I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl
Bu da köpürtme sonrası sabunun görünümü. Hiç rengi yok, neredeyse beyaz. İnternette resimlerine bakıyorum, onlar hep tupturuncu.

Aynı süre MWF ile yükleme yaptım, abartısız 5 perde tıraş olacak köpük yaptım.

1d75d15563ae5372ff7c8051c7ae22ae.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Sabunlar bekletildiği depoda veya taşınırken yüksek veya düşük ısıya, neme, kurulupa kısaca dış etkenlere maruz kalmış olabilir, son kullanma tarihi geçmiş olabilir veya hatalı üretim olabilir. Sabunun fotoğrafını çekerek üretici firma ile temasa geçebilirsiniz. Bu tarz lüks tıraş ürünleri satan markalar genelde ürünlerinin arkasında durup müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Eğer üründe bir hata mevcutsa sizden ürünü yollamanızı isterler, size muhtemelen yanında özür maiyetinde hediyeler ile beraber yeni ürününüzü yollarlar. Yinede kesin konuşmamak lazım.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(25/04/2015, Saat: 03:11)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunlar bekletildiği depoda veya taşınırken yüksek veya düşük ısıya, neme, kurulupa kısaca dış etkenlere maruz kalmış olabilir, son kullanma tarihi geçmiş olabilir veya hatalı üretim olabilir. Sabunun fotoğrafını çekerek üretici firma ile temasa geçebilirsiniz. Bu tarz lüks tıraş ürünleri satan markalar genelde ürünlerinin arkasında durup müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Eğer üründe bir hata mevcutsa sizden ürünü yollamanızı isterler, size muhtemelen yanında özür maiyetinde hediyeler ile beraber yeni ürününüzü yollarlar. Yinede kesin konuşmamak lazım.

Teşekkürler kaptanım yorumunuz için. Onlara bu şekilde resim gönderirsem, "sen sabunu doğramış ve kaba basmışsın" diyebilirler gibime geliyor. Ama internette şu aşağıdaki resmi buldum, biraz zor seçiliyor ancak ürünün yumuşak kıvamıyla kaba gayet güzel basıldığı gayet açık.

1z66skg.jpg
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(25/04/2015, Saat: 03:19)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler kaptanım yorumunuz için. Onlara bu şekilde resim gönderirsem, "sen sabunu doğramış ve kaba basmışsın" diyebilirler gibime geliyor. Ama internette şu aşağıdaki resmi buldum, biraz zor seçiliyor ancak ürünün yumuşak kıvamıyla kaba gayet güzel basıldığı gayet açık.

Daha önce kullanmadım fakat I Coloniali benim bildiğim kadarıyla diğer İtalyan sabunları gibi yumuşak formlu bir sabun. Öyle olmasa bile tarif ettiğiniz ufalanma normal değil gibi. Ne olursa olsun firma ile irtibata geçmeyi bir deneyin. Eğer ürünü İmpaTicaretten aldıysanız Mustafa Bey de yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(25/04/2015, Saat: 01:21)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de öyle yaptım zaten. Hatta parmağımı ıslatarak yaptım ki biraz daha yumuşasın ve oluşan köpükle biraz daha yapışkan bir hal alsın istedim. Neyse, artık son çare biraz ısıtmak ve öyle denemek.

Yorumlarda yumuşak sabun, hızlı yükleniyor, çabuk tükenir denilmiş ama ben örneğin Tabac sabundan bile daha çok yükleme yaptım.

Onur bey toprak kasede ürün kuruyabiliyor,kuruyan sabun daha iyi olur aslında ama sizdeki yeni üretim olmasına rağmen ufalanacak kıvamda biraz fazla kurumuş. Detayları Ö.M. ile gönderdim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Benim İmpa'dan toprak kasede satın aldığım sabun da aynı sizinki kadar sert. Mustafa Bey'in dediği gibi kasede kuruma yaptığını düşünüyorum. Aynı problem ahşap kasedeki TOBS Sandalwood'da da var mesela. Diğer başlıkta inanılamıyor sabunun ne kadar farklı olabileceğine, o ayrı mesele Smile
gurmekokular
(25/04/2015, Saat: 03:19)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler kaptanım yorumunuz için. Onlara bu şekilde resim gönderirsem, "sen sabunu doğramış ve kaba basmışsın" diyebilirler gibime geliyor. Ama internette şu aşağıdaki resmi buldum, biraz zor seçiliyor ancak ürünün yumuşak kıvamıyla kaba gayet güzel basıldığı gayet açık.

1z66skg.jpg
Sizdeki sabun ile bendeki sabunun etiketleri farklı, bende cream diye de geçiyor bazı yerlerde e058f93533f6b80f72075d0c0e5d1a1d.jpg
Bendeki cream diye geçtiği için yumuşak olabilir
(25/04/2015, Saat: 11:59)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki cream diye geçtiği için yumuşak olabilir

İki ambalajda da tıraş kremi yazıyor.
Renkler farklı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,077 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,912 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,185 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,961 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,898 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,070 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,571 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,625 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,426 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 7,946 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: