Aşılar, Vitamin ve Gıda Takviyeleri
hocam agır degıl hafıf bıle antrenman yok
cok uzun yıllardır spordan uzagım
ama agır yaşam şartları mevcut
bunlarsızda denedım
olmuyor acıckası
enerjı verıcı seylere ve beslenmemdekı eksıklıklerı
tamamlamaya cok ıhtıyacım var

kafeını yuklemekde yeterlı gelmıyor ogrecılıgımdekı gıbı

gun gelıpde beslenmemı duzeltebılır
pısmıs normal ınsan yemeklerı yıyebılırsem
enazından gunde bırkez
bunlarıda kullanmama gerek kalmaz

ne yalan soylıyeyım

sabah ogle aksam araogun gunun tum ogunlerını peynır ekmekle gecıstırıyorum
cogunlukla
Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Kendi bünyeniz daha iyi bilirsiniz.
Diğer takviyeler faydalı gruba girer.
Şu anda anabolik hücre bölünmesine ve hormon yüklemesine ihtiyacınız olmaması lazım,ağır anaerobik spor olmadan hormonlar işe yaramıyor diye biliyorum.

selamlar

(07/01/2013, Saat: 15:08)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam agır degıl hafıf bıle antrenman yok
cok uzun yıllardır spordan uzagım
ama agır yaşam şartları mevcut
bunlarsızda denedım
olmuyor acıckası
enerjı verıcı seylere ve beslenmemdekı eksıklıklerı
tamamlamaya cok ıhtıyacım var

kafeını yuklemekde yeterlı gelmıyor ogrecılıgımdekı gıbı

gun gelıpde beslenmemı duzeltebılır
pısmıs normal ınsan yemeklerı yıyebılırsem
enazından gunde bırkez
bunlarıda kullanmama gerek kalmaz

ne yalan soylıyeyım

sabah ogle aksam araogun gunun tum ogunlerını peynır ekmekle gecıstırıyorum
cogunlukla
Blush
Her sabah kahvaltıdan önce bir tatlı kaşığı bal yerim.Ara ara B vitamini ve antioksidan alıyorum.
Kış aylarında C vitamini,Balık yiyemediğim dönemlerde omega 3 hapları alıyorum.
3 aylık periyodlar halinde her sabah 2x200mg'lık draje buna ek olarak 1 draje Pharmaton kullanıyorum...

Bir ara GNC firmasının 1850 Weight Gainer ürününü kullanmıştım hiç memnun kalmadım faydasıda olmadı açıkcası...Şu an WEİDER firmasının karbonhidrat tozlarını araştırıyorum
Doğal vitaminler nemden dolayı bozuluyor,aslında iyi.Sentetik olmadığı anlaşılıyor.Doğal olan çok dayanmıyor,sentetik vitaminler evladiyelik Smile

[img]foto11F0raf3_zps79f548b3.jpg[/img]

Solgar Vitamin besin takviyeleri uygun şartlarda (ısı, ışık ve nemden uzak, oda sıcaklığında) saklandığında kapağı açılmış bile olsa son kullanma tarihine kadar etkinliğini korur ve güvenle kullanılır. Ancak bazı durumlarda (nem çekme, mevsimsel nem değişiklikleri, içindeki pamuğun çıkartılmaması, ısı, ışık gibi çevresel faktörlere maruz kalma...) son kullanma tarihi geçmemiş dahi olsa beneklenmeler ve renk değişimi olabilmektedir. Bu sebeple nemin daha yüksek olduğu ve evde sıcaklığın arttığı yaz aylarında ürünlerin daha küçük ambalajlarını tercih etmek, içerisindeki pamuğu çıkararak serin ve kuru bir yerde muhafaza etmek tavsiye edilir. Ürünlerimizde herhangi bir sentetik koruyucu madde kullanılmadığı için şişe açıldığında tavsiye edilen dozlarda kullanılıp tüketilmelidir.

VM 2000 gibi multivitamin-mineral takviyelerinin içerikteki B vitaminlerinden dolayı neme karşı daha fazla hassasiyetleri vardır. Şişeyi açtıktan sonra hava ile temasları ile birlikte tabletlerde beneklenme oluşabilmektedir. Ancak bu kimyasal bir bozunma değildir. Durumu engellemek ve havayla olan temasını en aza indirmek amacıyla takviye, genel olarak oda sıcaklığında, nem almayan ve direkt güneş ışığına maruz kalmayan yerlerde saklamalı ve şişe açıldıktan sonra pamuk çıkarılarak düzenli olarak tüketilmelidir.

Tabletlerin görüntüsü göz önünde bulundurulduğunda ürünü kullanmamanız daha uygun olacaktır. Tabletlerin aşırı nem çektiği görülmektedir.
konunun varlığı bile hatırımdan çıkmış Blush

bu aralar deneyip te memnun kaldığım iki ürünü yazmak istedim, belki birilerine faydası dokunur.

1- Weider Amino Liquid Mega Forte;

bu ürünü kullandığım zamanlarda, bir güç artışı ve kas ağrısı olmaması gibi artılarının yanı sıra, kasların ve sinirlerin bağlanmasını hızlandırıyor olması benim için kullanımı ideal bir takviye olduğunu gösterdi. yalnız dikkat edilmesi gereken husus, amino asit alımının uzun süre olmaması gerektiği imiş. kısa süreli kullanım ve ara verme en iyisi deniyor.

2- Weider Cla;

kaslar güçlendikçe yağların daha fazla yakılmasını sağladığı söyleniyor. pek çok kişiden olumlu yanıt aldıktan sonra kullanmaya başladım ve ben de 1 ayda faydasını gördüm, şimdilerde ara verip birkaç ay sonra tekrar başlamayı planlıyorum.
(14/06/2013, Saat: 16:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğal vitaminler nemden dolayı bozuluyor,aslında iyi.Sentetik olmadığı anlaşılıyor.Doğal olan çok dayanmıyor,sentetik vitaminler evladiyelik Smile

[img]foto11F0raf3_zps79f548b3.jpg[/img]

Solgar Vitamin besin takviyeleri uygun şartlarda (ısı, ışık ve nemden uzak, oda sıcaklığında) saklandığında kapağı açılmış bile olsa son kullanma tarihine kadar etkinliğini korur ve güvenle kullanılır. Ancak bazı durumlarda (nem çekme, mevsimsel nem değişiklikleri, içindeki pamuğun çıkartılmaması, ısı, ışık gibi çevresel faktörlere maruz kalma...) son kullanma tarihi geçmemiş dahi olsa beneklenmeler ve renk değişimi olabilmektedir. Bu sebeple nemin daha yüksek olduğu ve evde sıcaklığın arttığı yaz aylarında ürünlerin daha küçük ambalajlarını tercih etmek, içerisindeki pamuğu çıkararak serin ve kuru bir yerde muhafaza etmek tavsiye edilir. Ürünlerimizde herhangi bir sentetik koruyucu madde kullanılmadığı için şişe açıldığında tavsiye edilen dozlarda kullanılıp tüketilmelidir.

VM 2000 gibi multivitamin-mineral takviyelerinin içerikteki B vitaminlerinden dolayı neme karşı daha fazla hassasiyetleri vardır. Şişeyi açtıktan sonra hava ile temasları ile birlikte tabletlerde beneklenme oluşabilmektedir. Ancak bu kimyasal bir bozunma değildir. Durumu engellemek ve havayla olan temasını en aza indirmek amacıyla takviye, genel olarak oda sıcaklığında, nem almayan ve direkt güneş ışığına maruz kalmayan yerlerde saklamalı ve şişe açıldıktan sonra pamuk çıkarılarak düzenli olarak tüketilmelidir.

Tabletlerin görüntüsü göz önünde bulundurulduğunda ürünü kullanmamanız daha uygun olacaktır. Tabletlerin aşırı nem çektiği görülmektedir.

Bıldırcın yumurtası kabuğunun faideleri varmış demekki Smile

af7jsy.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Bugün,ilk defa grip aşısı oldum.Bakalım işe yarıyor mu

Good%2BNews%2B-%2BBig%2BNeedle%2Bby%2BLe...55Dcom.jpg
(10/09/2014, Saat: 20:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün,ilk defa grip aşısı oldum.Bakalım işe yarıyor mu

Good%2BNews%2B-%2BBig%2BNeedle%2Bby%2BLe...55Dcom.jpg

domuz gribi aşısı olduğum yıl hayatımın en ağır gribini geçirmiştim. İnşallah sizde aynısı olmaz.
(10/09/2014, Saat: 22:32)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: domuz gribi aşısı olduğum yıl hayatımın en ağır gribini geçirmiştim. İnşallah sizde aynısı olmaz.

Her sene eşim ve oğlum grip aşısı oluyor.
Sanki işe yarıyor Smile

Domuz gribi için sağlık personeli mi asi oldu sizmi tercih ettiniz?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: