Arko Tıraş Kremleri
(21/10/2013, Saat: 22:08)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ........
pazarlamanın aldığı karar doğrultusunda üretimden kaldırılmıştır.Şuanki çeşitlerimiz; Extra Performance,Extra Sensıtıve, Moıst, Cool, Extra Fresh ve Max. Comfort dur. Bu çeşitlerimizi deneyebilirsiniz.
.......

Saygılarımızla,

Bu çeşitleri kullanan veya kullanmasa da bilen arkadaşlar özelliklerinden, daha doğrusu farklarından söz edebilir mi?
ice mint üretimi yok mu? yerine Extra Fresh mi üretiliyor?
(21/10/2013, Saat: 22:08)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Severek kullandığım Arko Regular kremi çoğu markette göremiyordum. Bugün Evyap'ın sitesine girdim orada da tıraş kremleri arasından kaldıırldığını görünce iletişim formundan regular kremin üretiminin bitip bitmediğimi sorduğumda maalesef aşağıdaki cevabı aldım. Arko regular sevenler olarak piyasadakileri stoklayacaz artık...

Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Arko Tıraş Kremi Regular çeşitimiz pazarlamanın aldığı karar doğrultusunda üretimden kaldırılmıştır.Şuanki çeşitlerimiz; Extra Performance,Extra Sensıtıve, Moıst, Cool, Extra Fresh ve Max. Comfort dur. Bu çeşitlerimizi deneyebilirsiniz.

Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir.

Saygılarımızla,

İstikrarla üretebildikleri tek ürün arko sabun. Diğer her şeyin ya adını ya paketini değiştiriyorlar. İsimle paketle uğraşmak yerine bir iki kaliteli krem inceleseler işi çözecekler de... Neyse arge desinler yatırım desinler amerikayı yeniden keşfetsinler.
Arkadaşlar regular arko kremi gördüm bugün. Alsam mı nasıldır?
Ben regular krem'den memnunum. Güzel köpük yapıyor, nemlendirme ve yumuşatma da güzel. Bu fiyata bu ürün. Stoğumda altı yedi tane olması lazım.
Ben cool olanı kullanıyorum gayet güzel,dediği gibi serinletici ve kremi koruyuculuğu güzel,herzamanki gibi fiyat performans ürünleri 2-2.5 TL'ye 100 gr. Traş kremi yabancılar asla vermez.
30c7o8h.jpg

Bugün Ice mint ile traş oldum, krem olarak gayet başarılı bir krem çabuk köpürüyor ve yüzde buram buram bir serinlik hissi ile derinden gelen bir nane kokusu var,kışın değil fakat yazın yada sıcak iklimlerde yaşayanlar tercih edebilir:-)
Arko Cool,ile kıyas edersek cool da fresh bir krem zira tercihim cool olurdu, gerek kokusu gerek ferahlık hissi daha dengeli bana göre,ıce mint'te yüzde sürekli bir serinlik hissi sevemedim:-)yüzümü hissetmeliyim biraz.
Fiyatıda 100 ml ben 2.15'e aldım.Gayet güzel.
Eucris üstad moist çeşidi de serinlik hissi veriyor ben onu denemiştim. benim de pek hoşuma gitmedi.
Benim en çok sevdiğim üretimden kalkan regular çeşidi. Yaklaşık on tane stokladım. İki, üç tane daha gördüm bozulmayacaklarını bilsem onları da alırım. Bu konuda bilgisi olan var mı ?
(22/05/2014, Saat: 12:06)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eucris üstad moist çeşidi de serinlik hissi veriyor ben onu denemiştim. benim de pek hoşuma gitmedi.
Benim en çok sevdiğim üretimden kalkan regular çeşidi. Yaklaşık on tane stokladım. İki, üç tane daha gördüm bozulmayacaklarını bilsem onları da alırım. Bu konuda bilgisi olan var mı ?
Hocam regular hariç hepsi mevcut bende ve şuana kadar mint ve cool'u denedim Cool'u zaten kullanıyordum ve ben kendi şahşi tercihim cool'u beğendim yani biterse yine alır kullanırım, yarında başka bir ürünü deneyip yazıcam. Kremlerin Bozulacağını sanmam hocam bunun konusu daha öncede geçti bir yerde.bakalım regular bulursam o'nuda alıp deniyicem.
Alıyım gitsin o zaman Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,238 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 201,106 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 150,517 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,055 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,474 20/12/2022, Saat: 23:12