Ustracinin Yuvasini gec de olsa buldum..
hergele seni kiniyiorum, uzdun beni gercekten...
hergele dostumuz tek başına değildi bu düşüncesinde, zaten aldığınız ceza da bunu gösterir, ceza alan yanılmıyorsam 2 ya da 3. kişisiniz. üslubunuz bu forumda (forum demek yanlış olur, pek çok dost kazandırdı bana burası) alışmadığımız cinsten. konulara bakındı iseniz genel adabı anlamış olmalısınız. kimse kimseyi kırmamaya özen gösterirken arada farklı bir mesaj türü veya üslup çıktığında ister istemez dikkat çekiyor.

neyse, İnşallah siz de bu ortama alışırsınız, güzel paylaşımlar olur.

selamlar.

(03/01/2013, Saat: 01:13)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hergele seni kiniyiorum, uzdun beni gercekten...
(03/01/2013, Saat: 01:13)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hergele seni kiniyiorum, uzdun beni gercekten...

sayın evengr,
Amacım kimseyi kırmak ya da üzmek değil,
Özellikle bilerek ve isteyerek kesinlikle yapmam,
Ama,
diğer konuda sevgili psycho' nun anlatmaya çalıştığı bir güzelliği var forumumuzun. Bu güzelliğin, saygı-sevginin devam etmesi için de kimi zaman tepkimizi koymak durumunda olduğumuzu düşünüyorum. Elbette ki forum benim babamın malı değil fakat bu konuda iki kelam etmeye hakkım olduğunu düşünüyorum çünkü;
Forumdan bazı bölümler okunarak yazılmış mesajlar, mahlaslarda yapılan çocukça oynamalar, fena halde yeni bir ergen vakası izlenimi veriyor bana.
Yeri geldiğinde özür dilemesini de bilirim ama şunu bilinki kesin bir kanaat oluşturmadıkça ön yargım devam ediyor,
İyi forumlar...
illa ki patlar. pimini çekmiş artık!
sevgili orhataran, tabii ki biz de buraya alisiriz tesekkurler

ancak, "hergele" oncelikle nickname'iniz madem oyle bu foruma ne kadar uygundur.

sizin yerinizde ben olsam, "killanan ben miyim" gibi ispiyonlama, tabiri caizse trip atma yerine ozelden mesaj atar dostca uyarida bulunurum. daha yeni gelmisiz bu ortama, hemen bir tavir almalar..adi ustunde daha burada tanisiyoruz..benim de sizin hakkinizda onyargim olustu.
nickname' imin uygunluğu haddiniz değil, size soracak değilim..
İspiyon kelimesini reddediyor ve sizi bundan sonra ciddiye almıyorum,
İyi forumlar....

(03/01/2013, Saat: 02:06)evengr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili orhataran, tabii ki biz de buraya alisiriz tesekkurler

ancak, "hergele" oncelikle nickname'iniz madem oyle bu foruma ne kadar uygundur.

sizin yerinizde ben olsam, "killanan ben miyim" gibi ispiyonlama, tabiri caizse trip atma yerine ozelden mesaj atar dostca uyarida bulunurum. daha yeni gelmisiz bu ortama, hemen bir tavir almalar..adi ustunde daha burada tanisiyoruz..benim de sizin hakkinizda onyargim olustu.
Huh
arkadaşlar yeni üyelerimizden forum kurallarına saygılı olmalarını beklediğimiz kadar, bizler de ev sahipleri olarak hoşgörülü olalım lütfen.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Eyvallah Lord, daha da birşey demem...
Geleneksel tıraş kalitesi gibi yaşam dilerim dostlara.ZEYEVE

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geç de Olsa Merhaba Herkese Mükremin 41 10,996 28/05/2020, Saat: 18:37
Son Yorum: Erdinç
  Geç de olsa merhabalar dipcikgibi 25 5,117 01/05/2020, Saat: 19:21
Son Yorum: dimitraki
  Biraz gecikmeli de olsa herkese merhaba! Razorlazer 13 4,218 24/01/2018, Saat: 01:01
Son Yorum: embiya2010
Smile Selamlar herkese -Biraz geçte olsa- umutatakul 28 11,319 17/12/2016, Saat: 12:20
Son Yorum: umutatakul
Smile S.a.İyi ki Buldum Sizi... mgencer05 14 8,911 24/08/2014, Saat: 18:44
Son Yorum: theunnamed
  merhaba sizi geç buldum horizontopal 16 17,622 28/11/2012, Saat: 12:31
Son Yorum: teks55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: