Taylor Of Old Bond Street
Jeremyn street'in kokusu ile blueness tıraş sabununun kokusu benziyor gibime geldi.
www.BarbarosRazors.com

[quote='theunnamed' pid='64254' dateline='1383408780']
Jeremyn street'in kokusu ile blueness tıraş sabununun kokusu benziyor gibime geldi.

Kalite tutmasa da kokuyu benzetmiş olabilirler üstadımSleepy
Bugün St James ıle tıraş oldum kokusu cok guzel krem zaten harıka bıterse mutlaka bır daha alırım Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Sandalwood mükemmel
Avocado'dan sonra Jermyn Street Collection'ı da kullandım. Köpük performansı olarak çok yakındılar. Avocado'nun nemlendiriciliği daha iyi. Koku olarak da Avocado diyorum ben. Jermyn Street Collection da güzel kokuyor, öte yandan ben daha doğal kokulardan hoşlanıyorum. Avocado'yu kokladığımızda yemyeşil bir koku karşılıyor bizi.

Koruyuculuk olarak iki versiyon da iyi. Jermyn Street Collection olanı kakao yağı içeriyor, dolayısıyla tahrişler ve kızarıklıklar için belki daha iyi olabilir.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
bu kremin sandalwood olanına bayıldım kokuku çok kalıcı ve koruyuculuk üst seviyede
denememe vesile olan theunnamad üstada çok teşekkür ederim
Dun ben ev yapımı scuttle in icine fındık büyüklüğünde kremi bıraktım elimi fırçaya atmadan krem tereyağı gibi eridi sıvı bir hal aldı. Buda kremin ne kadar yağlı oldugunu gösteriyor sanırım.
e mail adresim tipsol@me.com
Bende de sandalwood var, hem kokusunu, hem iş görmesini beğeniyorum.
St James'in kokusunu beğenmedim ama gül, avocado, sandalwood, jermyn st. Çok güzel hepsinde çok beğeniyorum. Eton College'da çok merak ettiğim bir kaçından biri.
Every farewell is a new beginning.
(27/01/2014, Saat: 22:58)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: St James'in kokusunu beğenmedim ama gül, avocado, sandalwood, jermyn st. Çok güzel hepsinde çok beğeniyorum. Eton College'da çok merak ettiğim bir kaçından biri.

Ben neredeyse hepsinin kokularını biliyorum. Big Grin New York'taki Pasteur Pharmacy'de tek tek kokladım. Avocado ve Jermyn St. Collection'da karar kılıp aldım. Big Grin

Eton College'ın kokusu ağırlıklı olarak limoni. Ama hafif bir koku. Ağır denemez.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,698 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,751 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: