Hangi çelik usturalara sahipsiniz?
Forumun çelik ustura bölümü yetim kalmış gibi. Jiletli makinelerin başlıklarında paylaşım çok oluyor, makineyi alanlar fotoğraflayıp yorumluyor ama çelik usturada durum böyle değil.

Sahibi olduğunuz hatta almak istediğiniz belki de fiyatı yüzünden sadece seyretmek zorunda kaldığımız çelik usturaları burada paylaşabilirizSmile. Benim gibi yeni başlayan arkadaşlara da yardımcı olmuş olur.
biuf42.jpg

Fotograf biraz køtu, ceple cekmistim, elimdeki usturalarim bunlar, 3 tanesi fotoda yok, tasinacagim icin paket etmistim,daha cogunu bilemedim, artik tasindiktan sonra bilerim.
Ah suhulet komşum.
Beğendinmi yaptığını, ben avuç yalamaktan bir hal oldum bir saattir. Yoksa bu yüzden üroloji uzmanına görünmek istemem.
Haaydin komşuma da maşallah, maşallah, nazar deymez inşallah.
Kurban bayramı zamanında Almanyadan 2 ustura aldım. Birtanesi Timor hamburg ring 306 diğeri ise weltmeister. Lord komşuma gönderdim bilemesi için ben bir türlü becerememiştim. Lord, Timor 306 Hamburg ring olanın çeliğini hiç beğenmedi, hemde o diğerinden pahalıydı. Bu usturaya arkadaşlarımın hepsi dikkat etsin de yanılıp almasın.

Not: Yakında gitti gidiyorda satışa çıkaracağım bilginiz olsun uyarmadı demeyin.
(02/01/2013, Saat: 23:52)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograf biraz køtu, ceple cekmistim, elimdeki usturalarim bunlar, 3 tanesi fotoda yok, tasinacagim icin paket etmistim,daha cogunu bilemedim, artik tasindiktan sonra bilerim.

Hocam hepsi hayırlı olsun iyi tıraşlar versin. Antikacılardan mı aldınız?

(03/01/2013, Saat: 00:05)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah suhulet komşum.
Beğendinmi yaptığını, ben avuç yalamaktan bir hal oldum bir saattir. Yoksa bu yüzden üroloji uzmanına görünmek istemem.
Haaydin komşuma da maşallah, maşallah, nazar deymez inşallah.

Suç bende değil forumda Big Grin Forum beni yaktı, her yerde ustura görmeye başladım ben de karşılığını ödüyorum Big Grin
Tesekkur ederim arkadaslar, cogunu antikacidan ve netten bir kacini burdan forumdan (geltir) ve digerlerinde buradaki forumdan aldim. benim anlamadigim yeni usturalarda eskilerine nazaren lekeler olusuyor, bendemi problem var anlamadim, eskilere bisey olmuyor, ama yenilerde lekeler cabuk olusuyor, her strastan sonrada yaglamak usendiryor Big Grin
Kubilay komşum bu konuyu okumasın, okursa hepimizin morali çok fena bozulur. Tongue

sanki solingener ve ohtararan komşularım da tehlikeli şahsiyetlerdi diye hatırlıyorum ustura konusunda.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
elimden epeyce ustura geçti.
288tent.jpg
sevgili linguist, neden piyasadan ustura bulamadığımız belli oldu, e bravo .
(03/01/2013, Saat: 01:39)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elimden epeyce ustura geçti.

Epey gecti derken, bunlar elinizde kalanlarsa eyvah eyvah.
taskind hocamin da soyledigi gibi, piyasada ne var ne yok toplamissiniz. Ne diyelim allah arttirsin.

Benim elimdeki usturalar:

EDV Neistrom no52 5/8 Half-hollow
Shumate 018 5/8
Sperry&Alexander "The King" 5/8
New England Razor Co "Barbers Razor" 6/8

2 tane de uzerinde baski olmayan usturam var, birisi elimdeki en sert alasimli ustura.

Er gec bir otto deutch hans almak istiyorum Smile
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara da çelik ustura biletme taka 0 719 14/06/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: taka
  ÇELİK USTURA SETİ YARDIM Thunder 2 1,677 25/12/2022, Saat: 05:15
Son Yorum: Thunder
  Çelik ustura tavsiyesi dnzahmetdnz 7 3,159 18/09/2022, Saat: 15:14
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Çelik Ustura Bükeyliği HK. trustalt 4 2,032 16/08/2022, Saat: 14:10
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Nasıl Bilenir (Videolu Anlatım) rewolwer_ 51 23,840 11/08/2022, Saat: 12:45
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Seti Tavsiyesi ArdaSeremet 5 2,280 10/08/2022, Saat: 21:24
Son Yorum: ArdaSeremet
  Yurtdışından çelik ustura almak Eunus 4 2,435 05/10/2021, Saat: 17:48
Son Yorum: Eunus
  Çelik Usturaya Giriş yigit 5 2,589 28/09/2021, Saat: 12:32
Son Yorum: EmrahEray
  Çelik usturaya başlamak isteyenlere bazı önerilerim Lord Sparhawk 13 5,566 05/07/2021, Saat: 18:34
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Titan Çelik Ustura manuple 9 6,788 11/04/2021, Saat: 13:49
Son Yorum: drog

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: