Taylor Of Old Bond Street
bende mwf dahil hicbir sabun/kremde kopuk sorun olmuyor. ama fircayi suda bekletmeden kaynar dereceye yakin islatiyorum ve suyunu sikmadan hafifce silkeliyorum sadece.
Taylor Avocado Traditional shaving kargo dahil £9.38

27 liraya geliyor.

Connaught'tan 1poound daha ucuz.

Bu arada son 2 tıraşımda bendeki köpük sorununu çözdüm kıvamlı güzel köoük yaptı, bolca Big Grin
Tobs sandalwood:

INGREDIENTS: Water, Stearic Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Coconut Acid, Glycerin, Parfum, Triethanolamine, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Methylchrloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI42090, Cl19140, CI17200,(Parfum contains: Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool)
diğerlerini bilmiyorum ama stearic acid in kaynağı ne onu bir bilmemiz lazım?
o da hayvan iç yağından elde edilebiliyor bildiğim kadarıyla
Saygılarımla
Ben de Eton College olanından denedim. İlk yorumlarda yazıldığı gibi harika köpürme, koruyuculuk ve muhteşem bir tıraş hissi veriyor. Omega boar fırçayı şöyle 4-5 defa hiç bastırmadan kreme (krem kutu içerisinde) sürüyorsunuz ve en az üç-dört perdelik yoğun köpük çıkıyor.

Eton College, ingiltere'de aristokratların çocuklarının gittiği en meşhur okul. En meşhurlarından biri değil, en meşhuru. Dolayısıyla insan kendini lord gibi hissetmek istiyor. Bu krem de bunu veriyor. Kokusu neye benziyor derseniz, PE RE JA limon çiçeği kolonyasını andırıyor ancak daha ferah ve ekşimsi bir koku. Ama güzel. Lord gibi kokmak isterken pereja gibi kokunca belki hoşunuza gitmeyebilir tabi.

Gül kokulu sabun ararken TOBS'un güllüsünden (krem olanı) de sipariş etmiştim. Kokusu tek kelimeyle muhteşem. Karşılaştırma olarak dünyaca ünlü halis muhlis ısparta gül suyuyla karşılaştırdım. Neredeyse aynı kokuyorlar. Ancak sanırım bu özellikle bayanlar için üretilmiş. Yine de gül benim çok hoşuma giden bir koku olduğu için kullanacağım.
Jermyn street ve avocado dan sonra ben de Eton college almıştım B&B deki yorumlara bakarak. Ama kokusunu cok fazla beğenmediğimden öylece duruyor. Jermyn street e yakın bi kokusu var ama daha hafif ve doğal. Derby limon gibi hissettiriyor bana eton college ın kokusu. iki üç tık kalitelisi tabi. Limon degil de lime(misket limonu) kokusu gibi
Coconut elime ulaştı bugün.İlk bu kokuda ürünüm.Hoşuma gitti şekerli bir kokusu var gibi.Başarılıda buldum.
Coconutta çok başarılı arkadaşlar düşünmeden alabilirsiniz farklı bir koku istiyorsanız.Köpük kalitesi belli zaten.

Kokuda hindistan cevizi,şekerimsi bir koku diyebilirim.Güzel ve ferah.

taylor-coconut-shaving-cream-150g.jpg
Coconut ve Avocado ikisinide kullanan olduysa yorumlarınızı bekliyorum.

Coconut daha başaralı geldi bana.Siz ne diyorsunuz ?
Shaving Shop aromalı olanından mevcut bende. Traş kremi anormal derecede çok köpük yapıyor hiç zahmet etmeden koruyuculuğu çok yüksek ama ciltte biraz fazla yağ bırakıyor temizlemesi uzun sürüyor. genelde sabun tercih ediyorum sanırım biraz alışkanlıklardan yüzümde çok fazla kalıyor durulaması uzun sürüyor gibi geldi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,697 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,749 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: