Taylor Of Old Bond Street
Merhaba Arkadaslar bende araniza yeni katildim.Daha dogrusu yeni uye oldum diyelim ,cunku ne zamandir forumu takip ediyorum.Sunu diyecekdim arko tras sabununu kesinlikle kabul etmeyen bir cilde sahibim . TOBS un Avakadolu kremini (kutulu olanindan )almaya kara verdim. ,az once impa ticareti aradim ellerinde kalmamis . Bana hangi siteyi onerirsiniz ?
(12/05/2017, Saat: 14:25)Mnbvc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaslar bende araniza yeni katildim.Daha dogrusu yeni uye oldum diyelim ,cunku ne zamandir forumu takip ediyorum.Sunu diyecekdim arko tras sabununu kesinlikle kabul etmeyen bir cilde sahibim . TOBS un Avakadolu kremini (kutulu olanindan )almaya kara verdim. ,az once impa ticareti aradim ellerinde kalmamis . Bana hangi siteyi onerirsiniz ?

merhaba, beklemektense varsa bunu alın İMPA-Mustafa Beyden @impaticaret

https://static.wixstatic.com/media/ff468...d8~mv2.jpg

avocadolusu var gözüküyor...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Teşekkürler Pisporsuk
Bugun avacadolu cremim geldi ama elimdeki jaguar 1071 model fircamdan kaynakli hic kopuk alamadim .zoraki kuruyan kopuge ragmen 4 gunluk sakalimda jilet kayip gitti.ama 2. Perdede kremi elime alip yuzume surdum tekrar fircayla yuzumde kopuk yapmaya calistim cildim hassas ,fircam sicak ve ben kopuk yapmak icin tasta harcayacagim baskiyi yuzumde kullandigim icin  cildim tahris oldu ,tabiki benden kaynakli .tras sonrasi nemlendirmesi ise mukemmel ,kokusu bizim damak lezzetimize Smile her nekadar uymasada kalitesinden dolayi bu kremi herkesin denemesini oneririm ama jaguar domuz kili fircasiyla degil tabiki. Krem icin Firca onerilerinizi bekliyorum arkadaslar yoksa guzelim kremi kullanamayacagim
Merhabalar,

Domuz kılı fırçaların bir rodaj süreci vardır, o tamamlanana kadar performansı düşük olacaktır. Rodaj (break-in) süreci konusunda forumda oldukça detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kısaca hemen hemen tüm uçlar çatallaşınca, ters kıl kalmayınca ve kıl dökme bitince rodaj tamamlanmış sayılır. O vaziyette hala performans sıkıntısı oluyor ise o zaman yeni fırça bakmanızı öneririm.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(18/05/2017, Saat: 11:51)Mnbvc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun avacadolu cremim geldi ama elimdeki jaguar 1071 model fircamdan kaynakli hic kopuk alamadim .zoraki kuruyan kopuge ragmen 4 gunluk sakalimda jilet kayip gitti.ama 2. Perdede kremi elime alip yuzume surdum tekrar fircayla yuzumde kopuk yapmaya calistim cildim hassas ,fircam sicak ve ben kopuk yapmak icin tasta harcayacagim baskiyi yuzumde kullandigim icin cildim tahris oldu ,tabiki benden kaynakli .tras sonrasi nemlendirmesi ise mukemmel ,kokusu bizim damak lezzetimize Smile her nekadar uymasada kalitesinden dolayi bu kremi herkesin denemesini oneririm ama jaguar domuz kili fircasiyla degil tabiki. Krem icin Firca onerilerinizi bekliyorum arkadaslar yoksa guzelim kremi kullanamayacagim

(18/05/2017, Saat: 15:04)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Domuz kılı fırçaların bir rodaj süreci vardır, o tamamlanana kadar performansı düşük olacaktır. Rodaj (break-in) süreci konusunda forumda oldukça detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kısaca hemen hemen tüm uçlar çatallaşınca, ters kıl kalmayınca ve kıl dökme bitince rodaj tamamlanmış sayılır. O vaziyette hala performans sıkıntısı oluyor ise o zaman yeni fırça bakmanızı öneririm.

Sayın Komşum, @posicor komşumda yazmış Rodaj (break-in) süreci hakkında, en çabuk bir sentetik fırça alarak kremi güzelce deneyimleyebilirisiniz ya da porsuk fırça ile ...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
TOBS Avocado yaz için uygun mudur? Ferahlatıcı etkisi var mı ?
(31/05/2017, Saat: 23:59)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS Avocado yaz için uygun mudur? Ferahlatıcı etkisi var mı ?

Bence uygundur biraz salatalık gibi kokar tam bahar havası aslında ama yaz sıcağında da kullanılabilir. Daha ferahlatıcı bir şey araesanız proraso okaliptüs olabilir.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(01/06/2017, Saat: 00:23)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence uygundur biraz salatalık gibi kokar tam bahar havası aslında ama yaz sıcağında da kullanılabilir. Daha ferahlatıcı bir şey araesanız proraso okaliptüs olabilir.

Teşekkürler. Kremler konusunda nerdeyse hiç deneyimim yok, TOBS kremlerinin performansı hakkında okuduklarımdan dolayı onlardan tercih etmeyi düşünüyorum. Proraso aynı performansı vermez sanırsam
(01/06/2017, Saat: 00:24)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler. Kremler konusunda nerdeyse hiç deneyimim yok, TOBS kremlerinin performansı hakkında okuduklarımdan dolayı onlardan tercih etmeyi düşünüyorum. Proraso aynı performansı vermez sanırsam

Proraso krem kullanmadım sabunları kullandım şu ana kadar, köpük kalitesi tobs kremlere göre bir nebze düşük tabi ki ama tıraşta her şey köpük demek değil.
Yaz için illa tobs düşünüyorsanız Lemon&Lime yada peppermint olabilir ama avocado da kullanılabilir.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,698 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,751 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: