Weishi Gun Metal - Weishi 9306C
#1
Bu iki makine arasında ne fark var? Ebay'de satılan Gun Metal diğerine yani 9306C'ye göre daha pahalı.


Cevapla
#2
İkisi aynı model olmalı. Weishi' nin sitesi:

http://www.wd.com.cn/en/main.asp?alias=About
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
WWW
Cevapla
#3
gun metal yanık krom benzeri bir renkte diğeri de c-hrome parlak krom olmalı -9306G altın rengi; burdan hareket ederek.fiyat farkı da taleple ilgili olmalı. gun metal benim de en beğendiğim rengiydi.
Cevapla
#4
(07/11/2011, Saat: 00:57)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisi aynı model olmalı. Weishi' nin sitesi:

http://www.wd.com.cn/en/main.asp?alias=About

Teşekkürler site için..

Alıntı:gun metal yanık krom benzeri bir renkte diğeri de c-hrome parlak krom olmalı -9306G altın rengi; burdan hareket ederek.fiyat farkı da taleple ilgili olmalı. gun metal benim de en beğendiğim rengiydi.

Biri 10 $ diğeri 30 $ Smile Demek piyasada hangisine rabet olursa öbürünün fiyatı artıyor... Aslında ben bu Big Roc denen aletin de (Vincent ve daha bir yığın isimle bulunabiliyor, Türkiye'de satılanların ismi Big-Roc) bu firmanın başka bir fabrikasında yada başka bir isimli başka bir şirketinde kalite kontrol standartından geçmeden üretildiğini düşünüyorum.. Çünkü çakmanın çakmasını (Bu makine için eski Gilette çakması dersek tama iyi olabilir o konuda bir şey demiyorum) üreteceklerini düşünmüyorum. Ayrıca Big-Roc ve bu alet birbirine tıpatıp benziyor. Bir esinlenme söz konusu değil. Oldukça aynı gibi görünüyor. Bence Weishi Big-Roc'un daha kaliteli ve özenilerek üretilmiş hali olabilir. Bu konuda yabancı tıraş forumlarında benimle benzer düşünen birinin de yazısını okumuştum. Tabii bu benim kendi fikrim kesin emin olarak konuşmuyorum. Yeri gelmişken yazayım dedim.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Weishi Qshave Pantheron Adjustable Safety Razor Poerio 12 352 Dün, Saat: 11:57
Son Yorum: kokopelli
  Wilkinson Sticky & Weishi 9306i altuntepe 1 1,820 07/06/2016, Saat: 13:37
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi