Kalem takıntılarınız var mı ?
(03/10/2019, Saat: 13:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mahallede berber arkadasın oglunun sunnet dugunu vardı.
Babasına kucuk hayırlı olsunuzumuzu verdik o ayrı ama ufaklıga da ozel sevecegi birsey vermek istedim.
Scricss 477 versatil-tukenmez seti cok sık bir urun cıktı.

48836506802_91fc643cd8_c.jpg

Bende aynısının uçlu kalem olanı vardı maalesef kayboldu. Gerçekten çok şık.
2 - 3 Kasım tarihlerinde Çırağan Palace Kempinski'de Penfest etkinliği varmış. Meraklı arkadaşların ilgisini çekebilir belki.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(08/10/2019, Saat: 16:02)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 - 3 Kasım tarihlerinde Çırağan Palace Kempinski'de Penfest etkinliği varmış. Meraklı arkadaşların ilgisini çekebilir belki.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen yılda düzenlenmişti. Gidememiştim. Kaçırmamak lazım, böyle etkinlikler çok az ülkemizde - hatta hiç yok diyebiliriz -.
Hatırlattığınız için teşekkür ederim.
77-C9551-E-F363-4-DB6-B3-D2-69-AE66-F620-D3.jpg

Yeni tasarımım.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Murat bey çok şık bir duruşu var. Jinhao'nun modellerini çok beğenirim ben ama bu onlardan da şık duruyor. Ellerinize sağlık.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Yeniden üretilmeye başlamışken bir scrikss 419 düşünüyordum ama bu kalem için düşünceniz ne olur. Ince üç sevdiğim için tüm kalemlerim ef ve 419 kullanırken eskiden m idi ve zaten ıslak yazan tarzını beğenmediğim için satmıştım. Acaba kaco ef ile mi bir çeşitlik kazandirsam yoksa 419un ef uclusu belki çıkar diye beklesem mi?

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalem konusundan devam edebiliriz isterseniz komşum ama buradan da yanıtsız bırakmayayım. Scrikss Ef çıkar mı bilmiyorum ama Kaco'nun üretimleri gerçekten çok iyi. Kağıtlarda takılma yapmıyor EF uçları bile. Mürekkep olarak da biraz daha yoğun olanları tercih ederseniz rahat edersiniz. Lamy mürekkep ortanın üstü ayardır, Sheaffer biraz daha kıvamlı.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Teşekkür ederim komsum sağ olun.

(06/11/2019, Saat: 13:48)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeniden üretilmeye başlamışken bir scrikss 419 düşünüyordum ama bu kalem için düşünceniz ne olur. Ince üç sevdiğim için tüm kalemlerim ef ve 419 kullanırken eskiden m idi ve zaten ıslak yazan tarzını beğenmediğim için satmıştım. Acaba kaco ef ile mi bir çeşitlik kazandirsam yoksa 419un ef uclusu belki çıkar diye beklesem mi?    

scriks 419 kalemi güzel ancak kalemin mürekkep çekmek için kullanılan tepesi çok sert zor çevriliyor buda çabuk bozulmasına sebep oluyor bir pelikan dolma kalem deki yumuşaklık yok (tavsiye etmem ben aldım bozuldu)
Komsum geçmişte eski bir kırtasiyede nos bir şekilde bulmuştum. Mürekkep doldururken sorun yaşadığımı hatırlamıyorum ama ıslak yazı karakteri zaten m ucuyla bana hiç hitap etmemişti. Ef bulmazsam zaten almayacağım karar verdim. Belki de elimde kullanmadığım aletleri satıp daha nokta atışlı bir kalemle noktalarım hevesimi. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PELİKAN TÜKENMEZ KALEM İÇİ YEDEĞİ 237 ayçiçeği 4 4,473 20/05/2018, Saat: 22:07
Son Yorum: keklik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: