Merhabalar
.......
cilt ve sakal yapın tamaen benimle aynı, permasharptan şaşma iç piyasada başka jilet arama. arko sabun kullan, kremi de iyidir ama sabun çok daha iyi. kısa zamanda bir tane porsuk fırça ve bir EJ makina al bak keyfine. aftershave de çok önemli detaylı bilgiler lordun blogunda mevcut
(18/11/2011, Saat: 16:50)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cilt ve sakal yapın tamaen benimle aynı, permasharptan şaşma iç piyasada başka jilet arama. arko sabun kullan, kremi de iyidir ama sabun çok daha iyi. kısa zamanda bir tane porsuk fırça ve bir EJ makina al bak keyfine. aftershave de çok önemli detaylı bilgiler lordun blogunda mevcut

Bilgi ve tavsiyeler için teşekkürler, lordun blogunu zaten en başta okudum ama malum yurtdışı meselesi getirmek sorun.. Arko sabundan zaten vazgeçemiyorumki Smile krem falan hikaye sabunun o kokusuna bayılıyorum. Fırça ve ej için ise yılbaşından sonra düşünüyorum borçlar o zaman rahatlıyor çünkü Rolleyes
evvela hoşgeldiniz. sizi de aramızda görmekten çok memnunuz..
ben de gelir gider dengesinden ötürü yavaş yavaş tedarik yolunu seçtim.
zamanla oluyor. size tavsiyem bir an önce kaliteli bir makine ve fırça temin edin yurtdışından. jilet filan içeriden kolaylıkla temin edilebilir.
sabun olarak da zaten arkoyu sevmişsiniz, o zaman sorun yok.
yalnız benim makine tavsiyem gillette slim adjustable olacak size. evet hem kullanılmış olacak hem de Edwin Jaggerdan biraz pahalıya gelecek ama zaten ileride koleksiyonunuza katacağınız süper bi makineyi şimdiden almış olacaksınız. yine de siz bilirsiniz. muratti hocamın tavsiyesi de yerinde bir tavisyedir. kulakarkası etmemek lazım.
fırça olarak da tabii ki ebayden iantang19821024ten bir Frank Shaving fırça tavsiye edeceğim
bir daha yerli fırçaları elinize almazsınız.
Saygılarımla
(18/11/2011, Saat: 17:43)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgi ve tavsiyeler için teşekkürler, lordun blogunu zaten en başta okudum ama malum yurtdışı meselesi getirmek sorun.. Arko sabundan zaten vazgeçemiyorumki Smile krem falan hikaye sabunun o kokusuna bayılıyorum. Fırça ve ej için ise yılbaşından sonra düşünüyorum borçlar o zaman rahatlıyor çünkü Rolleyes
Teşekkür ederim, hoşbulduk..
Aklımdan geçen ej makina ve fs fırça ama almadan öncede buradan sizlere danışacağım zaten.
madem gönlün EJ'de sana önerim eğer makinem her daim temiz ilk günkü gibi dursum diyorsam EJ89 ların düz olanını veya lined olanını alman:
http://www.traditionalshaving.co.uk/mall...lated-DE89
http://www.traditionalshaving.co.uk/mall...ated-DE89L
bir de bunların barley olanı var ki ele daha güzel oturur. ama sapındaki tırtıklı yapı temizliğini zorlaştırır mı bilemem
Saygılar
(18/11/2011, Saat: 21:31)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim, hoşbulduk..
Aklımdan geçen ej makina ve fs fırça ama almadan öncede buradan sizlere danışacağım zaten.
Ben biraz cinsimdir Big Grin tuttum siyah olanını beğendim DE86 olanını yani ama barley olanda güzel. Aslında öyle yanyana görüp elime alıp seçebilmeyi isterdim ama yapacak birşey yok. Tek düşündüren şey düz krom yada düz siyah tutuş olarak sıkıntı yaratırmı elde kayarmı, barley bu açıdan avantajlı gibi. Bakalım zamanım var nasıl olsa daha, en içime sineni ve tavsiye edileni sipariş veririm artık alacağım zaman.
İlginize teşekkürler..
estağfurullah
ne demek
(19/11/2011, Saat: 01:43)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben biraz cinsimdir Big Grin tuttum siyah olanını beğendim DE86 olanını yani ama barley olanda güzel. Aslında öyle yanyana görüp elime alıp seçebilmeyi isterdim ama yapacak birşey yok. Tek düşündüren şey düz krom yada düz siyah tutuş olarak sıkıntı yaratırmı elde kayarmı, barley bu açıdan avantajlı gibi. Bakalım zamanım var nasıl olsa daha, en içime sineni ve tavsiye edileni sipariş veririm artık alacağım zaman.
İlginize teşekkürler..
siyah renk olarak

buda var: http://www.traditionalshaving.com/produc...Razor.html
(20/11/2011, Saat: 00:50)CarLosray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: siyah renk olarak

buda var: http://www.traditionalshaving.com/produc...Razor.html

Bu zaten aynısı diye biliyorum ej ve mühle kardeşliğinden dolayı, öyle değilmi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,601 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,068 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,658 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas