L'Occitane Cade Shaving Oil
f9hrm.jpg

Geçenlerde aldığım bu ürünü ilk defa bu geceki tıraşımda kullanmış bulunmaktayım. Küçük bir şişede geliyor ürün, damlalık tarzındaki ağzıyla elinize azar azar dökülüyor. Zaten üç damla gibi az bir miktarı yetiyor etki etmesi için. Odunumsu, hafif bir kokuya sahip. Ardıç yağı ve çeşitli bitkisel yağlar içeriyor.

Tıraşımdan önce elimle sakallarıma masaj yaparak yedirdim. Ardından yüzümü yıkamadan hazırladığım köpüğü suratıma sürdüm. Başarılı bir sonuç verdi bu uygulama. Sakallarım yumuşadı, tıraş yağı cildime ekstra nemlendirme sağladı, jilet suratımda daha rahat aktı.

Pahalı fiyatına rağmen bana göre denenmesi gereken bir ürün. Ben hissiyatını sevdim, özellikle benim gibi hassas ciltlilere tavsiye ederim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
bilgilendirme için teşekkür ederim.
(23/01/2013, Saat: 14:25)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilgilendirme için teşekkür ederim.

Rica ederim.
Merkur Progress
Omega 80005
İnceleme için teşekkürler.Yağı kullanmadan önce cilt için herhangi bir hazırlık yaptınız mı?
(26/01/2013, Saat: 13:06)bulent45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler.Yağı kullanmadan önce cilt için herhangi bir hazırlık yaptınız mı?

Yağ ile ilk tıraşımda sadece sakallarımı sıcak su ile yumuşattım. Gece oldum tıraşımı ama her sabah yüz temizleme jeli kullanırım.

İkinci tıraşımda yine sakallarımı sıcak su ile yumuşatıp peeling uyguladım. Haftada bir-iki kere sakal dönmelerimi azaltıp suratımdaki ölü derileri atmak için kullanırım.

İkisinde de güzel sonuç verdi yağ.
Merkur Progress
Omega 80005
Traş sabununa bir iki damla damlatarak orada fırcayla köpürtsek problem olur mu ?
(01/03/2013, Saat: 19:44)Jackkk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Traş sabununa bir iki damla damlatarak orada fırcayla köpürtsek problem olur mu ?

Olabilir aslında, neden olmasın. Ama öyle yapmaktansa birkaç damla elinize damlatıp yüzünüze masaj yaparak yedirirseniz daha iyi olabilir bence.
Merkur Progress
Omega 80005

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Red One Shaving Jel mimaras 9 8,273 20/02/2020, Saat: 13:11
Son Yorum: dikdik_s
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 7 11,828 26/01/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: mrtkmsgl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: