Doğalgaz faturanız ne kadar geldi?
Dünyanın her yerinde doğalgaz fiyatları misli ile inerken güzel ülkemizde misli ile artmış ...
Yazık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Ankara, 100 metre kare, tişört şort gezdim 210-220 civarı geldi. Yaşasın merkezi sistem Smile
aylık 500₺ yükleme yapıyorum karta
@Nani Kuş komşum yine sinekten yağ çıkartmışsın diyecek ama ne kadar olursa olsun emekli maaşının hele istanbulda hiçbirşeye yetmediğini hepimiz biliyoruz... o yüzden varsın desin başım gözüm üstüne

Evde çoluk yok çocuk yok, site mantolaması gayet iyi, alt ve üst komşular tam gün yakıyorlar vs vs

130 lira geçen ay, bu ay 200 gelir herhalde

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
... Jilet
250 civarı doğalgaz geldi (ist)
Asıl korkuncu 200 de elektrik geldi, geçen sene 80-90 civarıydı. Ampuller led olmasa 300-400 gelecekti demekki
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(30/01/2020, Saat: 17:11)oguzkagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş komşum yine sinekten yağ çıkartmışsın diyecek ama ne kadar olursa olsun emekli maaşının hele istanbulda hiçbirşeye yetmediğini hepimiz biliyoruz... o yüzden varsın desin başım gözüm üstüne

Evde çoluk yok çocuk yok, site mantolaması gayet iyi, alt ve üst komşular tam gün yakıyorlar vs vs

130 lira geçen ay, bu ay 200 gelir herhalde

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baba Nası bir fatura o yanına geliyorum taşınmaya . Demek ki VİP faturası böyle oluyor .

Bize direk girdi fatura

791a78048c0e35954d200a752ec3cc73.jpg

İzmirde
Güney cephesi bina üst katta oturan var doğal gazı yok , alt kat dayalı döşeli oturan yok , binada ısı yalıtımı namına bir şey yok .

Konu açılmışken ; Binanın tamamı ısı yalıtımı yapılması konusunda hemfikir ama anlaşamadıkları nokta şu

Yarısı Mantolama istiyor
Diğer yarısı da Isı yalıtımlı sıva istiyor

Mantolama yanıyor yandımı söndürülemiyor diyorlar . Yeni çıkan Mantolama da sadece yangın esnasında eriyor diyorlar .

Isı yalıtımlı sıva da abi ha böyle bir karış sıva sürülüyor kurşun sıksan sekiyor diyorlar .

Bende hangisi daha verimli ve sağlıklı olur konunun uzmanı olmadığım için bilmiyorum .

Siz değerli komşularım ne dersiniz ısı yalıtımı için hangisi daha ideal olur .
259 m3 = 499 tl Smile
428 lira geldi en son. Lokasyon Samsun. Genellikle en kısık ayarda, hava çok soğuk olursa da en kısığın bir tık üzerinde yanıyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
600 küsür Tl de bana geldi . Hayatimda hic bukadar fatura ödememistim .Lokasyon İstanbul . Elektirik ve Su faturalarindada ciddi bi artis söz konusu .
Arkadaşımın babasına 890tl gelmiş emekli ve toplam nüfusu 4 kişi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne Kadar Beygir O Kadar Vergi pilotic 15 6,771 16/02/2018, Saat: 00:59
Son Yorum: ckeskin
  Yangın,doğalgaz kaçağı, karbonmonoksit dedektörü tavsiye emre-sti 0 2,256 06/09/2016, Saat: 14:21
Son Yorum: emre-sti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: