Kalem takıntılarınız var mı ?
Hocam usa yazdığına göre o zamanın meşhur ve kıymetli sheaffer ve parker larıdır. Üzüldüm.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Yazık. Babanızın kalemlerine üzüldüm. O kadar kaleme ne olmuş ki? Nereye giderler.
@Hasan Ali Nadide bir altin kaplamayi satmak zorunda kalmisti efendim hepsini degil.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(24/09/2013, Saat: 21:51)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/09/2013, Saat: 21:35)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ofisten çalınan kalem ne idi? Ne marka?

Tabii ki Montblanc..

Üstüne hala tanımam, oğluma verecektim onu, işin kötüsü kimin yaptığını da biliyorum, aynı gün iki kalem kaybolmuştu diğer kalemi -ki parker ya da sheaffer gibi bir şeydi - hırsızlayan kişinin evinde gördüm, evi diyorum çünkü çok yakın arkadaşımdı.. Eşiyle bir dava için konuşmaya gitmiştim, diğer kalemi gördüm ses çıkarmadım ama montblanc ortaya çıkmadı..
Hasta falan değilse (kleptoman), dediğiniz gibi arkadaş falan değil o kişi, şerefsizin tekidir en az tabirle.
(24/09/2013, Saat: 22:08)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam usa yazdığına göre o zamanın meşhur ve kıymetli sheaffer ve parker larıdır. Üzüldüm.

Weishi makine gibi kare kare küçük siyah çizgileri vardı, parlak gümüş rengi bir kalemdi, en değerlisi oydu sanırım, bankada kasasında saklardı babam o kalemi, ortasından dönüyordu ve sccrikssler gbi basılıyordu, hatta lacivert scrikss kalemi babam benim bildiğim 15-20 sene tek kalem olarak kullandı, usa kalem ise nerede bilmiyorum, babamda ise hala zaten vermez istesem de, kaybettiklerimden sonra.. Haklı ne deyim.Blush

Kahretmesin işte kıymet bilmemenin cezası.. Şimdi bulsam kasamda ben de muhafaza ederdimSleepySleepy
(24/09/2013, Saat: 22:17)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/09/2013, Saat: 21:35)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ofisten çalınan kalem ne idi? Ne marka?

Tabii ki Montblanc..

Üstüne hala tanımam, oğluma verecektim onu, işin kötüsü kimin yaptığını da biliyorum, aynı gün iki kalem kaybolmuştu diğer kalemi -ki parker ya da sheaffer gibi bir şeydi - hırsızlayan kişinin evinde gördüm, evi diyorum çünkü çok yakın arkadaşımdı.. Eşiyle bir dava için konuşmaya gitmiştim, diğer kalemi gördüm ses çıkarmadım ama montblanc ortaya çıkmadı..
Hasta falan değilse (kleptoman), dediğiniz gibi arkadaş falan değil o kişi, şerefsizin tekidir en az tabirle.

Biraz daha gaz alırsam gidip alnının çatısına, üstünde adım yazan kurşunu yerleştiricem Big GrinBig Grin
(24/09/2013, Saat: 22:25)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/09/2013, Saat: 22:17)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Tabii ki Montblanc..

Biraz daha gaz alırsam gidip alnının çatısına, üstünde adım yazan kurşunu yerleştiricem Big GrinBig Grin

At, avrat, silah. Kalem de silahtır ya hocam, nasıl cüret etmiş böyle birşeye.Tongue
Yok yok olmayacak,

ikinizi birden furim ben Big GrinBig Grin
sonra da jendermeye giderim herhal, iyi bi avukat lazım şimdi..

var mı bildiğinizTongueTongue
Big GrinBig Grin Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PELİKAN TÜKENMEZ KALEM İÇİ YEDEĞİ 237 ayçiçeği 4 4,433 20/05/2018, Saat: 22:07
Son Yorum: keklik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: