinde nasıl takip edebilirim bilgisi olan var mı?
(05/12/2016, Saat: 21:21)utarkn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana çok uzun bir takip kodu gönderdiler. Yabancı siteden kontrol edebiliyorum ama PTT sayfasında işe yaramıyor. Siparişim ülkeye girdiğinde nasıl takip edebilirim bilgisi olan var mı?

Sitedeki "Contact" kısmından iletişime geçip PostNL'ye ait takip kodunu talep edin. Gün içerisinde size gönderirler.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Bende de aynı durum oldu. Contacts kısmından R ile başlayan 13 karakterli uluslararası takip kodunu istedim. Gönderdiler.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Öğleden sonra 3 gibi sipariş geçtim
Akşam 7 gibi toplamda 7 mail cevabı ile sürekli bilgilendirmek suratiyle aynı gün kargoya verildi
En son 2013 te sipariş vermişim buradan oldukça geliştirmişler
Takdir ettim..
Smile
Türkiye için kargo ücreti €9,95 midir yoksa ben mi bir yerlerde yanlış yaptım? Bizim geltir kodu sanırım çalışmıyor. Sitede mesaj çıktı G&C kodu ile %10 indirim alabilirsin diye. Bundan başka/yüksek bir indirim kodu var mıdır?
farklı kodları aynı anda kullanamıyorsunuz. Alabileceginiz su an icin %10 dur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,155 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: