Blueness Traş Jeli
Bu ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Ben yumuşatma etkisini çok fazla hissetmesem de kayganlaştırıcı ve nemi tutma konusunda oldukça iyi. Her zaman olmasa da sık tahriş olan ve sorunlu bölgeler için lokal olarak ta uygulanabilir.
2dkcoso.jpg

Kıvam;Macun kıvamında yoğun saydama yakın havasız homojen benzetmek gerekirse gress yağının biraz gevşek formu

Koku;Mavi koku,kapalı,yoğun ve birazda sentetik efii efil asker kozmetikçi ürün kokusu.

Koruma;Yastıklama yok

Kayganlık;Tıraştan sonra elinizi hafif nemlendirip köpüksüz yüzünüze sürüp hafif kayganlık oluşturduğunuz zaman yani rötüş yaptığınız durum daki ,tek çekişte kaybolan kayganlık var

Nemlendirme;Yok,tıraştan sonra cildi kurutuyor,sakalı yumuşatma :yok,sakalı temizliyor ama yumuşatmıyor

Fırçasız doğrudan yüze sürülecek şekilde yapılmış ürün.Keskin ustura ve OC aletler için konforlu olmaz.Kartuş vs için uygun

Köpürme vs yok zaten fırçaya sürüp köpürtmeye kalksanız yapısı bozuluyor.İşe yaramıyor.Kutudan alıp elle uyguladığınızda ciltte koruması zayıf orta kayganlıkta bir membran yani tabaka oluşturuyor.

Ürünü aslında saça jölesi gibi normal jolelerden daha yoğun kokulu,saçı kazık gibi yapmıyor.Saça esneklik bırakıyor sert biryantin gibi.Yoğun kıvamda olmasıyla emsal gramajdaki jölelerden daha ekonomik.Saçımda kullandım gerçekten beğendim.İki kutu aldım yaklaşık 3 yıllık saç jöle ihtiyacım kalmadı içindeki parabenle yıllarca bozulmaz.

10sg7sj.jpg
(14/05/2014, Saat: 17:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2dkcoso.jpg

Kıvam;Macun kıvamında yoğun saydama yakın havasız homojen benzetmek gerekirse gress yağının biraz gevşek formu

Koku;Mavi koku,kapalı,yoğun ve birazda sentetik efii efil asker kozmetikçi ürün kokusu.

Koruma;Yastıklama yok

Kayganlık;Tıraştan sonra elinizi hafif nemlendirip köpüksüz yüzünüze sürüp hafif kayganlık oluşturduğunuz zaman yani rötüş yaptığınız durum daki ,tek çekişte kaybolan kayganlık var

Nemlendirme;Yok,tıraştan sonra cildi kurutuyor,sakalı yumuşatma :yok,sakalı temizliyor ama yumuşatmıyor

Fırçasız doğrudan yüze sürülecek şekilde yapılmış ürün.Keskin ustura ve OC aletler için konforlu olmaz.Kartuş vs için uygun

Köpürme vs yok zaten fırçaya sürüp köpürtmeye kalksanız yapısı bozuluyor.İşe yaramıyor.Kutudan alıp elle uyguladığınızda ciltte koruması zayıf orta kayganlıkta bir membran yani tabaka oluşturuyor.

Ürünü aslında saça jölesi gibi normal jolelerden daha yoğun kokulu,saçı kazık gibi yapmıyor.Saça esneklik bırakıyor sert biryantin gibi.Yoğun kıvamda olmasıyla emsal gramajdaki jölelerden daha ekonomik.Saçımda kullandım gerçekten beğendim.İki kutu aldım yaklaşık 3 yıllık saç jöle ihtiyacım kalmadı içindeki parabenle yıllarca bozulmaz.

10sg7sj.jpg

Ustadim nasilsin?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Biz kullanırken biraz cimri davranıyoruz galiba Smile http://www.youtube.com/watch?v=1pgWRNsivpg jell arkonun yapısını bile değiştirmiş bence.
Bu nedir metroda buldum
qypese4y.jpg
e mail adresim tipsol@me.com
Bu ariane markanın bir sürü balsamı da var. Ancak içerik olarak çok paraben malzemesi içeriyor.
sizce kokusu nasil.
6 tl lik bir urun.
almaya diye gittim ama bana da pek guven vermedi malesef.

Kokusu sentetik ama hoş. Kullanım için ben pek avantajlı görmedim. Üstüne köpük sürmek zevkli olmuyor.

(18/01/2015, Saat: 02:12)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizce kokusu nasil.
6 tl lik bir urun.
almaya diye gittim ama bana da pek guven vermedi malesef.
www.BarbarosRazors.com

Proraso ya dünya para veriyoruz. Bu çok daha ucuz anlamadım . Sağlığa zararlımı değil mi ?
Blueness jeli tıraş öncesi olarak denedim zamanında, ama bir faydası yok. Ote yandan Proraso tıraş öncesi ürünü her tıraş kullanırım, etkisi farkediliyor kesinlikle.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 7 11,767 26/01/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: mrtkmsgl
  traş için bebek yağı kullanma ve yatık sakalı dikleştirme staggerlee 12 13,775 19/11/2017, Saat: 11:38
Son Yorum: dikdik_s
  Shu traş öncesi jel evreseli 9 19,658 10/10/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: dikdik_s
  Biotherm Homme Cleansing Gel Toning Tıraş Öncesi Yüz Temizleme Jeli ckeskin 22 24,261 06/04/2015, Saat: 14:54
Son Yorum: ferhat1905

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: