Doğalgaz faturanız ne kadar geldi?
(26/12/2012, Saat: 13:53)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15 gun once kizim oldu, eh tabi kombiyi kokledik. Evde hem ic hem dis yalitim var ama Beylikduzu iste herturlu soguk oluyor semtimiz. Bakalim bu ay 300-400 gelir herhaldeSmile

allah analı babalı büyütsün inşallah
Allah analı babalı büyütsün inşallah. Henüz bizimki doğmadı ama bence anne ve babaların düştüğü bir yanlış evin çok yüksek sıcaklıkta tutulması. ilk altı ay çocuğa su da dahil olmak üzere anne sütünden başka bir şey verilmiyor. Çocuğu bunaltmayın. Bir de genel olarak gözlemlediğim bir şey. Evi çok sıcak olan ailelerin çocukları sürekli hasta geziyor. Yine de siz bilirsiniz. yani kombiyi köklemek yerine ayarında tutmak en güzeli. bebeklerin uyuduğu odanın 14-18 derece arasında tutulması gerekiyormuş. Çocuğu çok sıcağa alıştırmak bence çok mantıklı değil. Ben en azından 15-16 derece sıcaklıkta uyutmayı deneyeceğim. Zaten kendim de sıcakta uyumayı hiç sevmem. Öyle tahmin ediyorum da oğlum da bana çeker. Smile
Saygılarımla

(26/12/2012, Saat: 13:53)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15 gun once kizim oldu, eh tabi kombiyi kokledik. Evde hem ic hem dis yalitim var ama Beylikduzu iste herturlu soguk oluyor semtimiz. Bakalim bu ay 300-400 gelir herhaldeSmile
(26/12/2012, Saat: 13:59)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

allah analı babalı büyütsün inşallah

(26/12/2012, Saat: 14:11)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah analı babalı büyütsün inşallah. Henüz bizimki doğmadı ama bence anne ve babaların düştüğü bir yanlış evin çok yüksek sıcaklıkta tutulması. ilk altı ay çocuğa su da dahil olmak üzere anne sütünden başka bir şey verilmiyor. Çocuğu bunaltmayın. Bir de genel olarak gözlemlediğim bir şey. Evi çok sıcak olan ailelerin çocukları sürekli hasta geziyor. Yine de siz bilirsiniz. yani kombiyi köklemek yerine ayarında tutmak en güzeli. bebeklerin uyuduğu odanın 14-18 derece arasında tutulması gerekiyormuş. Çocuğu çok sıcağa alıştırmak bence çok mantıklı değil. Ben en azından 15-16 derece sıcaklıkta uyutmayı deneyeceğim. Zaten kendim de sıcakta uyumayı hiç sevmem. Öyle tahmin ediyorum da oğlum da bana çeker. Smile
Saygılarımla

Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederimSmile Insallah bebeginiz saglikli, akilli, hayirli bir evlat olur.

Kombiyi kokledik derken gercekten sonuna kadar acmadim. Evde buyukce bir akvaryumum var, sicaklik&sogukluk stabilizasyonu icin kullandigimde birde probe lu olcum cihazi var. bununla evin sicakliginida olcuyorum arasira. Bence 22C ideal olani. Yani bunalmiyorsunuz iceride. Fakat bebeginizin elleri usumusse o anda 15-16 derece imkansiz dusunemiyorsunuz, basiyorsunuz kombinin turbosunaSmile
merhaba,
bir sorum olacak tecrübeli dostlarıma, kiracı olarak doğalgazı üstüme alsam, 375 lira abone ücretini evden çıkarken geri alabiliyor muyum? bilginiz var mı bu hususta?
(26/12/2012, Saat: 15:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
bir sorum olacak tecrübeli dostlarıma, kiracı olarak doğalgazı üstüme alsam, 375 lira abone ücretini evden çıkarken geri alabiliyor muyum? bilginiz var mı bu hususta?

Aboneliğiniz sonlandırmaya gittiğinizde geri iade ediyorlar diye biliyorum.
www.tekyumruk.com
amin hocam, sağolun.
(26/12/2012, Saat: 14:25)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederimSmile Insallah bebeginiz saglikli, akilli, hayirli bir evlat olur.
(26/12/2012, Saat: 15:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,

Evet alıyorsun.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
tamamdır, teşekkürler, ona göre üstüme alayım ben de Smile
Ben de lojmandayım merkezi sistem kalorifer..full time yanıyor evin herhangi bir yerinde üşümek söz konusu değil.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
bu ay fatura 330 lira Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne Kadar Beygir O Kadar Vergi pilotic 15 6,771 16/02/2018, Saat: 00:59
Son Yorum: ckeskin
  Yangın,doğalgaz kaçağı, karbonmonoksit dedektörü tavsiye emre-sti 0 2,256 06/09/2016, Saat: 14:21
Son Yorum: emre-sti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: