Taylor Of Old Bond Street
İcerikle alakali mail atmistim onceden, konuyu incelerken soruldugunu gordum. Gelen cevabi ekliyorum:
"Dear Sir,

Thank you for your email.

Our products do not contain any animal products (apart from our shaving brushes) and they are vegan friendly.

Kind regards,

Jackie
Taylor of Old Bond Street"

Jackie hayvansal icerik yok diyor. Bir sonraki siparisimde jermyn street veya coconut siparis vermeyi dusunuyorum. Performans acisindan fark var mi?
Sn eskiuye3315, tesekkur ediyorum.
Bu aralar epey takipli postam oldu, en son valide adina yollattim bir paketi. Gumruk beni biraz unutsun hemen geciyorum siparisi.
Saygilar.
eskiuye3315 üstadın yazdığı kremlerden 1805 hariç hepsine sahibim. Hepsine ben de kefilim. Grafton u bi kademe üstte tutmak lazım tabi.
TH sample paket aldım sadece lavander ve 1805 test edebildim. Açıkcası TOBS avocado kadar ne koruyucu, ne de köpük yapması kolay. Ayrıca köpük çabuk kuruyordu. Bu konuda otorite arkadaşlarımız varken sadece kendi fikrimi belirtebiliyorum. Ben biraz hayal kırıklığına uğradım. Elimdeki sample larda bir sorun yoksa pek tavsiye etmiyorum. Ama kokusu kesinlikle muhteşem. Cildimin inanılmaz derecede hassas olduğunu ve testleri çokta matah olmayan fs fitnest 26mm ile yaptığımı dipnot olarak belirteyim.
Taylor of Old Bond Street'in kremleri en çok denemek istediğim tıraş ürünü şu anda. Hele avokadolu versiyonunu Lord da çok tavsiye ediyordu. Almak lazım.

Zamanında Tabac'ı da çok istemiştim ve her övgüyü sonuna kadar hak ettiğini denedikten sonra gördüm.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
SANDALWOOD

TOBS Sandalwood üzerine koku tanımıyorum. TABAC müptelasıydım ama bu sandalwood TABAc ı bile solladı. Köpük kalitesi de çok güzel. Her sabah TOBS Sandalwood sabun + aftershave jel ikilisini feather R41 ikilisi ile kullanmak müthiş bir keyif. Dayanamayıp hem kremlerinden hem de sabunlarından bir dolu ısmarladım TOBS Sandalwood un

Her geltirli mutlaka denemeli

Martin
(30/03/2013, Saat: 01:03)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SANDALWOOD

TOBS Sandalwood üzerine koku tanımıyorum. TABAC müptelasıydım ama bu sandalwood TABAc ı bile solladı. Köpük kalitesi de çok güzel. Her sabah TOBS Sandalwood sabun + aftershave jel ikilisini feather R41 ikilisi ile kullanmak müthiş bir keyif. Dayanamayıp hem kremlerinden hem de sabunlarından bir dolu ısmarladım TOBS Sandalwood un

Martin

Sizin gibi Üst düzey her türlü sabunu amatörce üretebilen birisi olsam hiç bir sabuna para vermezdim..Sleepy
Sağolun elbette Sandalağacı esansı ile bunun bir benzerini kolaylıkla üretirim ama orjinalini alıp kullanmadan taklit edemem Smile

sevgi ve saygılar

(30/03/2013, Saat: 01:07)bahadirhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/03/2013, Saat: 01:03)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SANDALWOOD

Martin

Sizin gibi Üst düzey her türlü sabunu amatörce üretebilen birisi olsam hiç bir sabuna para vermezdim..Sleepy
bugün burayi okudukca canim yine bu kremden istedi. Sonunda dayanamadim avocado ile almon siparis etdim. tabiiki siparisim bu ikisiyle kalmadi.....Confused
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
aferin müthiş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,954 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,761 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,845 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: