Hacı Misi İncelemesi
http://www.asqgrp.com/en/ esans için buraya bakın nişantaşında butikleri var

Sent from my iPad using Tapatalk
(23/01/2014, Saat: 08:38)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende hiç denemedim bu bu mis vs çünkü hep önyargılı davrandım tecrübeli arkadaşlar tavsiye ederlerse 1 tane edinip denemek isterim. Çok yoğun baharatlı olmamak kaydı ile.

Sent from my iPad using Tapatalk

Brüt fahrenheit kenzo jaggler vs benzerleri de var aynı isimle satıldığını gördüm.
İnternette makam-ı ibrahim kokusu çokça geçiyordu merak edip kokladım. Armani Black code parfümüne benzettim.
Bunları kullanmanın püf noktası için aşağıdaki videonun 8:02 nci ve 10:00 ncu dakikasına bakın. İşte bu kadarı yeterli oluyor.

Hacı yağı (hacı misi) parfümlerin dozunu ayarlamak önemli olduğundan kısa bir bilimsel kullanma bilgisi vereyim dedim Smile

1ml esans yaklaşık 100 gün yetecek:
1ml esans = 20 damla = 100 gün
Günlük 1/5 damla yani 1 IU esans (international unite)

Sağlaması Smile :
50ml EDT %10 esans = 5ml esans
1ml EDT 20damla(fıs) %10 esans=0.05ml esans
(misal) Günde 4damla(fıs)=0.01 esans = 1 IU esans

Burda zor olan kısım damlanın beşte birini bulmak. Bunun için elin üstüne bir damla yemeklik yağ damlatıp ince tabaka halinde yayıp kapladığı alanın 1/5ini baz almak ne kadar az esans kullanılması gerektiği hakkında bilgi verebilir.

Roll on uygulama miktarı videosu (38.saniye civarı)

Hacı yağı deyip geçmemek lazımmış. Kolonya içine damlatılıp losyon niyetine kullanılabilir.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Gerçek manada alerjim olan ürün. Kokusu dahil cildimi kızartır. Yanıma biri gelsin dayanamam kalkarım.
bu tarz modern esans satan bi yer biliyormusunuz ? yada en iyi alttaki verdigim sitemi

bunlar daha kalıcı oluyor diğerleri saçma alkol kokuyor

bide dini olarak alkol sürmek istemeyip güzel kokmak isteyen olabilir

https://www.zemzemesans.com/36-erkek

önerilere açıgım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hacı Şakir Sabun Lord Sparhawk 40 60,795 02/01/2017, Saat: 16:04
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: