Taylor Of Old Bond Street
Maggard Razors'tan aldığım sample avokado'nun kokusunu beğenmedim.

Sample ürünlerin güzelliği burada. Hoşunuza gitmeyen ürünleri işkence çekerek kullanma/bitirme ya da satma durumunda kalmıyorsunuz.
(02/12/2016, Saat: 12:33)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maggard Razors'tan aldığım sample avokado'nun kokusunu beğenmedim.

Sample ürünlerin güzelliği burada. Hoşunuza gitmeyen ürünleri işkence çekerek kullanma/bitirme ya da satma durumunda kalmıyorsunuz.

75 gr'lık tüpü de aynı şekilde başarılı. Hem hava/su/el teması minimum olduğu için uzun süre kullanmasanız da koku veya performansta azalma olmuyor hem de gramajı az olduğu için daha kolay bitiyor.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(02/12/2016, Saat: 14:18)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 75 gr'lık tüpü de aynı şekilde başarılı. Hem hava/su/el teması minimum olduğu için uzun süre kullanmasanız da koku veya performansta azalma olmuyor hem de gramajı az olduğu için daha kolay bitiyor.

Koku evet, ahım şahım değil ama performans olarak mükemmel ürün avokadolu krem komşular...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Jermyn Street'in kokusu feci şekilde eski gibbs traş kremlerinden birini hatırlatıyor. Kokladıkça kafa 80'lere gidiyor Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Cedarwood hem kokusu hem de perfomansıyla beni mest etti.

Tıraş sonrası ara sıra gidip fırçayı kokluyorum Smile
tobs avokadonun performansını çok beğendim
kolay kopurmesi
sakalı kolayca yumuşatıp tıraşa hazır hale getırmesı
tıraş sonrası cilde verdiği purussuzluk hissi . mukemmel
yanlızca kokusuna alışmak zaman alabılır.
biterse gozum peppermınt yada sandalwood da kaldı bu ıkısınden bırını alabılırım
Maggard Razors'tan aldığım sample sandalwood kremi oldukça beğendim. Bugüne kadar 5-6 kez kullandım. Sanırım 2 tıraş daha çıkartır. Yatıştırıcılık, koruyuculuk, kayganlık, tıraş sonrası yüzde bıraktığı etki ve nemlendirme özellikleri bence gayet başarılı. Hem sentetik hem de porsuk fırçalarla kullandım. Çok kolay ve kaliteli köpük yapılabiliyor. Kokusu saatlerce kalıyor ama pek bana göre değil. Şimdiye kadar kullanmayanlara denemelerini tavsiye ederim.
@msakalli komşum bende Sandal kokuları ile hiç anlaşamıyorum resmen tıkıyor kokusu beni . Performansı çok iyi olsa bile sadece kokusundan dolayı pek çok ürünü eliyorum.
(19/01/2017, Saat: 14:59)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komşum bende Sandal kokuları ile hiç anlaşamıyorum resmen tıkıyor kokusu beni . Performansı çok iyi olsa bile sadece kokusundan dolayı pek çok ürünü eliyorum.

Sample ürünlerin güzelliği burada. Kremin performansını beğenmeme rağmen kokusu bana göre olmadığı için muhtemelen bir daha almayı düşünmem. Elimde yine sample olarak başka markaların da sandalwood ürünleri var. Bakalım onlar bana hitap edebilecek mi yoksa sizin gibi genel olarak anlaşamayacak mıyım?
Jermyn street kokusuna bayildim hem guZel hem modern bir kokusu var. impa ticarete takrar tesekkurler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,697 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,749 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: