Taylor Of Old Bond Street
Merhabalar tobsu çok almak istiyorum ama 300 tl de vermek konusunda kararsızım sizce değer mi
Uzun zamandır tobsu çok merak ediyor ve denemek istiyordum. Fakat fiyatına değer mi değmez mi soru işaretlerim vardı. Ancak geçtiğimiz günlerde dayanamadım ve malum yaz aylarında olmamız sebebi ile papermint (naneli) versiyonundan sipariş verdim. Kapağını ilk açtığımda banyomu nane kokuları sardı. Koku olarak oldukça başarılı buldum. Fakat şunu da belirteyim, köpürttüğünüz zaman koku bir tık azalıyor. Kremin koruyuculuğu, kayganlığı da gayet iyiydi. (Yüzde köpürtme) Kasede hiç denemedim henüz. Fakat onda da performansın çok değişeceğini sanmıyorum. Tıraş sonrasında cildimde kuruluk, kaşıntı vs yapmadı. Bazı kozmetik ürünlerde bunu yaşayabiliyoruz. Tıraşımı yuma ile 3 perde olduğumu da belirteyim. Genel olarak parasını hakeden bir ürün. Tavsiye ediyorum kullanmayan varsa. Sağlıcakla kalın. ??‍♂️
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,698 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,751 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: