Gifts and Care
(27/11/2013, Saat: 18:50)OldSchool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 7€ luk kargo seçeneği takiplimi oluyor acaba (Postal Service & Tracking (Europe)) ? sipariş verdimde merak ettim. İnşallah içersine hediye bir kaç jilet atarlar

Takipli.Takip numarasını 1 gün içinde yolluyorlar zaten.
(28/11/2013, Saat: 00:32)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takipli.Takip numarasını 1 gün içinde yolluyorlar zaten.
teşekkürler
bugün ej89 geldi fakat şöyle birşey var
burası sanırım bana kullanılmış bir ürün gönderdi
Ürünün en üst parçasının bacaklarının ikisinde kaplama ince birşeyle kesilmiş gibi yada ezilmiş diyelim (şöyle düşünün kaplamayı jilet kesebiliyor olsaydı bu dediğim kesik aynı jilet kesiği gibi) bakır rengi gibi birşey gözüküyor ve kutu felanda paramparça geldi makinanın kafası sallanıyordu tam sıkılmamış ve üst kapağın üstünde hafif bir kaç kez kullanılmış gibi çizikler vardı

sizce ney yapayım sizdede böyle birşey oldumu
Fotografli olarak mail atin ve aynen boyle sorun bence. Goz gore gore hasarli/kullanilmis urun gondereceklerini sanmam. Paketlemenin zayif olmasindan dolayi hasar gormus olabilir mi? Urunu ayrica sert bir kutu icine koymuslarmiydi? Genelde bana gelen siparisler saglam oluyordu. Kargo hasarsiz yani.
(06/12/2013, Saat: 14:26)OldSchool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün ej89 geldi fakat şöyle birşey var
Ürünün en üst parçasının bacaklarının ikisinde kaplama ince birşeyle kesilmiş gibi yada ezilmiş diyelim (şöyle düşünün kaplamayı jilet kesebiliyor olsaydı bu dediğim kesik aynı jilet kesiği gibi) bakır rengi gibi birşey gözüküyor ve kutu felanda paramparça geldi makinanın kafası sallanıyordu tam sıkılmamış ve üst kapağın üstünde hafif bir kaç kez kullanılmış gibi çizikler vardı

(06/12/2013, Saat: 14:48)Marvin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotografli olarak mail atin ve aynen boyle sorun bence. Goz gore gore hasarli/kullanilmis urun gondereceklerini sanmam. Paketlemenin zayif olmasindan dolayi hasar gormus olabilir mi? Urunu ayrica sert bir kutu icine koymuslarmiydi? Genelde bana gelen siparisler saglam oluyordu. Kargo hasarsiz yani.

yok aslında baloncuklu poşet gibi birşey varya ona sarmışlar paketleme iyiydi makinede aslında pek birşey yok sadece kutu felan ezilmişti fakat meselem o değil
makine 3 parça ve en üstte jilet taktığımız parçanın bacaklarının yanlarında ezilme var(şöyle tarif edeyim bacağın yanına jiletle bir çizik altılmış gibi iki bacaktada böyle) bu nedenle kullanılmışmıdır dedim yoksa ben buradaki birinden 50-60 liraya alırdım çokta beklememiş olurdum o yüzden soruyorum
fotoraf makinem yok şuan akşam çekicem birinin telefonuyla bakalım koyarım buraya sıkıntı edilmeyecek birşeyse uğraşmıyıcam hiç sadece kullanılmışmıdır onu merak ediyorum veyahut sizin başınıza gelse napardınız söylermiydiniz firmaya onedenle
Fotoğraftn sonra netleşir ama eğer kaplamanın altı görünecek kadar hasar var ise kesinlikle firmaya durumu anlatan fotoğraflı bir mail atın. Değiştireceklerini düşünüyorum.
(06/12/2013, Saat: 15:17)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraftn sonra netleşir ama eğer kaplamanın altı görünecek kadar hasar var ise kesinlikle firmaya durumu anlatan fotoğraflı bir mail atın. Değiştireceklerini düşünüyorum.

akşam fotoraf çekicemde çok büyük birşey değil makinanın görünmiyecek yerinde görmek için tüm parçaları çıkartmak gerekiyor ufak bir çentik diyelim ne bileyim ya bunu göndermesi felanda zor olucak hiç uğraşmıyım böyle kullanayım en iyisi
zaten şans yokki r41 almıştım büyük hevesle çokda süper paketle kutuyla gelmişti connaughtan onu sattım bunu aldım tırt çıktı

+bide traş olsuktan sonra fark ettim o problemi
(06/12/2013, Saat: 14:26)OldSchool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün ej89 geldi fakat şöyle birşey var

Parçalanan kutu hangisi? Sadece dış kargo kutusu mu yoksa EJ'nin kendi kutusu da mı?EJ'nin kutusunu dağıtmak için sağlam darbe yemesi lazım ki öyle bir darbe de bahsettiğiniz çiziklere yol açmış olabilir.
(06/12/2013, Saat: 15:32)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parçalanan kutu hangisi? Sadece dış kargo kutusu mu yoksa EJ'nin kendi kutusu da mı?EJ'nin kutusunu dağıtmak için sağlam darbe yemesi lazım ki öyle bir darbe de bahsettiğiniz çiziklere yol açmış olabilir.

yok hocam orada biraz abartmışım kutu çok hafif kenarlardan baskı almış onda problem yok çizik felanda sadece o en üst jilet takılan kısmda var diğer kısımlar süper parlak ve sağlam

şimdi bide kaplama aşındıysa zamanla paslanmada yapabilir buda aklıma geldi ben en iyisi akşam bir foto çekeyim buraya koyayım arkadaşlar git iletişim kur derlerse kurarım fakat derdimi nasıl yazıcam bilmiyorum ingilizcem pek iyi değil birisi yardımcı olabilir mi
arkadaşlar resimler burada ve fotoraflarda çokta belirgin olmadı ama en iyi şekilde çekmeye çalıştım bakın sizce iletişim kurmalımıyım ?
http://i.imgur.com/iJibw4T.jpg
http://i.imgur.com/JgNk7Ik.jpg
http://i.imgur.com/IfSIzjw.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,174 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: