Kalem takıntılarınız var mı ?
(17/11/2019, Saat: 04:27)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Içlerinde boş kartuş varsa her kaleme kartuş almak yerine bir sise mürekkep alıp şırınga ile doldurarak kat kat daha ucuza maledebilirsiniz. Dediğim gibi, her biri ayrı kartuş istiyor. Konverter veya diğer deyişle pompa yoksa içlerinde kartuşa para dayanmaz yoksa.

~SB

Scheaffer yanılmıyorsam pompalı. Hepsinde kartuş takılı. Bi boş olduğumda ele alacak gibiyim teşekkür ederim yardımınız için
Üstadlarım
Almasanız bile bir deneyin
Mont blanc heritage 1912 süper bir kalem
Gizli uç sistemi yekpare gövde değişik piston
Sanat eseri kerata
Her kullandığımda saygı duyuyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
@Aedan komşum öyle bir kalem söyledin ki, saatlerce yazsan, yazmaya doyamayacağın bir kalem.
Ne söylenebilinir başka.

(18/11/2019, Saat: 10:07)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlarım
Almasanız bile bir deneyin
Mont blanc heritage 1912 süper bir kalem
Gizli uç sistemi yekpare gövde değişik piston
Sanat eseri kerata
Her kullandığımda saygı duyuyorum

Sheaffer dolmakalemler.

620b75c30085d615b0e5ec61b6be9213.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Forumu gezerken rastladığım bu başlık beni çok sevindirdi. Dolmakalem sevdalısı biri olarak bende varım. Takıntı değil ama sevdaSmile
"Çün ecel sulh ettirir âhir nizâ'ı kaldırır
Pes nedir dünya için bu kuru gavgâdan murâd”
Avnî
https://www.hepsiburada.com/parker-im-pr...%B1rtasiye

mühle roccası olanlar sever dedim Smile
Kendime güzel bir kalem almak istiyorum..güzel dolmakalem veya tükenmez kalemler gibi 0.5 uçlu kalemler var mu?
Hiç anladığım konu değil.
(18/12/2019, Saat: 14:03)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendime güzel bir kalem almak istiyorum..güzel dolmakalem veya tükenmez kalemler gibi 0.5 uçlu kalemler var mu?

Olmaz mı? Derya deniz bir alan orası da Smile

https://www.hemen.com.tr/mekanik-kursun-kalem/k/3244
"A Samurai always wears two swords."
(18/12/2019, Saat: 14:03)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendime güzel bir kalem almak istiyorum..güzel dolmakalem veya tükenmez kalemler gibi 0.5 uçlu kalemler var mu?

Komşum dolma kalemlerde genellikle EF, M gibi uç seçenekleri oluyor. 'Pen nib size' diye google amcaya aratırsanız daha iyi olur. Ya da dolma kalem uç kalınlıkları diye. Ama dolma dolma kalemlerin uç kalınlıkları markadan markaya farklılık gösterebiliyor bilginiz olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
e815fdd1b919fd35cd521085e44d756a.jpg

Fiyatı oldukça uygun. Bu aralar elimden düşürmediğim bir kalem tavsiye ederim. Jinhao x450

Kalem çeşitliliği ve güvenirlik olarak tanıdığım üç site var.İlki hs kırtasiye ikincisi marka kalem üçüncüsü panel kırtasiye . Direk Türkiye satışı olan Lamy var bir de.

"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PELİKAN TÜKENMEZ KALEM İÇİ YEDEĞİ 237 ayçiçeği 4 4,455 20/05/2018, Saat: 22:07
Son Yorum: keklik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: