Ustramu aldim Tostumu yedim bekliyorum
Kokolin Mahmut hocamızın sabunlarına verdiği isim. Sanıırm kakao yağı ve yün yağının(lanolin) karışımı. Kokolinse iyidir. Sleepy

Blog için teşekkür ederim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
burada enteresan isler donuyor anlasilan...

yillardir oyun/forumlarda admin + moderatorluk yapmistim (gencken) , boyle bana gore haksiz bi sebeple kimseye ceza kesmemistim. ancak sizin kurallariniz buysa boynumuz kildan ince...
(03/01/2013, Saat: 01:11)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: burada enteresan isler donuyor anlasilan...

yillardir oyun/forumlarda admin + moderatorluk yapmistim (gencken) , boyle bana gore haksiz bi sebeple kimseye ceza kesmemistim. ancak sizin kurallariniz buysa boynumuz kildan ince...

Forumumuz profilinin diğer forumlardan farklı olduğunu anlamanız için bir süre buralarda bulunmanız gerekecek. Üyeler arası saygı üst düzeydedir. Neredeyse kimse kimseyi kırmaz. Ara sıra ufak şeyler yaşansa da sonuç genelde tatlıya bağlanır. Siz de bir süre ekstra dikkat ederseniz zaten istemeden de olsa adapte olursunuz. Admin McOrco profesyönelce yönetir burayı kısıtlı imkanlarıyla ve moderatörlerimiz Lord Sparhawk ve eskiuye3315 üstadların bloglarını okursanız onlara bakış açınız özellikle de tıraşa bakış açınız değişecektir.
Bir süre sonra hicbir forumda bu kaliteyi ve bu tadı alamazsınız, forumdayken kendinizi evinizde gibi hissedersiniz.
Yalnız uyarmadı demeyin virüs girerse bünyeye, bu işin dönüşü yoktur. Big Grin

Forumumuza tekrardan hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle...
iyi akşamlar, saygılar.
Psycho oncelikle icten karsilamaniz icin tesekkur ederim..

Tabii ki biz de buraya alisacagiz ama birisine "tesekkurler haci" dendi diye yaptirima gidilmemeli..Sahsen Maslakta calistigim plazada da, sokakta seyyar saticiyla da benzer saygi sevgimizi gosteriyoruz, gereksiz yere gosteris kasintilik yapmamayi onceden ogrenmistim. Istanbuldakiler bilirler, ornegin istinye parktaki, nisantasindaki elitist sahte nezaketten bile rahatsizlik duyuyorum ki umarim burda da karsilasmam, tabii iki sey farklibunlari karistirmamak lazim.. Ancak mod.lar da insan (ki ben de 15 sene once gencken modluk yapmistim) hata yapabilir.

Bunlar disinda konuyu uzatmayayim, hemen adapte olurum, forum cok basarili, zaten o yuzden uye olup yazmak isedim Smile ustra ile tras olup olup buraya katkida bulunmak istetiyor..kaldi ki burada arkadaslarin bloglarini da cok sevmistim. Gercekten de virus bunyede yayiliyor Smile

Tekrar hosbulduk, sagolunuz

(03/01/2013, Saat: 01:43)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/01/2013, Saat: 01:11)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: burada enteresan isler donuyor anlasilan...

Forumumuz profilinin diğer forumlardan farklı olduğunu anlamanız için bir süre buralarda bulunmanız gerekecek. Üyeler arası saygı üst düzeydedir. Neredeyse kimse kimseyi kırmaz. Ara sıra ufak şeyler yaşansa da sonuç genelde tatlıya bağlanır. Siz de bir süre ekstra dikkat ederseniz zaten istemeden de olsa adapte olursunuz. Admin McOrco profesyönelce yönetir burayı kısıtlı imkanlarıyla ve moderatörlerimiz Lord Sparhawk ve eskiuye3315 üstadların bloglarını okursanız onlara bakış açınız özellikle de tıraşa bakış açınız değişecektir.
Bir süre sonra hicbir forumda bu kaliteyi ve bu tadı alamazsınız, forumdayken kendinizi evinizde gibi hissedersiniz.
Yalnız uyarmadı demeyin virüs girerse bünyeye, bu işin dönüşü yoktur. Big Grin

Forumumuza tekrardan hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle...
iyi akşamlar, saygılar.
15 yıl önce... dile kolay. tecrübeli bi kardeşimiz. burda da mod'luk yakışır bence.
15 sene önce kaç tane Türkçe forum vardı ki??
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
o değilde konunun başlıyo biraz antipatik duruyor böle güzel foruma biraz laubali gibi geldi. 15 yıl önce kurtadam ve frmtr vardı bilindik forum olarak
frmtr, donanımhaber gibi forumlar vardı

bahsettiğim benim olduğum o zamanlar en büyük online oyun (CS, Halflife, Quake etc) platformu sanane.com (oynasana.com) Oyun esnasıda yaptığım adminlikten, ve forumlarındaki modluktan dem vurmuştum..

(03/01/2013, Saat: 02:36)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15 sene önce kaç tane Türkçe forum vardı ki??
Evengr arkadaşımızın üslubunu bir zamanlar üye olup sonra yasaklanan usturahastas isimli arkadaşın üslubuna benzetiyorum.

http://www.geltir.com/user-442.html
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Bu olaya müdahil olmak istemiyordum...
Fakat
usturahastası mevzuu benimde aklıma gelmişti

basparmak_asagi.gif

(03/01/2013, Saat: 17:04)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evengr arkadaşımızın üslubunu bir zamanlar üye olup sonra yasaklanan usturahastas isimli arkadaşın üslubuna benzetiyorum.

http://www.geltir.com/user-442.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Değerli Tavsiyelerinizi Bekliyorum YALNIZBARON 14 4,310 15/10/2021, Saat: 15:06
Son Yorum: Schumi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: