Wilkinson Sword Classic Traş Aleti
Hocam ben pek tavsiye etmem,üç gün sonra kenara atabilirsiniz.
krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Komşular selam.
Ben su ürünü aldım;
https://m.n11.com/ws-wilkinson-sword-kla...P216221371

İlk defa geleneksel tran olacağım. Hata mi ettim acaba? Sad

Komşum hayırlı olsun.

Wilkinson tıraş aleti sizi mutlu etmezse çok para da harcamak istemiyorsanız 2.5 tl'ye satılan YUMA Wilkinson'u benim gözümde 5 defa cebinden çıkartır. Mahalle arası halk pazarlarında yada işportacılarda denk gelirsiniz. Benim iki adet DE makinem var biri YUMA. Yerli malıdır, görev adamıdır. Kafasına dikkat ederek alırsanız, bir de çok nadir de olsa çapak olabiliyor çapak da yoksa süper iş çıkartıyor.

Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(16/05/2018, Saat: 10:28)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular selam.
Ben su ürünü aldım;

Öncelikle bu ekipmandan kullandığım ürün olmadı. Fakat forumu referans alıp şu yorumu yapabilirim. Stick sabun güzel bulunmuş, tıraş aleti idare eder, fırça kötü, jilet kötü, after shave hakkında bilgim yok. Bence 75 lira ile daha güzel bi ekipman edinebilirdiniz. Mesela fırça olarak omega, tıraş aleti olarak rimei-fuji-ming shi üçlüsüden biri tercih edilebilirdi.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Geleneksel traşa başlamanın kötüsü olmaz. Geleneksel traşta kötü diye bişey olamaz. Tavsiyem forumu bol bol okuman.
Sıhhatler olsun

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/05/2018, Saat: 10:28)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular selam.
Ben su ürünü aldım;

komşum öncelikle geleneksel tıraş sevdan hayırlı olsun neresinden başlarsan başla güzel bir işe (hobiye) adım attın ürünleri kendi sitelerinden alsaydın daha uyguna alırdın her pazartesi wilkinson ürünlerinde indirim yapılıyor bundan sonra aklında olsun

http://www.tirassepetim.com/klasik-tiras...a-set-ts03

(16/05/2018, Saat: 11:30)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun.

Wilkinson tıraş aleti sizi mutlu etmezse çok para da harcamak istemiyorsanız 2.5 tl'ye satılan YUMA Wilkinson'u benim gözümde 5 defa cebinden çıkartır. Mahalle arası halk pazarlarında yada işportacılarda denk gelirsiniz. Benim iki adet DE makinem var biri YUMA. Yerli malıdır, görev adamıdır. Kafasına dikkat ederek alırsanız, bir de çok nadir de olsa çapak olabiliyor çapak da yoksa süper iş çıkartıyor.

Saygılar...

+1

Efrasyab komşuma katılıyorum wilkinson kullanmadım ama şuan yuma ile bayağı bir aşk yaşıyoruz, ilk feather populer almıştım mild olduğu için pek performans alamadım bıraktım yuma aldım, yuma ile devam ediyorum populer fazla kullanılmadı yatıyor kenarda belki ilerde satılığa çıkarırım
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hayırlı olsun. Ben de böyle bir kitle başlamıştım. Setteki birçok ürün için arkadaşların olumsuz yorumlar yapacağını biliyorum ama benim başka başka yüzlerce tıraş aletim olmasına rağmen hala kullandığım ürünler bunlar.

Wilkinson Classic tıraş aleti biraz hafif kalıyor, plastik olduğu için ışıl ışıl bir Edwin Jagger gibi albenili durmuyor olabilir ama bastırma gafletine de düşmezseniz, 3 geçiş tıraş yaptığınızda mükemmel sonuçlar çıkaran bir alet. Bastırırsanız sizi keser, tahriş eder. O yüzden de bu alette biraz zaman geçirip, bastırmamayı öğrenmek için emek vermenizi tavsiye ederim. Tab yorumların bir çoğunda da bu aletin çabuk tıkandığını, iş göremediğini duyacaksınız. Ben gündelik tıraş olan birisiyim. Her gün tıraş olduğunuzda da ele gelen, aynada görünen, ama tıraş aletini de boğmayan bir seviyeye ancak ulaşıyor sakallarınız. 1-2 gün için alet ideal, 3 günden fazla sakalınız varsa sık sık durulamanız gerekir. Tabi üç geçiş tıraş dememin bir nedeni de agresif tıraş aletleri gibi bir seferde yüzünüzün yarısını alamayacak olması. Ama zaten tıraşın güzeli yüzü yormadan her seferde biraz daha temizleyip, en son ayna gibi çıkmakta.

Sabun konusunda denecek birşey yok, herkes beğeniyor. Fırça cansız diyen arkadaşlar olacak, batıcı diyen olacak. Ben yine de sert sabunları köpürtmekte, kremi yüzde köpürtmekte oldukça kullanışlı buluyorum. Knot genişliği dar, uzunluğu kısa. Bu da yine gündelik tıraşta onu kullanışlı yapıyor bence.

Jilet için herkesin yüzü farklı olduğu için birşey demek zor. Ama ben Wilkinson makina ile Wilkinson jileti uyumlu buluyorum.

Tıraş losyonunun koruyuculuğu az. Yumuşak bir tıraş geçirmişseniz daha çok hafiften yakıcı, ferahlatıcı bir ürün olarak görüyorum. İlk şişemi bitirmek üzereyim. Bence o da fena değil. Bir arko tıraş kolonyasından daha iyi, Nivea losyon biraz daha yumuşatıcı gibi geliyor sadece.

Arkadaşların da dediği gibi Wilkinson alacaksanız Pazartesi'leri tirassepetim.com'da güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İnanması güç ama bazen İmpa'dan bile iyi fiyatlar oluyor, o kadar yani Smile
Arkadaşlar değerli yorumlariniz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

Benim bu aleti almamdaki en büyük sebeplerden biri aleti bastırmadan ve kendimi çok fazla yaralamadan ıslak tras olmayı ogrenmekti. Yanındaki ekipmanları da denemek foruma öneri yazmak maksadıyla aldım daha çok.

Ben ürünü kargo dahil 61 tl ye aldım. Bilsem beklerdim pazartesi gününü.Sad sağlık olsun.

Hepinize güzel bir gün dilerim.
Hiç bilmiyorum ki
Hayırlı olsun komşum, bence geleneksel tıraşa başlangıç için harika bir set olmuş, uzun zamandır geleneksel tıraş olmama rağmen hala rotasyonumda WS Klasik tıraş aletini kullanıyorum, yumuşak tıraş vermesi, kenardan jiletin taşmaması, jileti düzgün tutması önemli artıları. WS sabun ise harika bir kayganlık veriyor ve dolgun köpük yapıyor, fırça giriş seviyesi için yeterli bence. Delikanlı tıraş videolarımdan birinde yaptığı köpüğü görebilirsiniz. Tıraş sonrası ürününü hiç kullanmadım ama ben de denemeyi düşünüyorum, iyi tıraşlarınızda kullanın  Smile
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
@starex yeni farkettim videonuzu, güzel bir tıraş videosu olmuş, emeğinize sağlık, videodaki şampuanı da not aldım, ilk fırsatta satın alacağım.
Hiç bilmiyorum ki
Selam komşular.

Ben bu ürünü ayıptır söylemesi "banyo tıraşı" için kullandım geçen. Yine kendi jiletini taktım makinasına. 10 numara tıraş oldum. Ne bir tahriş ne bir kesik hicbir şey yaşamadım.
Hiç bilmiyorum ki

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YUMA traş makinesi papazerigi 481 392,106 28/04/2023, Saat: 03:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,227 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 113,935 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,248 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,958 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv
  Wilkinson Sword Classic vs Rimei mustafayazar 37 49,663 17/09/2020, Saat: 12:43
Son Yorum: gibicibicis_34
  Mingshi TTO Kelebek Tıraş Aleti fidelio1969 74 99,965 19/06/2020, Saat: 15:30
Son Yorum: Timor1322
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,220 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,275 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: