Nargile Sevenler
Arkadaşlar Nakhla ve Al Fakher'in 50şer gramlık paketlerinden buldum fakat baya pahalıya geliyor. Hoş sipariş ettiğim yerden de 2şer paket getirebildim, onlarında stokları tükendi. Al Fakher kolay bulunuyor fakat Nakhla baya sıkıntılı. İstanbul'da bir arkadaşım da Beyazıtta tütün araştırması yaptı benim için. Adam biraz kazıkçı sanırım Nakhla 50 gramlık pakete 10 TL fiyat çekmiş (ben 4 TL'den almıştım), daha büyük ambalajları bitti ve ne zaman geleceği belli değil demiş. Oradaki adam Al Mahmoud diye bir tütün önermiş, (hiç sanmıyorum ama Nakhla'dan daha iyi olduğunu söylemiş) fiyatı da çok uçuk. 250 gr'lık paket 35 TL. Bu tütünü daha önce duyan bilen var mıdır? Yada Nakhla temini konusunda yardımcı olabilecek birisi var mı?
tamerkamisli.blogspot.com
tophanede açık satanlardan alırsanız
naklha nın büyük 5kg bidonlarını bölüp satıyorlardı
500gr 250gr ve kiloluk açık çok hesaplıya geliyor
uzun süredir almadığım için şuanki fiyatlarını bilmiyorum ama
yerli şerbetliye denkti fiyatlar ozamanda

denemediyseniz tanya nın tütünsüz meyve hülasasınıda öneririm
çok yoğun bir tadı var
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(24/03/2013, Saat: 18:07)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tophanede açık satanlardan alırsanız
naklha nın büyük 5kg bidonlarını bölüp satıyorlardı
500gr 250gr ve kiloluk açık çok hesaplıya geliyor
uzun süredir almadığım için şuanki fiyatlarını bilmiyorum ama
yerli şerbetliye denkti fiyatlar ozamanda

denemediyseniz tanya nın tütünsüz meyve hülasasınıda öneririm
çok yoğun bir tadı var

Hocam eyvallah. Samsun'da olduğum için bulması sıkıntı oluyor işte böyle. İstanbuldaki arkadaşıma söyledim yolu düşerse bakacak artık. Bulsam 1 kg Nakhla alıcam hemen, Mısır ve Suriye karışık olduğu için tütün eskisi gibi rahat bulunmuyor. Gittiğim cafe bile sıkıntıya düşmüş durumda şuan. Tanyayı hiç denemedim ama Nakhla'ya alıştık bir kere diğerleri saman geliyor. Aromadan ziyade doygunluk vermesi önemli biraz benim için. Tavsiyenize uyup bir miktarda Tanya alıcam sanırım, denemekte fayda var.
tamerkamisli.blogspot.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kahve Sevenler esevetnov 659 394,806 27/02/2021, Saat: 18:26
Son Yorum: Creator
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,624 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,210 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  Nargile tütün tavsiyesi onurstyle 3 8,501 31/10/2013, Saat: 13:38
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü: