Arko Tıraş Kremleri
Arko sadece cool ve sensitive kremleri üretecekmiş.
Hydra,comfort ve diğerleri yok demek oluyor bu durum.
Bugün Arko cool ile tıraş oldum, gerçekten çok iyi bir krem imiş. Tersten düzden derken 3 perde tıraş oldum wilkinson klasik, permasharp jilet gayet iyiydi, hem yerli hem hesaplı hızlıca kıvam aldı proraso kadar ugrastirmadi
Arkonun kremlerine bir turlu alisamadim. Mor olani disindakileri suanlik sadece break in icin kullaniyorum.
(16/04/2020, Saat: 15:23)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko sadece cool ve sensitive kremleri üretecekmiş.
Hydra,comfort ve diğerleri yok demek oluyor bu durum.
Ekonomik olarak sıkıntılı zamanlar yaşıyoruz farkındayız ama hiç mi satmıyor bu ürünler acaba, direk yok etmek nedir.
Çok üzücü bir durum eğer yerine yeni kokular ile değişik ürünler koymayacaklarsa bir çok kullanıcıyı küstürürler. Şahsen comfort ve hydrate olanlarını kullanıyorum ve çok beğeniyorum. Sabunu gibi kuru bırakmıyor benim yüzümü. Galiba kullanıcıları dinleyen, anketler sunan, geri bildirimlere çok önem veren üretici görmemiz zor.
(07/05/2020, Saat: 20:29)SupraMachine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekonomik olarak sıkıntılı zamanlar yaşıyoruz farkındayız ama hiç mi satmıyor bu ürünler acaba, direk yok etmek nedir.
Çok üzücü bir durum eğer yerine yeni kokular ile değişik ürünler koymayacaklarsa bir çok kullanıcıyı küstürürler. Şahsen comfort ve hydrate olanlarını kullanıyorum ve çok beğeniyorum. Sabunu gibi kuru bırakmıyor benim yüzümü. Galiba kullanıcıları dinleyen, anketler sunan, geri bildirimlere çok önem veren üretici görmemiz zor.

Arko, bu konuda dünyadan haberi yok. Umrunda değil.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(07/05/2020, Saat: 20:29)SupraMachine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekonomik olarak sıkıntılı zamanlar yaşıyoruz farkındayız ama hiç mi satmıyor bu ürünler acaba, direk yok etmek nedir.

Komşum evyapta bu konuda diğer küresel firmalar gibi hareket ediyor gibi.Arz talep meselesi olarak görüyorlar.Aslında bütün krem çeşitlerini piyasada tutsa maddi olarak etkilenmezler ama yapmıyorlar.
Neyse eleştirilecek şey çok ama burada bırakıyorum.
17.05 tarihinde Gunun Tirasi topiginde asagida yapmis yoruma ilave yapmak istiyorum.

"Proraso okaliptus/mentol'den sonra bugün kullanmaya başladığım yeşil arko kremden çok memnun kalmadım. Önceki kullandığım arkolara göre tüpten daha cıvık kıvamda çıktı, uygulamada miktarı biraz fazla tutsamda köpük yoğunluğu iyi değildi. tek beğendiğim yönü kokusu oldu."

Kremin yaklasik 1 yildir kullanilmadan beklemesinden dolayi (kafa asagi bekliyordu) icerisinde faz ayrismasi meydana gelmis. İlk kullanimimda cok civik geldigi icin istedigim performansin uzaginda kalmisti. Simdi kullandikca kivam yogunlasmaya basladi ve bekledigim performansi alabiliyorum. Performans uzmuyor ancak Proraso yesil yastiklama acisindan daha basariliydi. Tiras sonrasi hissiyat ikisinde de guzel
Normalde Arko berber tıraş sabunu ve Proraso sandal sabunu ile tıraş oluyorum. Bugün markette 6 tl'ye Arko cool tıraş kremini görünce dayanamayıp aldım. Az önce denedim ama pek beğenemedim. Kokusu neredeyse yok gibi, ismi cool ama çok ferahlatıcı gelmedi, kayganlaştırıcılığı idare eder, koruyuculuğu zayıf. Arko berber tıraş sabununa devam edeceğim.
Daha önce bu konuya olumlu veya olumsuz birşeyler yazmış olabilirim hatırlayamadım Smile geçen hafta markette arko sensetive beyaz eski seri görünce almıştım. Dün sıfır beklenti ile tıraşa başladım. Yüzde köpurtme yaptım çok zaman almadı. Kıvamı güzel oldu. 2. Perde sentetik fırça ve yüzde köpurtme etkisi ile zayıf kaldı köpük. Jilet geçtikten sonra kayganlik çok kalmıyordu, yüzüm gerilir , kurur diye bekledim. tıraş sonunda yüzümü sadece soğuk ile yıkamama rağmen hiç bir kuruluk veya gerilme hissetmedim Smile 5 liralik sürpriz oldu bana Smile
f/p açısından bakarsak bence arko tıraş kremleri candır. Sensitive hariç tüm kremlerini severek kullanırım, keşke şu kremlerdeki çeşitliliği sabununda da yapsaydı ama çeşitlilik bir yana bazı kremlerin üretimini bıraktı galiba, mesela comfort'u artık hiç görmez oldum, cool da çok nadir karşıma çıkıyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,076 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,413 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,075 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737
  "PERMATİK" Tıraş Kremi mancho 22 33,118 30/07/2022, Saat: 14:56
Son Yorum: namioguz