Gifts and Care
Artık çok geç, iki sabun var bir de adres eksik yazılmış Smile Sağ olun bilgilendirme için.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Bu sitede sepette tax diye görünen kısım. Bizim gümrük vergisi mi yoksa onların hükümetinin aldığı vergi mi ? Sipariş verirsek gümrük vergisi ödüyo muyuz ?
Sitede görünen kendi devletlerinin aldığı vergi, yurtdışı siparişi olunca vergi fiyata eklenmiyor.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(26/09/2019, Saat: 11:42)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitede görünen kendi devletlerinin aldığı vergi, yurtdışı siparişi olunca vergi fiyata eklenmiyor.

Çok sağolun komşum. Diğer siteler de keşke amazon gibi peşin kesse de uğraşmasak.
G&C'den mail geldi. 10.yıl için 10 günlük sepette yüzde 15 indirim uyguluyorlarmış. İndirim kodu 10DAYSFOR10YEARS
Buradan alışveriş etmek isteyen komşulara duyurulur.
@razorlazer komşum sabunlarınız geldi mi sorun yaşadınız mı .
Ben genelde Amerika’dan aldığım sabunlarda sorun yaşamamıştım .
Bu siteden bir iki ürün alacağım başka yerde birarada yok , 2 tıraş kremi. Sorun çıkma ihtimali nedir .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(11/07/2020, Saat: 23:59)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @razorlazer komşum sabunlarınız geldi mi sorun yaşadınız mı .
Ben genelde Amerika’dan aldığım sabunlarda sorun yaşamamıştım .
Bu siteden bir iki ürün alacağım başka yerde birarada yok , 2 tıraş kremi. Sorun çıkma ihtimali nedir .

Komşum Amerika'dan nereden aldınız sabunları? Doğrudan mı aldınız yoksa farklı bir yöntemle mi? Genelde gümrükten geçmediği söyleniyor ya o yüzden merak ettim.
@MetsGo, Gifts&Care’den gelen iki sabun da gümrüğe takılmıştı, gümrük memuru da geri gönderdi ürünleri. Firma hemen para iadesini yaptı, sorulara biraz geç dönüş yapmış olsalar da güvenilir bir satıcı. Amerika siparişlerimden hiçbiri takılmadı bugüne kadar, yolda bir adet daha var umarım istatistiği bozmaz.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
O zaman siparişi erteleyeyim ben . Teşekkürler Bilgi için komşum .
@atamacao komşum , maggardrazor ve italianbarber sitelerinden aldığım hiçbir ürün takılmadı benimde . Ama şans işi tabii ,siz riski göz önünde tutun lütfen .
Sanırım Avrupa ya ayrı bir hassasiyet var.
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(12/07/2020, Saat: 00:22)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman siparişi erteleyeyim ben . Teşekkürler Bilgi için komşum .
@atamacao komşum , maggardrazor ve italianbarber sitelerinden aldığım hiçbir ürün takılmadı benimde . Ama şans işi tabii ,siz riski göz önünde tutun lütfen .
Sanırım Avrupa ya ayrı bir hassasiyet var.

Teşekkürler komşum. Ben de şansımı bir denemek istiyorum ufak bir siparişle geri dönme riskini göze alarak. Bu denemeyi geçenlerde yourshaving.com sitesinden yaptım. Ertesi gün bana mail atıp Türkiye gümrüğünden sabun geçmediğini söylediler. Paranızı iade edelim dediler direkt. O yüzden şansımı deneyememiştim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,155 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: