GLAD SAFETY R1?
Thumbs Up 
Yeni yeni çift taraflı makineler araştırıyorum bunu buldum 110 tl fiyatı acıkcası cok özentim bu makinelere seyrek ve gür olmayan sakallarıma iyi bakım yaparsam öncesi ve sonrası her makine gider gibi ama heves yaptım bu saatte yazdığıma göre baya yapmışım   Big Grin bu marka sizce sağlam mı 54 grammış 3 gün içinde gelmesi ve bir sitede 100 tl üzeri alışverişlerde %15 indirim yapması yanına hindistan cevizi yağı flanda almak isteyince cok cazip geliyor ama pişman olmakta istemiyorum eğer mühleden veya başka markalardan şaşmayın diyorsanız o markalar kac günde geliyor yurtta kaldığımdan gelen ürünü alamama olasılığım var ürüne burdan bakabilirsiniz youtubeda videosu yok birde akneli yüze sabun olarak ne iyi gider http://www.aradolu.com/Tiras-Aparati-Kro...-4571.html

Krom kaplı çift uçlu koruyucu jilet, pirinçten yapılmış sap, kapalı tarak başlık. Üç-parça dizayn. Ağırlık 54g / 85 mm uzunluğunda sap / 40 mm genişlik.
Orjinali dururken Smile

http://www.extrashaving.com/#!product/pr...zor-de8911
(06/04/2016, Saat: 05:57)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orjinali dururken Smile

http://www.extrashaving.com/#!product/pr...zor-de8911

Tahmini kac günde gelir ej de89 birde

"İstanbul’da yaşayan İngiliz bir kozmetik uzmanı ve Alman bir tasarımcı girişimi sonucu ortaya çıkmış GLAD markası. GLAD - Mutlu kelimesinin İngilizce’deki karşılığı... Aynı zamanda G-Lad, centilmen erkek demek. Kısacası GLAD, kendine bakmayı seven, hayatına doğru ve kaliteli değerleri katmak isteyen erkeklerin markası."
Adresini verdiğim yer Istanbulda komşum

Ertesi gün Allahın izniyle elinizde

Siteyi inceleyin derim

Forumda sorunlarınızla ilgili yazılar mevcut sanırım sabun değil tend skin yapmalısınız..

Bol keyifler dilerim
Teşekkür ederim ilginiz için
Teşekkürler geltir Smile
merhabalar komşularım henüz aranıza yeni katıldığım için bu konuyla ilgili yeni yorum yazabildim...
bende bu ürünün siyah düz saplı olanı var 1 ay kadar önce internette gezinirken karşıma çıktı.Ürünün İstanbul da üretilmesi ve fotolardaki görüntüsü beni cezbetti ve sipariş verdim.Ayrıca bu ürünün iki farklı seçeneği de mevcut.Fiyat 90 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Ürün siparişten kısa süre sonra elime geçti.Kutusu oldukça şık ve sağlam,ürünün kafa kısmı hariç kalitesi oldukça güzel.Kafa kısmında üretim esnasında oluşmuş bazı giderilemeyen lekeler var.Ürün jileti simetrik tutuyor.Dengesi ve tokluğu da gayet başarılı.

Bu ürünle 3-4 sefer tıraş oldum.Oldukça yumuşak huylu bir alet.Hatta benim kullandığım en mild tıraş makines iolan Weishi'den bile daha mild.Tıraşta yapılabilecek her türlü hatayı affediyor diyebilirim.Ama ben bu mülayimliği gereksiz ve yorucu buldum.Bu sebeple de de89'un kafasını takarak kullanmaya başladım.

SONUÇ:Ürünün üretim bandının Türkiye'de bulunması bence güzel bir durum.Ancak yukarıda bahsetmiş olduğum üretim hataları ve mülayimlik sorun olmayacaksa koleksiyonunuza eklenebilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Weishi Qshave Parthenon Adjustable Safety Razor Poerio 26 16,978 23/02/2021, Saat: 22:51
Son Yorum: sertac42
  İnceleme: Qshave Parthenon Adjustable Safety Razor crestor 20 12,573 11/05/2019, Saat: 20:51
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: