Arko Tıraş Kremleri
@dikdik_s saydığın hiçbir durum bende yok, sadece amazon.de 'de o sabunu 6 euroya görünce ve hatta 100 euro civarı telefonların 1000(+,-) tl gibi fiyatlara satıldığı görünce alasım gelmiyor...... pintilik başka bir mevzu ihtiyacı olana her zaman yardım etmeyi isterim...
(25/09/2018, Saat: 15:41)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum, proraso 35 lira seviyesinde diye biliyorum son zamanlar bakmadım ama, hani 50 lira altında 2 ay zevkle kullanacagın bir urun degermi bence deger.
Erkekler nedense mevzu kendilerine ozel bir urune gelince bir pintilik bir hesap yapma moduna giriyor.
Sigaraya 10, benzine 6, domatese 8 artık ufaldıkca ufalan hamburger menusune 20 lira veriyorsak, haftasonu davetli oldugumuz sadece merhaba deyip hic tanımadıgımız komsunun dugununde, ben bisey takmadı detirmem diye 260 liralık ceyrek altın takıp, istedigi telefonu 200 lira ucuza alacam diye market acılısını sabah bekleyen veya internet ustunden sayısız kere dolandırılanların oldugu bir toplumda, o 50 liralık sabun adamın gozune batıyor, Mevzu 50 lira degil inanın; mevzu alt tarafı tıras sabunu dusuncesi, 4 lira arko sabun imajı aklına oturmus birkere. Belki tıraslarını cok zevkli hale getirecek, zevk alacak ama bilmiyor. Birde kendi 4 duvarı arasında kalacak, kimseye gosteris yapamayacagı bir urun. Ustunde tasıyabilecegi kalem saat telefon gibi hava atacagı birsey olsa, inanın letsgo da wollyKaw lar MdC ler gorurduk.

Sahsen en azından Geltir e kadar gelmis o meraklı adam okuyor arastırıyor, 1 kere en azından farklı iyi bisey denesin farkı anlasın diye arada hep arkodan uzaklastırma amaclı oneriler yapıyorum. Yoksa firmaya yada urune ne dusmanlıgımız olacak, ama seviyesi kalitesi belli. Burada ozendirmeye yonlendirmeye calıstıgım kitlede, soruyu soran arkadasım dan cok ziyaretci olarak okuyan o meraklı geleneksel tıras adayı.

@dikdik_s komşum, "Erkekler nedense mevzu kendilerine ozel bir urune gelince bir pintilik bir hesap yapma moduna giriyor." sözünüze kesinlikle katılıyorum. Ailemin ihtiyaç duyduğu kozmetik ürünlerine bir dünya para harcarken gözüme gelmiyor ama sıra bana gelince kılı kırk yarıyorum Smile

Saygılar,
Boynuma takıp dolaşamıyorum, hanımlarla bu konuda herhangi bir paylaşımda bulunamıyorum. Ne anlamı kaldı da gittik o aletlere, usturalara o kadar bayıldık diye düşünmüyor değilim ben de.

Ben alıp da kullanmamayı seviyorum. Onun orada olduğunu bilmek rahatlatıyor, ama işimi Arko ve Lider ile yapabildiğimi görmek de ayrıca rahatlatıyor. Sonra mezara mı götüreceğim diyorum, ama yine kalıyor kenarda, of of, tam vicdan muhasebesi Smile

Bu arada, ben Arko Nemlendirici (Yeşil) Tıraş Kreminden, Nivea veya Derby kremden daha çok memnunum en azından. Proraso da kullanıyorum arada, deli köpürüyor ama mesela onun da kayganlığı pek yeterli değil gibi.
@abdussamedy
Baba sana kim pinti demis, diyen varsa agzi dugumlensin.

@batmanforever
Migrosta kucuk kizinin getirdigine hic bakmayip tamam al diyen babanin, o kozmetik reyonunda 5 liralik arkomu, 14 liralik nivea A.S mi diye kararsiz kalip 5 dakika hepsinin ustunu detayli okudugunu cok gordum komsum.Smile
@dikdik_s abi beni istediğin gibi eleştirebilirsin, atış serbest Big Grin
(25/09/2018, Saat: 15:01)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG
Kardesim al bir proraso sabun, dene. Sonra don yaz buraya Arko ile farkı varmı, daha elin arkoya gidermi.

Ben bunun sandal olanını kullandım, Allah için ne köpürdü, ne kaydırdı, ben de kızdım kayınpedere hediye ettim Big Grin Sizin bahsettiğiniz hangi proraso acep sevgili üstad?
(25/09/2018, Saat: 22:50)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunun sandal olanını kullandım, Allah için ne köpürdü, ne kaydırdı, ben de kızdım kayınpedere hediye ettim Big Grin Sizin bahsettiğiniz hangi proraso acep sevgili üstad?
Proraso Okaliptus & Mentol

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(25/09/2018, Saat: 23:23)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Okaliptus & Mentol

Hiç şansı yok. Sevmek için çok uğraştığım ancak bir türlü sevemediğim koku kombinasyonu Smile
(25/09/2018, Saat: 23:27)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç şansı yok. Sevmek için çok uğraştığım ancak bir türlü sevemediğim kombinasyon Smile
Ben mentol olmayan ürünlere bazen manuel mentol kristali bile katıyorum. Smile

(25/09/2018, Saat: 23:31)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben mentol olmayan ürünlere bazen manuel mentol kristali bile katıyorum. Smile

Sizin gibi seveni çok bu mentolün...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,093 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,420 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,076 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737
  "PERMATİK" Tıraş Kremi mancho 22 33,119 30/07/2022, Saat: 14:56