Matador Import
Tesadufen acik arttirma sitesinde buldugum ve kazandigim yeni Tiras makinem. bu sene sadece 1 tane gørmustum, buda 2cisiydi.

alet cok guzel ne fazla agir nede fazla hafif, tras olmayi daha fazla denemedim, ilk geldiginde tamizledikten sonra bir kac cm lik yeri aldim, fena degil giniydi. belki yarin tras olmayi denerim.
25qah3d.jpg
288nnzl.jpg
2zjkoeb.jpg
34yzblv.jpg
15wxmad.jpg
15wxmad.jpg
çok güzel çok kemikli bir makinaya benziyor , hayırlı traşlar, güle güle kullanın
ebayde açık arttırmada gördüm bayağı zaman oldu. Fiyat çok yükselmişti. Progressi andırıyor.
güle güle kullanın.. progress gibi ama daha güzel.arkadaşın dediği gibi kemikli Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Aldigimdan buyana Matadoru kullaniyorum,ilk gunlerde pek alisamadim, sanki oyuncak gibi geldi, birde dusurup zarar vermekten korktum fazla zevk alamamistim, birde ayarina alismak biraz vaktimi aldi, bir kere merkure 34 le oldum, sanki makine hantallasmis kørermis gibi bir hal hissettirdi yuzumde :S halbuki eskiden gunluk trasimi 34 le olurken simdi yuzune bile bakmiyorum, 34 bana cok yabanci bir makina gibi geliyor, sanki hic onla tras olmamisim gibi ve olmakta istemiyorum gibi his geliyor , neyse Matadorun tras kalitesine gelince, ilk zamanlar alismak icin zorlandim, ama simdi gunluk trasimi onla oluyorum, ve cok rahat komforlu tras ediyor,diger makinelerde kalintilar birakirken bunda pek olmuyor, cok yakin aliyor,makinenin agressiflikle alakasi yok, soft ama okadarda komforlu, jilet olarak Amerikan mali personna ile oldum, yarin birde permasharp ile deniyecegim. sabunuda Tabac kullaniyorum, bugun mamabears kullandim pek trasin tadini alamadim :S uzun zamandir mamabears kullanmadigim icin olabilir :S

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: