I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl
Smile
Tamamdır Hocam,mango falan içeriğinden dolayı olabilir.
ihtilaf dostum sağolsun denemek için gönderdi bu sabundan, bu akşamki tıraşımda kullandım. Nemlendirmesi, sakalı yumuşatması, kararında ferahlık hissi, kokusu ile harikaydı.
Sonuç olarak çok beğendiğim bir sabun oldu, kesinlikle öneririm...
Çömlek kaseli bu sabun gerçekten sabunlar arasında farklı bir yere sahip.

Sabun kase içinde hareket eden türden. Pembemsi ilginç bir rengi var. Tipi fındığı düşmüş şekerpare gibi.

Çömlek kase kesinlikle çok estetik.

Sabun diğer tıraş sabunlarina göre oldukça kayganlık sağlıyor. Islak sabunu elde tutmak canlı balık tutmak gibi oldukça zor.

Kekremsi tatlı tropik bir kokuya sahip.

Nemlendirme özelliği çok çok güzel. Yağlı güzel bir köpüğü var. Ister domuz ister porsukla hatta sentetik ile gayet başarılı sonuçlar alınıyor.

Sabunu ıslak yüze sürüp yüzde köpük yapmak en ideal yöntem.

Bence de denemesi gereken bir sabun.

d08ea12659bd5415b84a1e29e4a2f351.jpg
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(22/02/2015, Saat: 23:46)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çömlek kaseli bu sabun gerçekten sabunlar arasında farklı bir yere sahip.

Sabun kase içinde hareket eden türden. Pembemsi ilginç bir rengi var. Tipi fındığı düşmüş şekerpare gibi.

Çömlek kase kesinlikle çok estetik.

Sabun diğer tıraş sabunlarina göre oldukça kayganlık sağlıyor. Islak sabunu elde tutmak canlı balık tutmak gibi oldukça zor.

Kekremsi tatlı tropik bir kokuya sahip.

Nemlendirme özelliği çok çok güzel. Yağlı güzel bir köpüğü var. Ister domuz ister porsukla hatta sentetik ile gayet başarılı sonuçlar alınıyor.

Sabunu ıslak yüze sürüp yüzde köpük yapmak en ideal yöntem.

Bence de denemesi gereken bir sabun.

d08ea12659bd5415b84a1e29e4a2f351.jpg

Yapma abi, alisveris listemde zaten gaza getirme beni. Elimde çok ürün birikti sabun krem olarak. Bastırıyorum içimde Mango sempatisini, hiç yardımcı olmuyorsun sen de Big Grin
(15/01/2013, Saat: 00:04)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Connaught'dan 9 Ocak'ta gönderilen sabun bugün geldi. 5 gün benim için rekor.

Sabun, Bossyje üstadın yazdığı gibi çok güzel kokuyor. Baharatlı bir koku.
Dayanamayıp hemen tıraş oldum, koruması, nemlendirmesi de çok başarılı.

Üstada teşekkürler bu güzel fotoğraflarla,yazıyla gaz verip, alınmasına ön ayak olduğu için. Smile

Mancho komşum ürün £13,25 ama gönderim ve paketleme £12,60.Neredeyse ürün fiyatı kadar,sizde mi böyle aldınız yoksa bilemediğimiz başka numaraları var mı?
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(23/02/2015, Saat: 10:45)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho komşum ürün £13,25 ama gönderim ve paketleme £12,60.Neredeyse ürün fiyatı kadar,sizde mi böyle aldınız yoksa bilemediğimiz başka numaraları var mı?

O dönemler connaught'un altın çağıydı galiba, kargolar 2-3£ civarı idi. Takipsiz tabiki. Ne zaman Türkiyede paketler kaybolmaya başladı, o zaman o dönem sona erdi.

Alıntı:Hello,
Sorry you have not received your order. I will arrange for replacement order to be despatched to you as soon as possible. Unfortunately this has become a serious problem with too many packets to Turkey going "missing" and we now only accept orders to Turkey with International Signed For being paid for which unfortunately does increase the cost.

Best regards

Peter Mayhew
Connaughtshaving.com
www.BarbarosRazors.com

Bu sabunun kokusuna hastayım...

Acaba bir paketi üstü açık bir kaba koyup arabanın içine atsam kokusu ne kadar gider?

atıyorum kokusu gittikten sonra sabun köpük vb özelliklerini giderir mi?
bence yenir bu
Geçen gün gene bununla tıraş oldum. Daha yüzde köpürtürken bile ben iyi sabunum diye bağırıyor. Makine yüze değmeden fırçalama esnasında bile ne kadar kayganlaştırıcı olduğu belli. Her ne kadar artık buralara uğramasa da @bossyje üstada bize bu sabunu tanıttığı için tekrar teşekkürler Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(13/04/2015, Saat: 14:52)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen gün gene bununla tıraş oldum. Daha yüzde köpürtürken bile ben iyi sabunum diye bağırıyor. Makine yüze değmeden fırçalama esnasında bile ne kadar kayganlaştırıcı olduğu belli. Her ne kadar artık buralara uğramasa da @bossyje üstada bize bu sabunu tanıttığı için tekrar teşekkürler Smile

Komşum kesinlikle katılıyorum tek bir dezavantajı var, çok yumuşak bir sabun ve daha yeni almama rağmen daha önce açtığım sabunlardan erken bitecek hissi veriyor.Bu sabah çok güzel bir tıraş çıkardı gerçekten güzel sabun.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,910 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,187 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,948 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,449 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,121 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,224 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,889 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,725 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,650 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,039 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: