Blueness Traş Jeli
Bu kadar övüyorlar anlamadım .
(09/08/2014, Saat: 12:11)daronik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ariane markanın bir sürü balsamı da var. Ancak içerik olarak çok paraben malzemesi içeriyor.

Merhaba ;
Ürünü bugün Metro'dan aldım; traş öncesi yumusatıcı dgörümce dayanamadımSmile

Forumda kullananlar var mı diye ararken yorumunuza rastladım. Ürün hakkatten ucuz 5 lira gibi bir tutardı. Ama içeriğinde paraben göremedim. Başlıkta yer alan blueness da vardı ama bunun kokusu daha hoş geldigi icin almıştım.

Yorumunuzu görünce işkillendim içeriğinde yazanları tek tek internette aradım paraben ile ilgili bi şey bulamadım. Acaba siz nasıl anladınız?

İyi niyetle soruyorum adı paraben olmayan ama içeriği paraben olan bir madde var ise öğrenmiş olalım isterim.

Sevgiler.
Kea
Eğer içeriği burada paylaşırsanız zararlı madde içerip içermediği konusunda daha iyi yorum yapabiliriz komşum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ben bunu ilk gördüğümde jöle sanıp kafama sürmüştüm Big Grin
Sonucu yazmasam daha iyi Big Grin Big Grin
Bugün İzmit Metro'da görüp aldım. Kokusu hoşuma gitmişti. 5 TL bir şey, şans vereyim dedim. Köpürtülen bir ürün diye düşünmüştüm. Eve geldim, yüzümü ıslattim , bir miktar avucuma alıp sakallarıma sürdüm, iyice yedirdim. Köpürme yok. EJ89 makinamı sıfır P Lab Blue ile yükleyip ilk vuruşu yaptım. Sonuç: Tam bir fiyasko!.. 4 cm vuruş sonrasında makinam ve jiletim jölemsi bir tabakayla doldu. Temizlemek için hepsini söktüm ve defalarca akan suda durulamak zorunda kaldım.
@Lorenzo

Dostum az bir miktar preshave olarak sur, sonra normal sabununla ustune kopurtme yap. o sekil kullanabilirsin.
(28/06/2016, Saat: 15:46)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo

Dostum az bir miktar preshave olarak sur, sonra normal sabununla ustune kopurtme yap. o sekil kullanabilirsin.

Evet, çok az bir miktar pre-shave olarak kullandığımda işe yaradı. Sağol @dikdik_s dostum Smile
Selam dostlarım,

Nohut kadar pre-shave olarak kullandım ıslak yüze, proraso yeşil ile çok ferahlatıcı bir tıraş oldu.
Fakat tıraş sonrasında cildimde kuruluk hissiyatı çok fazlaydı.
Dalmaya müsait jiletlerde kullanacağım bir ürün olarak rafımda durabilecek. Denemenizi tavsiye ederim Smile
Not: Tıraş esnasında jel yapısı dolayısıyla tıraş aletini temizlerken ekstra tazyik gerekiyor tam temizleme için.
Jilet  

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 7 11,767 26/01/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: mrtkmsgl
  traş için bebek yağı kullanma ve yatık sakalı dikleştirme staggerlee 12 13,775 19/11/2017, Saat: 11:38
Son Yorum: dikdik_s
  Shu traş öncesi jel evreseli 9 19,660 10/10/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: dikdik_s
  Biotherm Homme Cleansing Gel Toning Tıraş Öncesi Yüz Temizleme Jeli ckeskin 22 24,261 06/04/2015, Saat: 14:54
Son Yorum: ferhat1905

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: