Arko Tıraş Kremleri
(03/12/2011, Saat: 17:19)ulysse6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: birazdan balgat migros'a gidip bakacağım bahçelievlerdeki küçük migros'ta bu ürün yoktu.
benim de mentolle aram hoş değil ama proraso övgülerinden sonra merak edip çin yağı-nanesi diye satılan grip olduğum zamanlarda kullandığım yağdan arko sabun köpüğüne 1-2 damla dökmüştüm. gayet serinletici geldi, hatta yüzümü üşüttü.köpük kalitesinde bir azalma-artma görmedim.bu tip bir şeyler deneyen oldu mu acaba, okaliptüs yağı,buz nanesi yağı falan ?(bu çin nanesinin kokusu da buz nanesiyle aynı belki egzotik olsun diye çin nanesi falan demişlerdir)

Dostum yağı fırçanın üzerindeki köpüğemi damlatıyoruz.
Uygulamak istiyorum. Yanlış yapmayalım...

Ayrıca fotoğrafı varmı yağın, nereden ne kadara buluruz...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
ben de bir kez yağ karıştırmıştım sabuna (kayısı yağı) ve yağı sabunu /kremi köpürtmekte olduğum tasa, sabunu köpürtmeye başlamadan önce katmıştım.
sanırım ulysse de öyle yapmıştır.
Saygılarımla

(08/01/2012, Saat: 23:04)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum yağı fırçanın üzerindeki köpüğemi damlatıyoruz.
Uygulamak istiyorum. Yanlış yapmayalım...

Ayrıca fotoğrafı varmı yağın, nereden ne kadara buluruz...

Sanırım herkes benzer şeyler denediBig Grin
Ben de badem yağı katıyordum arko sabunuma.Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Arko kremlerin her çeşitini gördüğünüz yerde alıp denemenizi tavsiye ederim. Ben Cool, Regular ve Moist kullandım hepsi de mükemmel... Ama en çok Cool hoşuma gitti.
Arko markası benim için o muhteşem sabunuyla var, hiç bir şeye değişmem o kokuyu ve harika kabını...
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Sabunu olmasa bile kremleri oldukça üstün kalitede... Yurtdışında çok tutuyorlar kremleri. Çünkü güzel.. Yalnız Arko Kremlerin içine fazladan hava basılmış gibi geldi bana. Azıcık sıkıyorum tüpün neredeyse çeyreğinin yarısı eksiliyor bir anda.
Cuma günü ürünü Burda Market'te buldum. Proraso kullanmadığım için ikisini karşılaştıramayacağım ama mentollü olduğu için yüzümü durularken epey ferahlattı. Tabii ki bu özelliği soğuk kış günlerinde dezavantaja dönüşüyor. Sonuç olarak Arko Moist varken Ice Mint gereksiz kalıyor bana göre.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Arko Regular arkadaşlar harika bir krem.Sabundan kat kat daha iyi.Süper nemlendiriyor , süper kıvamlı bir köpük oluşturuyor.Daha ne olsun Big Grin

Bugüne kadar nasıl denenedim hayret,eskiden Cool kullanırdım kartuşlu makineler kullanırken.DE'ye geçince Moist almıştım ama mentol rahatsızlık verince kullanamadım.

Regular ikisindende iyi.Hatta çoğu kremdende iyidir tahminimce Smile
ilk fırsatta alacağım. hatta belki bugün bile alabilirim. Smile
ama sizden ricam bir kez de arko tıraş sabunu ve kremini karıştırarak kullanmanız. sabunu fırçaya iyice yükleyin, veya sabundan bir parça koparıp köpürtme kabına atın, sonra da köpürtme işlemi esnasında bolca krem atın. nasıl güzel bir köpük çıkıyor.
Saygılarımla
(14/02/2012, Saat: 17:07)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko Regular arkadaşlar harika bir krem.Sabundan kat kat daha iyi.Süper nemlendiriyor , süper kıvamlı bir köpük oluşturuyor.Daha ne olsun Big Grin
Bugüne kadar nasıl denenedim hayret,eskiden Cool kullanırdım kartuşlu makineler kullanırken.DE'ye geçince Moist almıştım ama mentol rahatsızlık verince kullanamadım.
Regular ikisindende iyi.Hatta çoğu kremdende iyidir tahminimce Smile
Superleather mı bu ne Big Grin

Ya hocam ben bu konsepte biraz karşıyım.Yani bir ürünü başkasıyla karıştırıp kullanma.Hani kesin çok güzel bir köpük çıkarda bana ters geliyor açıkçası.Sonuçta ayrı ürünler vs Big Grin

Ama bir ara yapayım madem senimi kıracağız Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,071 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,411 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,075 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737
  "PERMATİK" Tıraş Kremi mancho 22 33,118 30/07/2022, Saat: 14:56