Focus Super - Jiletli Ustura
DSCF8088.JPG
Gifts & Care den Geltir indirim koduyla aldim.
http://www.giftsandcare.com/en/shavers-/...22-ev.html

DSCF8089.JPG
Fotografta gordugunuz gibi plastik kizakli bir model.

DSCF8090.JPG
Kizak usturadan ciktiktan sonra yukari dogru kapak seklinde aciliyor.

DSCF8091.JPG
DSCF8092.JPG

Plastik kizak jileti cok iyi tutuyor, daha once denedigim kizakli modeller arasinda en mukemmeli. Bir dovo shavette degildir mutlaka ama bence fiyatina gore cok guzel bir jiletli ustura.

Bir coolcut kadar agir degil, ama sedefler gibi hafif de degil. Kontrolu kolay. dengesi kafaya dogru oldugu icin tiras olurken cok rahatti.

Ben feather ile tiras olurken mutlaka beni bi ince isirir, bu usturada boyle bir sorun yasamadim. Saniyorum jilet takilan plastik parcanin ucundaki cikintilar bir parca koruma sagliyor. Buna guvenerek kasitli olarak bastirdim, cok ufak isirdi yine feather, ama coolcut/sedef vs ile ciddi bir kesik alacak kadar dik bastirmama ragmen kesik almadim.

Genel olarak begendim, coolcut biraz agir geliyorsa, shavette'e o kadar para vermek istemiyorsaniz mutlaka deneyin.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
İyi günlerde kulanın.Smile
Bu arada fotoğrafları bir ben mi göremiyorum?
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
linkler hatalidir mutlaka, bende gøremiyorum Sad
Fotograflari guncelledim, dropbox linki olarak atmistim sanirim public klasore yuklememisim.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Güzel günlerde kullanın
yedek plastik kızak var mı? dovo ların yedek kızağı piyasada mevcut.
Tesekkur ederim,
Ihtilaf hocam yedek kizak saniyorum yok, ama fiyati zaten shavette kizagi kadar o yuzden pek de aramadim. Smile
Yine de gifts and Care'e bir sormak lazim belki getirirler.
Aslinda vie-long firca ve birkac sabun siparisinin arasina deneme amacli ekledigim bir urun, bekledigimden fazla memnuniyet verdi bana.
Aslinda fircayi denedim, sasirtici sonuc aldim. Birkac defa kullanayim break-in bitsin incelemeyi yazacagim.
Zaza'nın ahşap desenli metal /sürgülü olan modelinin markası da Focus. Aralarındaki fark kızak kısmının metal olmas.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 108,228 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,118 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 965 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 209,598 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,536 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Zaza Focus R21 jilet tutma Oldstyle 16 5,943 26/07/2022, Saat: 17:35
Son Yorum: trustalt
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,520 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,609 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,716 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,303 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: