Wilkinson Sword Classic Traş Aleti
wilkinson un kremi de güzel. tavsiye ederim.
niveanın ve wilkinsonun kremlerinin kaçar lira olduğunu da paylaşırsanız çok memnun olurum.
saygılarımla
(26/11/2011, Saat: 10:27)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef ankarada degilim keske olsaydim.
burdaki begendiktetiras oncesi arko kremlerin tamaina ilaveten nivea tras kremi wilkonsonun tiras kremi hobby ve derby de var. hazir bulmusken niveayi bir deneyeyim diyorum.
(26/11/2011, Saat: 11:01)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wilkinson un kremi de güzel. tavsiye ederim.
niveanın ve wilkinsonun kremlerinin kaçar lira olduğunu da paylaşırsanız çok memnun olurum.
saygılarımla
(26/11/2011, Saat: 10:27)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef ankarada degilim keske olsaydim.
burdaki begendiktetiras oncesi arko kremlerin tamaina ilaveten nivea tras kremi wilkonsonun tiras kremi hobby ve derby de var. hazir bulmusken niveayi bir deneyeyim diyorum.

wilkinson makineyi 10,90 , niveayi 4,25 liraya aldim. wilkinsin krem 7 liraydi.
eve gelir gelmez wilkinson makineyi nivea kremle denedim ilk perde duz ikinci perde tersten tras oldum sonuc bebek poposu. usturayla dahi boyle tiras olmamistim diyebilirim. sifir kesik zaten insanin bu makineyle kendini kesmesi imkansiz gibi birsey. tersten alirken bile yag gibi kaydi ve hizki tras olmaj ucin de cok ideal bir makine. Eksilerine gelince agirlik merkezi tam ortada oldugu icin hafif baski uygulamaj gerekiyor diger eksisi ise delrinden yapilmis oldugu icin asiri sikistirma ile vida mekanizmasinin kirilma ihtimali var. Bildigim kadariyla delrin en sert plastik malzenelerden bir tanesi neredeyse manda boynuzuna yakin sertlikte diye bikiyorum ama kirilmaz degil tabiiki. sonuc olarak hazir satilan yer bulmusken bir tane de yedek edinebilirim.
Wilkinson markasının jiletinin dandik olmaması gerekir.. Bence dandik olmasının sebebi adamların 3 bıçaklı 5 bıçaklı üretimden dolayı klasik jilete önem vermeyi kesmiş olmaları olablir.. Yani mantık yürütürsem aklıma böyle birşey geliyor. Nasılsa fazla alıcısı yok diye adamlar dandik üretmeye başlamış olabilirler.. Daha önce açtıgım konuda yazdıgım gibi o kağıdı siyah olan 70'lerin üretimi olan diğer Wilkinson muhteşem bir jilet oldugunu babam defalarca söylemişti. Bu forumda başka arkadaşların da büyükleri kullanmış o yıllarda.
o makine zaten çin malı filan değil. almanya'da üretilmiş. zaten elinize aldığınızda kalitesini belli ediyor
(27/11/2011, Saat: 02:21)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wilkinson markasının jiletinin dandik olmaması gerekir.. Bence dandik olmasının sebebi adamların 3 bıçaklı 5 bıçaklı üretimden dolayı klasik jilete önem vermeyi kesmiş olmaları olablir.. Yani mantık yürütürsem aklıma böyle birşey geliyor. Nasılsa fazla alıcısı yok diye adamlar dandik üretmeye başlamış olabilirler.. Daha önce açtıgım konuda yazdıgım gibi o kağıdı siyah olan 70'lerin üretimi olan diğer Wilkinson muhteşem bir jilet oldugunu babam defalarca söylemişti. Bu forumda başka arkadaşların da büyükleri kullanmış o yıllarda.
(27/11/2011, Saat: 21:02)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o makine zaten çin malı filan değil. almanya'da üretilmiş. zaten elinize aldığınızda kalitesini belli ediyor
(27/11/2011, Saat: 02:21)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wilkinson markasının jiletinin dandik olmaması gerekir.. Bence dandik olmasının sebebi adamların 3 bıçaklı 5 bıçaklı üretimden dolayı klasik jilete önem vermeyi kesmiş olmaları olablir.. Yani mantık yürütürsem aklıma böyle birşey geliyor. Nasılsa fazla alıcısı yok diye adamlar dandik üretmeye başlamış olabilirler.. Daha önce açtıgım konuda yazdıgım gibi o kağıdı siyah olan 70'lerin üretimi olan diğer Wilkinson muhteşem bir jilet oldugunu babam defalarca söylemişti. Bu forumda başka arkadaşların da büyükleri kullanmış o yıllarda.

Ben Wilkinson beyaz kağıtlı jiletli kastediyorum hocam. Wilkinson jilet 2.5 tl etmez demiş bir arkadaş. Onun siyah kağıtlı olanı iyi jilet diyorum.
tıraş aleti, plastik benzeri bir maddeden üretilmesine rağmen sizin de bahsettiğiniz gibi kaliteli. yanında verilen jiletler ise tam tersi şekilde konforsuz, sanki kazık gibi Smile konuyu biraz dağıtmış olacağım ama wilkinson krem ve sabunları istanbul'da elden alabileceğim yerleri yazan birileri olursa çok memnun olacağım
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
dostum WS türkiye dağıtıcısı tesan aş..
http://www.tesan.com.tr/bireysel/tirasa_...grubu.aspx
telefon edip perakendeci sorabilirsiniz, ya da veriyorlarsa direkt olarak oradan alabilirsiniz.
Saygılar
(28/11/2011, Saat: 21:02)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tıraş aleti, plastik benzeri bir maddeden üretilmesine rağmen sizin de bahsettiğiniz gibi kaliteli. yanında verilen jiletler ise tam tersi şekilde konforsuz, sanki kazık gibi Smile konuyu biraz dağıtmış olacağım ama wilkinson krem ve sabunları istanbul'da elden alabileceğim yerleri yazan birileri olursa çok memnun olacağım
tesan iletişim'i aradım. maalesef büyük marketlerde(metro,migros,carrefour vb.) kozmetik ürünlerinin(sabun,krem ve jel) satılmadığını öğrenince açıkçası hayalkırıklığına uğradım. yetkili kişi telefonda da olsa epey ilgilendi. son kullanıcıya satışları olmasa da yardımcı olabileceğini söyledi ama nedense ben pek istekli olmadım.

ek olarak yakında bahsettiğim ürünlerin hepsiburada.com'da satışına başlanacağını söyledi.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
İlk aldığım makınadır kendılerı,sonradan ej89 duz olanından aldım.
Geçenlerde ws ıle tıraş oldum.Şoyle solıyım de89 dan daha ıyı sonuç aldım dıyebılırım.Terste alsam,paralelde kessem,tahriş olmadı ve yakın bır tıraş sağladı.Bu tıraşımı duştan sonra oldum.
Bugun ej kullandım.Arkadaş ya ben yanlış yapıyorum yada bu makınada sorun var.Suratımı ful tahrış etti.İşyerıne vardığımda aynaya baktım ve sakalları duzgun almamış.Ustelık terstende almıştım.Ama bu tıraşımı duştan sonra olmadım.Ancak tıraştan once yuzume sıcak havluyla pres yaptım.
(22/12/2011, Saat: 02:18)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk aldığım makınadır kendılerı,sonradan ej89 duz olanından aldım.
Geçenlerde ws ıle tıraş oldum.Şoyle solıyım de89 dan daha ıyı sonuç aldım dıyebılırım.Terste alsam,paralelde kessem,tahriş olmadı ve yakın bır tıraş sağladı.Bu tıraşımı duştan sonra oldum.
Bugun ej kullandım.Arkadaş ya ben yanlış yapıyorum yada bu makınada sorun var.Suratımı ful tahrış etti.İşyerıne vardığımda aynaya baktım ve sakalları duzgun almamış.Ustelık terstende almıştım.Ama bu tıraşımı duştan sonra olmadım.Ancak tıraştan once yuzume sıcak havluyla pres yaptım.

Teknik çok önemli bu makinede. Ben 2 ay oldu alalı elim iyice alıştı. O söylediğiniz problemlerin aynısı bende de vardı ama artık yok. Bu makineyi kullanırken olayın püf noktası (Bana göre) 1. perdeyi dümdüz almak, sonraki perdeleri sakaların çıkış yönlerinin tersine doğru almak. Benim kıllarım çapraz çıkıyor mesela. Tam ters çaprazdan tersine doğru aldıgımda pürüzsüz sorunsuz gayet iyi tıraş elde edebiliyorum şu anda bile yüzüme elimi tersten sürttüm mü 1 tane bile sakal gelmiyor sanki köse gibiyim an itibariyle Smile Ama eğer bahsettigim şekilde tıraş olmaz isem rezil ötesi bir sonuç elde ediyorum. Elimde birde Big-Roc var, ustura gibi alet. Suratta koruma barı değil, jiletin kendisi geziniyor. Azıcık bastırsam suratıma harita çiziyorum onda terste alsam düzde alsam sonuç iyi ama çok dikkatli kullanmak gerekiyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YUMA traş makinesi papazerigi 481 392,100 28/04/2023, Saat: 03:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,221 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 113,934 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,248 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,958 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv
  Wilkinson Sword Classic vs Rimei mustafayazar 37 49,662 17/09/2020, Saat: 12:43
Son Yorum: gibicibicis_34
  Mingshi TTO Kelebek Tıraş Aleti fidelio1969 74 99,965 19/06/2020, Saat: 15:30
Son Yorum: Timor1322
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,218 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,275 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: