Blueness Traş Jeli
İşin kötü tarafı ben bu üründe Paraben olduğunu bilmiyordum Sad
ilk kez tıraş öncesi bir ürün kullandım. beklentilerimi fazlasiyla
karşıladı. elimdeki en az keskin jilet olan wilkinson ile denedim.
once bir miktar yuzume uyguladim. sonra modifiye derby sabun
ile kopukledim yüzümü ve sadece tek perdede simdiye kadar
oldugum en pürüzsüz tiraslardan birini oldum bu sabah.
bu tur urunlerin cilde uzun vadede nasil etkileri olabilecegini
bilmiyorum. ama tıraşı cok rahat hale getirdiği kesin.
kullanmaya devam eder miyim sorusuna sunu söyleyebilirim;
nasil cilt şapi bir tur alışkanlık yapıyor bu urun de benzer bir
duygu yaratiyor insanda.
ayrica kokusu, adı, kutusunun rengi vs. bence bir pazarlama
başarısı. blueness isimli tum urunleri alip denemek istegime
engel olamadım. baharatli marine tarzi kokusunu begendim.
Ben de ürünü denedim gayet başarılı. Marine (okyanus kokusu da çok güzel) Füme sabunun kokusu da buna cok benziyor. Daha önce proraso mentol ökaliptus tıraş öncesi kullanmıştım bu sanki daha iyi.
Beğenmeyen bir ben varım galiba. 5-6 kere değişik şekilde denedim, hiç bir faydasını görmedim. Hatta kartuşlarımı tıkayarak işimi de zorlaştırdı. Kokusu güzel ama. Çok uzun yıllar önce kullandığım Dunlop marka parfümlere benziyor.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
koskocaman bır kutu dırek kayınbiradere hedıye oldu Smile ne bıleyım,kanım ısınmadı o kadar zamandır.
(20/04/2014, Saat: 11:26)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: koskocaman bır kutu dırek kayınbiradere hedıye oldu Smile ne bıleyım,kanım ısınmadı o kadar zamandır.

Olur öyle, ben de kocaman fraser's kremi hediye etmiştim ısınamadığım için. Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Bu gece denedim bu ürünü. Üzerine Tabac kullandığım için belki çok sağlıklı bir değerlendirme olmayacak ama -kendisi olağanüstü bir sabun çünkü-, yine de, içerdiği yoğun gliserinden dolayı, ekstra bir kayganlık ve yumuşatma sağladığını söyleyebilirim. Fark ediliyor. Kıvamı bir değişik, kokusu bizim yerli ürünlerin arasında fena değil. Paraben içermesi biraz kafamı karıştırıyor, onun dışında, cildin sorunlu, sakalın sert ve inatçı olduğu zamanlarda kullanılabilir.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Tahtakale de defalarca kez önüme atlamasına rağmen almadığım bu ürünü bugün aldım. Henüz kullanmadım ama kokusu tobs jermny street ile aynı diyebilirim benim en sevdiğim tobs kokularından biridir.
e mail adresim tipsol@me.com
Ürünü bu sabah tabac sabun öncesi bir güzel yüzüme yedirdim sonra üstüne tabac köpürttüm. Slant ıma mavi astra yükledim ve tıraş resmen aktı diyebilirim. 3.89 tl ye 500 gr luxury bedavanında ötesinde. Süper bir tıraş oldu
e mail adresim tipsol@me.com
yüze uygularken üstüne sıcak sabun köpüğü sürülürse süper bir şey oluyor,jilet yerinde duramıyor akıyor adeta. berberlerde sert sakallara bu şekilde müdahele ediyorlar bizzat tanık oldum ve uyguladım,süper..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 7 11,767 26/01/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: mrtkmsgl
  traş için bebek yağı kullanma ve yatık sakalı dikleştirme staggerlee 12 13,772 19/11/2017, Saat: 11:38
Son Yorum: dikdik_s
  Shu traş öncesi jel evreseli 9 19,657 10/10/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: dikdik_s
  Biotherm Homme Cleansing Gel Toning Tıraş Öncesi Yüz Temizleme Jeli ckeskin 22 24,261 06/04/2015, Saat: 14:54
Son Yorum: ferhat1905

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: