Ustramu aldim Tostumu yedim bekliyorum
linguistik.. linguistique kelimesinden geliyor fransizca, dilbilimsel demek o kelime cagirisim yapmis kafamda..(fransa'da yasadim diye hava yapmiyorum kesinlikle)...

tesekkurler "haci" dedigim kisinin bi sikayeti yok, zaten niyetim belli

ingilizler icin y.v.s.k dedim, ki onlarin ne kadar iki yuzlu oldugunu, turklere bakislarini sahsen yurtdislarindan bilirim..ama bu konuda fazla savunma yapmicam..

"izin vermek"mis, "bu sansi kullanmak"mis..lutfettiniz..yuzyuze kimse bu tarz, bir dirhem konusamiyor benle, cevabini alir.. nedense burada, evet, degisik seyler donuyor. buna gucun kotuye kullanilmasi denir en basiti.

tadimi kacirdiniz eskiuye3315 3 gunde..size iyi forumlar.

(03/01/2013, Saat: 18:40)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evengr
Burada enteresan işler dönmüyor herşey normal bu forumun kuralları belli üye olurken bunları kabul etmiş olursunuz ve bu kurallar çercevesinde katılımınızı yaparsınız eğer bir önceki sefer davrandığınız şekilde y.v..k vs gibi kelimeler kullanır ve üyelerimize olduğundan farklı şekilde hitap etmeye devam ederseniz sonucu bellidir.

Burada size karşı yapılan bir hata yok aksine geçen davranışınızda sizin forum için hala bir kazanç yeni bir arkadaş geleneksel tıraş dostu olabilmeniz adına burada kalmanıza izin verdim sizde lütfen bu şansınızı iyi değerlendirip bundan sonraki yazılarınızda kurallara uyunuz...

Son olarak 15 yıl önce bu işleri yapmış tecrübeli moderatör olarak sizden birşeyler duymak öğrenmek adına sizi forumun tanıtım bölümüne davet ediyorum şöyle kısaca kendinizden bahsedebilirseniz forum üyelerimizin üzerinde oluşturduğunuz olumsuz etkiyi kırmanıza yardımcı olacaktır.
Saygılarımla,

(03/01/2013, Saat: 01:11)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: burada enteresan isler donuyor anlasilan...

yillardir oyun/forumlarda admin + moderatorluk yapmistim (gencken) , boyle bana gore haksiz bi sebeple kimseye ceza kesmemistim. ancak sizin kurallariniz buysa boynumuz kildan ince...

(03/01/2013, Saat: 02:20)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Psycho oncelikle icten karsilamaniz icin tesekkur ederim..

Tabii ki biz de buraya alisacagiz ama birisine "tesekkurler haci" dendi diye yaptirima gidilmemeli..Sahsen Maslakta calistigim plazada da, sokakta seyyar saticiyla da benzer saygi sevgimizi gosteriyoruz, gereksiz yere gosteris kasintilik yapmamayi onceden ogrenmistim. Istanbuldakiler bilirler, ornegin istinye parktaki, nisantasindaki elitist sahte nezaketten bile rahatsizlik duyuyorum ki umarim burda da karsilasmam, tabii iki sey farklibunlari karistirmamak lazim.. Ancak mod.lar da insan (ki ben de 15 sene once gencken modluk yapmistim) hata yapabilir.

Bunlar disinda konuyu uzatmayayim, hemen adapte olurum, forum cok basarili, zaten o yuzden uye olup yazmak isedim Smile ustra ile tras olup olup buraya katkida bulunmak istetiyor..kaldi ki burada arkadaslarin bloglarini da cok sevmistim. Gercekten de virus bunyede yayiliyor Smile

Tekrar hosbulduk, sagolunuz

(03/01/2013, Saat: 01:43)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/01/2013, Saat: 01:11)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: burada enteresan isler donuyor anlasilan...

yillardir oyun/forumlarda admin + moderatorluk yapmistim (gencken) , boyle bana gore haksiz bi sebeple kimseye ceza kesmemistim. ancak sizin kurallariniz buysa boynumuz kildan ince...

Forumumuz profilinin diğer forumlardan farklı olduğunu anlamanız için bir süre buralarda bulunmanız gerekecek. Üyeler arası saygı üst düzeydedir. Neredeyse kimse kimseyi kırmaz. Ara sıra ufak şeyler yaşansa da sonuç genelde tatlıya bağlanır. Siz de bir süre ekstra dikkat ederseniz zaten istemeden de olsa adapte olursunuz. Admin McOrco profesyönelce yönetir burayı kısıtlı imkanlarıyla ve moderatörlerimiz Lord Sparhawk ve eskiuye3315 üstadların bloglarını okursanız onlara bakış açınız özellikle de tıraşa bakış açınız değişecektir.
Bir süre sonra hicbir forumda bu kaliteyi ve bu tadı alamazsınız, forumdayken kendinizi evinizde gibi hissedersiniz.
Yalnız uyarmadı demeyin virüs girerse bünyeye, bu işin dönüşü yoktur. Big Grin

Forumumuza tekrardan hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle...
iyi akşamlar, saygılar.
arkadaşın kötü niyetli olduğunu sanmıyorum galiba biraz iletişim bozukluğu olmuş..bu gibi durumların önlenmesi için ismin başına sn.ifadesi kullanılabilir.gerçi ortama biraz resmi bir hava katıyor ama hitap karmaşasını önler.benimkisi sadece bir öneri..
(04/01/2013, Saat: 02:01)bahadirhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşın kötü niyetli olduğunu sanmıyorum galiba biraz iletişim bozukluğu olmuş..bu gibi durumların önlenmesi için ismin başına sn.ifadesi kullanılabilir.gerçi ortama biraz resmi bir hava katıyor ama hitap karmaşasını önler.benimkisi sadece bir öneri..

Bencede iletisim bozuklugundan kaynaklandi, ama neyse her koyun kendi ayagindan asilir, sonucta foruma yeni gelmissin, hitap ederkende dikkatli olmalisin, tanimadigin kisilere yakin arkadas mualemesi ile hitap edilmez bence! zaten basligida tutmamistim, usturami aldim tostumu yedim, bekliyorum? anlamsiz baslik, ben bir anlam cikaramadim. neyse olan olmus, iyi bir karsilama olmadi arkadas icin. saygilar..
Bende bu konunun kilitlenmesi gerektiğini düşünüyorum fazla uzatıldı sanki .
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Değerli Tavsiyelerinizi Bekliyorum YALNIZBARON 14 4,310 15/10/2021, Saat: 15:06
Son Yorum: Schumi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: