Kalem takıntılarınız var mı ?
(10/10/2013, Saat: 11:12)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkinci el bir kalem alacak olsam ilk etapta neye dikkat etmeliyim ?

İkinci el kalem almadım ama beyin cimnastiği yaparsam;

Alt ve üst kapakları söküp takardım, dişlerde sıyırma vs var mı diye.
Mürekkep haznesinde çatlak vs var mı diye bakardım.
Ucunda pas olup olmadığına bakardım.
Pompa ile mürekkep çekip boşaltır, iç contanın işlevini görüp görmediğine bakardım.
Uçta olması gerekenden fazla mürekkep artığı var mı diye bakardım.
Uçta eğrilik var mı diye bakardım.
Pekala kalemi dener en az yarım sayfa karalardım. Takılıyormu, çekiştiriyor mu gibi.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(10/10/2013, Saat: 12:10)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/10/2013, Saat: 11:12)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkinci el bir kalem alacak olsam ilk etapta neye dikkat etmeliyim ?

İkinci el kalem almadım ama beyin cimnastiği yaparsam;

Alt ve üst kapakları söküp takardım, dişlerde sıyırma vs var mı diye.
Mürekkep haznesinde çatlak vs var mı diye bakardım.
Ucunda pas olup olmadığına bakardım.
Pompa ile mürekkep çekip boşaltır, iç contanın işlevini görüp görmediğine bakardım.
Uçta olması gerekenden fazla mürekkep artığı var mı diye bakardım.
Uçta eğrilik var mı diye bakardım.
Pekala kalemi dener en az yarım sayfa karalardım. Takılıyormu, çekiştiriyor mu gibi.

Cok guzel mantik yurutme. Butun bilesenleri siralamissiniz. Ek olarak birde dis gorunus, dusme carpma izi var mi, ciziklerin boyutu ne durumda diye bakardim.
(10/10/2013, Saat: 11:05)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın.

(10/10/2013, Saat: 11:15)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/10/2013, Saat: 09:08)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abartisiz bugune kadar aldigim en guzel hediyelerden birini Hasan Ali hocam verdi kendisine cok tesekkur ederim.

çok hoş güle güle kullanın

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Ben bilhassa Hasan Ali hocama tekrar teşekkür etmek istiyorum, çok güzel kalem gerçekten. Şimdiden sınıf defterlerini doldurmaya başladım ki gerçekten yazımı çok güzelmiş dolma kalemin Smile
İyi günlerde kullanın. El yazısı yazan, sık imza atan birisinin, bence, mutlaka bir dolmakalemi olmalı.
(10/10/2013, Saat: 14:21)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın. El yazısı yazan, sık imza atan birisinin, bence, mutlaka bir dolmakalemi olmalı.

Tesekkur ederim Smile universitede ihtiyacim cok olmadi herseyi bilgisayarda yapiyorduk bi ara defter lazim oldu onda da ipad ile kalemini kullandim Smile ama ogretmen olunca sinif defteri doldur imza at oraya imza buraya imza. Tum ogretmenler esantiyon tukenmez kalem kullaniyor ama kimse dolmakalem kullanmiyor mudur bile. Sayenizde bir ben kullaniyorum sagolun hocam Smile
(10/10/2013, Saat: 18:28)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/10/2013, Saat: 14:21)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın. El yazısı yazan, sık imza atan birisinin, bence, mutlaka bir dolmakalemi olmalı.

Tesekkur ederim Smile universitede ihtiyacim cok olmadi herseyi bilgisayarda yapiyorduk bi ara defter lazim oldu onda da ipad ile kalemini kullandim Smile ama ogretmen olunca sinif defteri doldur imza at oraya imza buraya imza. Tum ogretmenler esantiyon tukenmez kalem kullaniyor ama kimse dolmakalem kullanmiyor mudur bile. Sayenizde bir ben kullaniyorum sagolun hocam Smile
Siz de orada dolma kalem kullanma öncülüğü yaparsınız belki artık. Ne güzel olur.
(11/10/2013, Saat: 22:14)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Siz de orada dolma kalem kullanma öncülüğü yaparsınız belki artık. Ne güzel olur.

Herkes bir merakla bakip tabu olarak goruyor Smile sayenizde okul geleneksellesir insallah hocam Smile
(11/10/2013, Saat: 22:37)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/10/2013, Saat: 22:14)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Herkes bir merakla bakip tabu olarak goruyor Smile sayenizde okul geleneksellesir insallah hocam Smile

Butun ortaokul ogrenciligimde ogretmenler defter imzalamak icin dolmakalem isterlerdi benden, sevdigim 2 sine ogretmenler gununde hediye almistim bende. Sizde gule gule kullanin.
Özellikle öğretmenlere çok yakışır dolma kalem...
Hâlâ, ısrarla, ilk günden beri dolmakalem kullanan öğretmenler mevcut Cool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PELİKAN TÜKENMEZ KALEM İÇİ YEDEĞİ 237 ayçiçeği 4 4,433 20/05/2018, Saat: 22:07
Son Yorum: keklik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: