I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl
Kanki at ılık su içine. 10 dakika beklet. Toparlar bence.
Toparlamazsa, birde rende yap son care. Umarım olur.

Ama refill paketle gelen arasında 360dereceSmile fark var.
(09/01/2016, Saat: 18:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanki at ılık su içine. 10 dakika beklet. Toparlar bence.
Toparlamazsa, birde rende yap son care. Umarım olur.

Ama refill paketle gelen arasında 360dereceSmile fark var.

Yok Serdar Bey toparlamaz artık.Bir deri bir kemik kalmış Smile
Geri göndermeye değmez. 9 euro ya boş çömlek kap aldım deyip unutmak en güzeli Smile
Tümünde aynı kusur var.Uzak durun.
Refill paketini almanız tavsiye olunur
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Ben de ayni seyi dusundum Mustafa Bey kabini cok begenmistim nitekim Smile tirasindan verim alamazsam refill deneriz artik
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@impaticaret

Mustafa bey, mustafa bey,
Halden anlamıyorsun mustafa bey.

Saltuk kardeşim kıymıs paracıklara, vermis siparisini, günlerce yolunu beklemis. Kutusu geldiginde küçük cocuk sevinciyle açmış paketini.

Şimdi ben nasıl derim, Saltuk sabun sizlere ömür Saltuk, Gravyer peynirine dönmüş, güneşe koyup biraz daha kurutursan, gittigidiyor'da akvaryum taşı niyetine satarsınn, Saltuk diye Tongue Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
migpxt.jpg

Üzülme takılıyorum Saltukkk
Big Grin yok abi rahat ol. Burada sabunla ilgili yasanan olumsuzluklari biliyorum. Ama toprak kabiyla kullanmak icin belki saglam cikar diyerek aldim. Cok da dusuk fiyata aldigim icin uzulmedim. Aksam kopurtme yaptim kapta normal gorunuyor kopuk :
167ul9s.jpg
@Saltuk Bence sabun o kadar da kötü çıkmamış. Yedekten çıkan da o kadar ahım şahım bir görüntüye sahip değil. Bu biraz daha kuru gibi duruyor. Ama seramik kap bugüne kadar gördüğüm en güzel kaplardan biri. Çok fotojenik ve dekoratif. Her türlü alınır Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(10/01/2016, Saat: 05:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret

Mustafa bey, mustafa bey,
Halden anlamıyorsun mustafa bey.

Saltuk kardeşim kıymıs paracıklara, vermis siparisini, günlerce yolunu beklemis. Kutusu geldiginde küçük cocuk sevinciyle açmış paketini.

Şimdi ben nasıl derim, Saltuk sabun sizlere ömür Saltuk, Gravyer peynirine dönmüş, güneşe koyup biraz daha kurutursan, gittigidiyor'da akvaryum taşı niyetine satarsınn, Saltuk diye Tongue  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
migpxt.jpg

Üzülme takılıyorum Saltukkk

Big Grin Big Grin Big Grin
Serdar Bey forumun stand-up görevi size ait Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Eveet simdi tirasimi bununla oldum. Harika bir tiras verdi. Yastiklamasi cok iyi, tiras boyunca polsilver i yuzumde hic hissetmedim. nemlendirmesi guzel hafif mentol ferahligi cok hos. Dediginiz gibi sabunda pek sikinti yokmus @koolandgang. Ben bir tane yedek stoklayayim en iyisi @impaticaret Smile yedek ambalajin icinde bozulur mu? Bunun bitmesi 6 ay - 1 sene alir cunku
(10/01/2016, Saat: 16:02)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eveet simdi tirasimi bununla oldum. Harika bir tiras verdi. Yastiklamasi cok iyi, tiras boyunca polsilver i yuzumde hic hissetmedim.  nemlendirmesi guzel hafif mentol ferahligi cok hos. Dediginiz gibi sabunda pek sikinti yokmus @koolandgang. Ben bir tane yedek stoklayayim en iyisi @impaticaret Smile yedek ambalajin icinde bozulur mu? Bunun bitmesi 6 ay - 1 sene alir cunku

Abi sendekinden daha iyi olmaz bence,Tripple milled sabunu damıttın, farkındamısın şu anda quadruple milled sabun kullanıyorsun. Big Grin
Ahaha Smile ben performansa bakarim abi ben yiyiciyim isterse 9luk olsun Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 103,088 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,779 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,381 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,972 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,610 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,384 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 28,323 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,891 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 24,118 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,153 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: