www.tirasol.com
Ayrıca şu da var, şu anda bizden dünyaya yerli tıraş ürünlerini sadece bursadaki bir online mağaza satıyor. Tek olduğu için de çok bilinen ve satışı iyi bir firma. Özellikle sharp, derby, permsharp ve domuz kılı fırça satışlarıyla biliniyor. Fakan bir nedenden dolayı kendileri ülke içinde olmalarına rağmen türk kullanılara satış yapmıyor, isimleride bestshave.

Tıraşol dsha profesyonel hazırlanmış altyapısıyla bizim yerli ürünlerimizi yurtdışına satarsa, bizler de reklamını yaparız. Arko sabun, derby, shark, permasharp jilet, jaguar fırçaları sürekli bir taleb olacaktır yurtdışından. İşlerine yarayabilir bu konuyu okuyorlarsa. Ama herkesin dediği gibi zaten marketlerde satılar kartuşlu şeyleri satarak bu iş olmaz.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Türkiye IP lerini bloklamışlar sanırım vtunnelden girebildim. (bestshave)
(12/11/2011, Saat: 17:07)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye IP lerini bloklamışlar sanırım vtunnelden girebildim. (bestshave)

Evet bloklamışlar, ben sahibi ile de görüştüm.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Fiyatlarını öğrenip birisinin onlara rakip site açmaması içinmi acaba Big Grin
(12/11/2011, Saat: 16:53)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca şu da var, şu anda bizden dünyaya yerli tıraş ürünlerini sadece bursadaki bir online mağaza satıyor. Tek olduğu için de çok bilinen ve satışı iyi bir firma. Özellikle sharp, derby, permsharp ve domuz kılı fırça satışlarıyla biliniyor. Fakan bir nedenden dolayı kendileri ülke içinde olmalarına rağmen türk kullanılara satış yapmıyor, isimleride bestshave.

Tıraşol dsha profesyonel hazırlanmış altyapısıyla bizim yerli ürünlerimizi yurtdışına satarsa, bizler de reklamını yaparız. Arko sabun, derby, shark, permasharp jilet, jaguar fırçaları sürekli bir taleb olacaktır yurtdışından. İşlerine yarayabilir bu konuyu okuyorlarsa. Ama herkesin dediği gibi zaten marketlerde satılar kartuşlu şeyleri satarak bu iş olmaz.

muhtemelen vergi Wink
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Türkiye'yi şundan yasaklamış olabilirler, postada çok ürünleri kaybolmuştur ve değişim yada para iadesi yapmak zorunda kalmışlardır. (bestshave) Çözümü de IP adreslerini yasaklayarak bulmuşlardır. Royal Mail'in Ptt ile çalışmaması lazım. Devlet postası olduğu için Türkiye'deki dengi PTT ama mecbur değiller. Çok şikayet edilse PTT ile çalışmayı bırakırlar mı acaba?
(13/11/2011, Saat: 01:24)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'yi şundan yasaklamış olabilirler, postada çok ürünleri kaybolmuştur ve değişim yada para iadesi yapmak zorunda kalmışlardır. (bestshave) Çözümü de IP adreslerini yasaklayarak bulmuşlardır. Royal Mail'in Ptt ile çalışmaması lazım. Devlet postası olduğu için Türkiye'deki dengi PTT ama mecbur değiller. Çok şikayet edilse PTT ile çalışmayı bırakırlar mı acaba?

bestshave türkiye orijinli bir site.ve ptt de eski ptt değil. ben bir çok kargo firmasına tercih ederim ptt'yi.
(13/11/2011, Saat: 01:31)ulysse6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/11/2011, Saat: 01:24)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'yi şundan yasaklamış olabilirler, postada çok ürünleri kaybolmuştur ve değişim yada para iadesi yapmak zorunda kalmışlardır. (bestshave) Çözümü de IP adreslerini yasaklayarak bulmuşlardır. Royal Mail'in Ptt ile çalışmaması lazım. Devlet postası olduğu için Türkiye'deki dengi PTT ama mecbur değiller. Çok şikayet edilse PTT ile çalışmayı bırakırlar mı acaba?

bestshave türkiye orijinli bir site.ve ptt de eski ptt değil. ben bir çok kargo firmasına tercih ederim ptt'yi.

Ben 2. edwin jagger'i de aldım. Öbürü Lined. birinciden umudu kesmiştim bir ara sonra takipli olan bir tane daha aldım. Oda geldi. 1.cisi 13 günde 2.cisi takipli oldugu halde yine 13 günde geldi. Ve 2. takipli olanı kapıya getiren adam bunu aslında 6 gün önce getirecektim ama paket kalın oldugu için unuttum. Ayrıca araya izin girdi dedi. Ben adım adım takip ettim

bakın sizde buradan bakabilirsiniz

RJ762868245GB

1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLAR
24/10/2011 11:42:44
2.
Torbaya Eklendi - ANTALYA(ANTALYA P.İ.M)
25/10/2011 09:01:41
3.
25/10/2011 09:06:30
4.
25/10/2011 09:06:58
5.
25/10/2011 09:34:54
6.
DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - ANTALYA KONYAALTI POSTA D
25/10/2011 14:09:21
7.
MUHATABA BiZZAT TESLiM(Delivered to the addressee personally) 03/11/2011 - ANTALYA KONYAALTI POSTA D
03/11/2011 16:25:37

http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kay...eniweb.php

BU ne anlama geliyor? Ürün ingiltereden Antalya dağıtıma geliyor ayın 25'inde ama 25'inden sonra kapıya gelmesi ayın 3'ünü buluyor.
Yani dağıtımdaki postacılar kafalarına göre takılıyorlar.. Paketi isterlerse 1 hafta sonra eve getirme lüksüne sahipler.
Beni + 80 TL zarara soktular. İlki gelmiyor diye 2. bir tane daha aldım. Bu arada sizin postane iyi çalışıyor olabilir ama Antalya'da durum böyle. BUraya gelen paketler tam 1 hafta PIM'de bekliyor. Bu durumu PTT web sitesinden şikayet ettim tenezül edip yanıt bile vermediler. Ayrıca yolda kaybolan kayıtsız posta sayısı yüzbinleri bulmuş. Nette kısa bir arama yapın. Devletin hangi kurumu adam gibi çalışmış ki bu güne kadar PTT çalışsın? PTT'den memnun olan ilk defa sizi görüyorum. Smile

Saygılar...
IP ile PTT arasında nasıl bir ilişki olabilir ki?
Huh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: